PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فینالیست های جام بیستم !

banii
06-07-2014, 14:32
فکر میکنید کدام دو تیم برندگان نیمه نهایی شده و بازی فینال رو برگزار میکنند ؟!

Meisam.apk
06-07-2014, 14:36
دوست دارم آرژانتین بیاد بالا ی پای فینال باشه.
اونور هم معلومه آلمان میبره...

albertxx
06-07-2014, 14:43
هلند - المان

هم آرژانتین و هم برزیل تا همینجا هم یه نتیجه درست و حسابی نداشتن
بازم هلند و آلمان به 4 تایی زدن
ولی آرژانتین یه برد با تفاضل 2 گل هم نداره !! (( همش 1 گل تفاضل ))
2 تا بازی هم که 2 دقیقه مونده بود به آخر بازی بردن ! :n02: وگرنه یکی مساوی بود اون یکی هم میرفت پنالتی (( ایران تو مرحله گروهی -- سوئیس مرحله حذفی ))

هلند و آلمان واقعا شایسته ترین تیم ها از مرحله گروهی تا اینجای کار بودن !!

farshidmm
06-07-2014, 15:19
دوست دارم آلمان و هلند در فینال باشن چون بهتر از بقیه هم بودن
البته آلمان و آرزانتین هم بد نیست

در دو دوره قبلی جام جهانی فینال تمام اروپایی بوده
در 2006 هر 4 تیم نیمه نهایی اروپایی بود و در 2010 هم 3 تیم نیمه نهایی اروپایی بودن
پس آمریکای جنوبی ها خیلی از اروپایی ها عقب افتادن
باید ببینیم امسال هم آلمان و هلند فینال رو برگزار می کنن و فیفا و دست های پشت پرده اجازه این کار رو خواهند داد یا نه

clau
06-07-2014, 17:01
برزیل-هلند:n05:

برزیل-آرژانتین هم فینال جذابی میشه

نادر1368
06-07-2014, 17:07
برزيل-هلند خيلي احتمالش زياد هست خصوصا با مصدوميت نيمار:n09: جداي شوخي(!) حتي اسم برزيل هم كافيه! اميد دارم كه تو فينال انتقاممون از هلند رو بگيريم:n06:

Amir-Rainman
06-07-2014, 17:20
هلند - آلمان

قهرمان هلند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02:

banii
06-07-2014, 23:11
آلمان - هلند فینال
برزیل - آرژانتین رده بندی:دی

اگه تیم دیگه ای بجز برزیل و آلمان توی فینال بود میگفتم هلند چهارمین نایب قهرمانیشو بگیره و همچنان حسرت به دل بمونه:n02:
اما اصلا دلم نمیخواد اون دو تیم قهرمان بشند پس در نتیجه در این صورت امیدوارم هلند بالاخره به قهرمانی که کاملا استحقاقش رو هم داره برسه.

یک حالت دیگه هم که مورد نظرمه اینه که آرژانتین بیاد فینال و یکی از اون دو تیم (ترجیحا آلمان) رو بزنه و قهرمان بشه... اما اگه آرژانتین ببره و بیاد فینال خیلی اجحاف میشه در حق هلند و لوئیز فن خال بزرگ.
ولی چقدر خوب میشد اگر بازیهای نیمه نهایی به شکلی بود که میشد شاهد فینال آرژانتین هلند باشیم!:n01:

Viren
06-07-2014, 23:24
هیچ فینالی جذابتر از آرژانتین-برزیل نمیشه

banii
06-07-2014, 23:41
هیچ فینالی جذابتر از آرژانتین-برزیل نمیشه
فینال کوپا آمریکا آره
اما فینال جام جهانی نوچ:n05:

banii
09-07-2014, 03:28
اولین تیم فینالیست که امشب مشخص شد .

اون یکی هم فردا مشخص میشه ...

هلند توی دفاع و مهمتر از اون درون دروازه (سیلیسین) مطمئن نشون نداده، و جلوی این آلمان شاید شکننده باشه !

اما آرژانتین تیم بسته ای نشون داده که راحت نمیشه بهش گل زد .

اما اگه از این منظر نگاه کنیم که کدوم تیم بهتر میتونه دروازه آلمان رو مورد عنایت قرار بده عکس قضیه صادقه ....

enriquefk2
09-07-2014, 04:19
من نمیدونم از بین هلند و آرژانتین کدام پیروز میدان میشند اما فکر می کنم واسه آلمان بازی با هلند سختر باشه مخصوصا شناخت ون گال از این کشور و کار با بایرن !

از طرفی یک اتفاق نادر و خیلی بعید هم این می تونه باشه که آرژانتین با درخشش مسی نه تنها هلند رو ببره بلکه فینال آلمان وحشتناک قدرتمند رو هم با درخشش مسی ببره ! آن وقت فکر کنم پله و مارادونا و غیره به

چالش بزرگی از طرف مسی دعوت میشند! اگه فرض بگیریم تا حالا نشدند ! هرچند بردن این آلمان یک نفره امکان پذیر نیست و به نظر نه کار مسی هست نه پله نه مارادونا و شاید نه روبن ! البته اگر در باد این برد نخوابند

آلمان ها که احتمالش کم هم نیست ! همین که خیلی ها از حالا آلمان رو قهرمان می نامند می تونه یک فشار باشه رو این تیم و نکته مثبتی میشه برای هلند و آرژانتین

karimz
09-07-2014, 06:07
آرژانتین بیاد تا فینال و رده بندی بین قاره ای بشه اما آلمان قهرمان میشه برزیل خودشو پاره میکنه تا سوم بشه و میشه

*Batman*
09-07-2014, 07:35
آرژانتین بیاد تا فینال و رده بندی بین قاره ای بشه اما آلمان قهرمان میشه برزیل خودشو پاره میکنه تا سوم بشه و میشه اونجوری که هلند بریزیل رو یه لقمه چپ میکنه!
همون بهتر که برای سومی با آرژانتین روبرو بشه. یه بازی حیثیتی که برزیل رو مجبور میکنه با چنگ و دندون آبروی خودش رو در مقابل حریف دیرینه حفظ کنه.
اینطوری بازی رده بندی هم قشنگ میشه

V E S T A
09-07-2014, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کمپانی مایکروسافت براساس یک برنامه پیش بینی، تاکنون نتایج همه دیدارهای مرحله حذفی جام جهانی را به درستی پیش بینی کرده است

آی اسپورت- کمپانی های گوگل و مایکروسافت پیش بینی کردند که دیدار فینال جام جهانی بین دو تیم آلمان و آرژانتین برگزار خواهد شد.
کمپانی مایکروسافت براساس یک برنامه پیش بینی، تاکنون نتایج همه دیدارهای مرحله حذفی جام جهانی را به درستی پیش بینی کرده است. این برنامه پیش بینی، براساس نتایج مسابقات قبلی تیم ها و قدرت آنها
براساس فاکتورهای مختلف، نتیجه دیدارهای پیش رو را پیش بینی می کند.

همچنین در این پیش بینی ها، فاکتورهایی مانند میزبانی و شرایط آب و هوایی برای تیم های آمریکای جنوبی هم در نظر گرفته می شود.
جالب اینکه گوگل نیز دقیقا پیش بینی مشابهی برای نتایج دیدارهای نیمه نهایی داشته و آلمان و آرژانتین را برنده دیدارهای این مرحله معرفی کرده است.
در این پیش بینی ادعا شده: شانس پیروزی آلمان در دیدار دیشب 59 درصد بود و شانس پیروزی آرژانتین در دیدار امشب 61 درصد است.

banii
09-07-2014, 12:58
از طرفی یک اتفاق نادر و خیلی بعید هم این می تونه باشه که آرژانتین با درخشش مسی نه تنها هلند رو ببره بلکه فینال آلمان وحشتناک قدرتمند رو هم با درخشش مسی ببره ! آن وقت فکر کنم پله و مارادونا و غیره به

چالش بزرگی از طرف مسی دعوت میشند! اگه فرض بگیریم تا حالا نشدند !

خیلی دوست دارم این اتفاق بیفته اما چه کنم که نمیتونم از هلند عزیز بیخیال بشم ... هلند بیشتر استحقاق فینال رو داره ...
اما کاش فینال بین این دو تیم برگزار میشد نه نیمه نهایی!
در هر حال امیدوارم مسی برزیل رو تیکه پاره کنه توی رده بندی:n02: .

Sh-Meteor
09-07-2014, 21:30
Germany Vs Netherlands

برنده هم آلمانه...

united
09-07-2014, 23:16
امیدوارم هلند قهرمان بشه

parsicola
09-07-2014, 23:29
فینال بین آلمان و آرژانتینه . و آلمان هم قهرمان جام.

parsicola
10-07-2014, 02:17
تا اینجاش که پیش بینی من درست درومده! :n19:متاسفانه هلند هم حذف شد

Sh-Meteor
10-07-2014, 02:19
فقط سه نفر تو این تاپیک درست گفتن فینالیست ها رو...

Sh-Meteor
10-07-2014, 02:21
تا اینجاش که پیش بینی من درست درومده! :n19:متاسفانه هلند هم حذف شد
شما توی پستت نوشتی فینال بین آلمان و آرژانتین
اما به آلمان و هلند رای دادی؟؟
.
می خواستی در هر صورت برنده باشی؟

parsicola
10-07-2014, 02:31
شما توی پستت نوشتی فینال بین آلمان و آرژانتین
اما به آلمان و هلند رای دادی؟؟
.
می خواستی در هر صورت برنده باشی؟

من اونجا اشتباهی کلیک کردم و این از پست داخل تاپیک من مشخصه.

مگه برنده بشیم ماشین جایزه میدن که بخوام در هر صورت برنده بشم:king: