PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاسما یا ال ایدی شارپ حرفه ای ها راهنمایی کنن لطفا

sorena_hi
06-07-2014, 14:22
با سلام
میخوام یه تیوی بخرم. بیشتر برای دیدن شبکه های خودمون. فرصت دیدن فیلم ندارم.
کیفیت تصویر و صدا واسم مهمه نه اسمارت بودن البته اگه امکان dlna داشته باشه خیلی خوبه.
تلویزیون شارپ 39 اینچ مدل 3550x یکی از انتخاب هامه زاویه دید خوبی داره و پنل ژاپنه ولی از اونجاییکه احتمال میدم یه وقت توپی چیزی بچه ها بزنن به صفحه و پنلش بشکنه نگرانم که ال ایدی بخرم هرچند قبلا اصلا به پلاسما فکر نمیکردم الان میگم شاید بهتر باشه پلاسما بگیرم که مقاومت بهتری دربرابر ضربه داره و ارزونترم هست.هرچند ظاهرا پلاسمای پاناسونیک که به نظرم بهتره الان به راحتی پیدا نمیشه.

حالا دو سوال:
شاید مسخره بیاد ولی سرعت تعویض کانال برام خیلی مهمه. به نظرتون ال ایدیها سریعترن تو این مورد یا پلاسماها؟
رنگها در کدوم مارکهای پلاسما زنده و شفاف هستند و نه مرده و بیحال؟ میشه با ذکر مدل بگین.
یه محافظ هایی هست که به صورت طلق ماننده و نه برچسبی که روی پنلها سوار میشه میتونید اینجا مراجعه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون این منطقی تره که یه ال ایدی بخرم و روش محافظ بکشم یا پلاسما؟
ضمنا اگه تلویزیونی فول اچ دی باشه شبکه های sd صدا و سیمای خودمونم بهتر نشون میده یا پلاسمای hd؟ یا ربطی نداره؟
بسیار ممنونم

magiteq1
06-07-2014, 18:55
دوست من شما چقدر میخوای هزینه کنی؟
شما باید بودجه رو اعلام کنید

sorena_hi
06-07-2014, 19:47
یه چیزی نهایتا 2 میلیون و هرچه کمتر بهتر.
الان شارپ 39 اینچ قیمتش 1میلیون و 800 هستش شارپها خوبیشون غیر از کیفیت بالا زاویه دید وسیع افقی عمودی هستش که علاقه مندشم.
گزینه دیگر هم Samsung 51F4850 البته هدفون نداره و نمیدونم سرعت تعویض کانالش چقدره اونم 1 میلیون و 900 هستش که 3دی هستش ولی واسه من کیفیت تصویر و صدا از 3دی بودن مهم تره. البته من کیفیت شارپ رو دیدم و در مقایسه با سامسونگی که تو همون مغازه بود کیفیت بهتری داشت. اما گزینه دوم که پلاسماست رو ندیدم.
بازم اگه بدونم با صبر کردن قیمتا پایین میاد صبر میکنم تا مدل پیشنهادی شمارو بخرم.
:n01:

sorena_hi
08-07-2014, 02:42
کسی نیس جواب مارو بده چند روزه که خبری نیس.:n03: