PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با وایرلس مادربرد مدل B75M-D3V rev1.1

SA3EDLORD
05-07-2014, 21:54
سلام.....دوستان من این مادربرد رو دارم و روی جعبه ی مادربرد گفته wifi هم داره این مادربرد......اما نمیدونم چه درایوری باید نصب کنم؟
اصلا وایرلس نداره. چکار کنم؟

EXTREME
05-07-2014, 22:10
سلام.....دوستان من این مادربرد رو دارم و روی جعبه ی مادربرد گفته wifi هم داره این مادربرد......اما نمیدونم چه درایوری باید نصب کنم؟
اصلا وایرلس نداره. چکار کنم؟

من تو سایت مینتون رفتم چیزی به نام wifi نداره شاید یک کارت pci express2.0 x1 wifi داشته که روی این سری مین بعید میدونم از این چیزا باشه اگه باشه تو جعبش است ولی تو سایتش چیزی ننوشته

SA3EDLORD
05-07-2014, 22:22
Intel wireless display یعنی چی پس؟ : دی

EXTREME
06-07-2014, 09:40
این همون wi di است که برای انتقال تصویر به صورت وایرلس به یک tv است البته برای اینکار نیاز به wi fi است ولی من تو مشخصات مین ندیدم wi fi رو درایورش هم نیست

SA3EDLORD
06-07-2014, 14:35
قطعه ای چیزی هست که بشه جدا خرید و روی مادربرد نصب کرد برای وای فای؟ قیمتش چنده؟

EXTREME
06-07-2014, 14:57
قطعه ای چیزی هست که بشه جدا خرید و روی مادربرد نصب کرد برای وای فای؟ قیمتش چنده؟

کارت وایرلس هست هم کارت pci هم یو اس بی

تو سایت مینتون رو ببینید چی نوشته
نوشته برای داشتن قابلیت wi di باید از ماژول wi fi اینتل استفاده کنید اگه تو جعبه مینتون نبوده باید برید تهیه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA3EDLORD
06-07-2014, 15:16
نوشته برای داشتن قابلیت wi di باید از ماژول wi fi اینتل استفاده کنید اگه تو جعبه مینتون نبوده باید برید تهیه کنید
نه نیست تو جعبه.
قیمتش بالاست؟

EXTREME
06-07-2014, 15:48
نمیدونم والا خبر ندارم......

شما اگه این قابلبت رو بخواین داشته باشید باید تلویزیون هم گیرنده مجهز به widi داشته باشه وگرنه باید یک گیرنده جدا گرفته که از طریق وایرلس و اون گیرنده تصویر رو از لپ تاب به تی وی منتقل کنید که دردسرهای خودشم روهم داره باید در دید مستقیم با تی وی باشه

یا مانعی بینشون نباشه و فاصله هم از یک حدی زیاد نشه در کل فکر نکنم زیاد این قابلیت کاربردی باشه

SA3EDLORD
06-07-2014, 15:58
نمیدونم والا خبر ندارم......

شما اگه این قابلبت رو بخواین داشته باشید باید تلویزیون هم گیرنده مجهز به widi داشته باشه وگرنه باید یک گیرنده جدا گرفته که از طریق وایرلس و اون گیرنده تصویر رو از لپ تاب به تی وی منتقل کنید که دردسرهای خودشم روهم داره باید در دید مستقیم با تی وی باشه

یا مانعی بینشون نباشه و فاصله هم از یک حدی زیاد نشه در کل فکر نکنم زیاد این قابلیت کاربردی باشه
من اصلا وایفای رو برای همین قابلیت میخوام. تلویزیون هم widi داره.
یعنی pc که تو اتاقه و تلویزیون تو حال که فاصله ای میشه 10 یا 15 متر نمیتونم از این قابلیت استفاده کنم؟

EXTREME
06-07-2014, 16:14
من اصلا وایفای رو برای همین قابلیت میخوام. تلویزیون هم widi داره.
یعنی pc که تو اتاقه و تلویزیون تو حال که فاصله ای میشه 10 یا 15 متر نمیتونم از این قابلیت استفاده کنم؟

در مورد این قابلیت که من در سایت های مختلف دیدم باید در دید مستقیم باشه یا فاصله کم باشه یا مانعی نباشه اگه اینطوری نباشه کیفیت تصویر کم میشه و یا شطرنجی ممکنه بشه البته به کیفیت فیلم ریزولوشن و حجم فیلم هم بستگی داره این موضوع