PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه نرم افزاری میشود حجم یک فیلم را کم کرد؟

david-ebi
04-07-2014, 22:48
سلام.میدونم که با اکثر نرم افزارهای مبدل فرمت میشه حجم یک فیلم رو با تغییر فرمتش کم کرد.از دوستان میخواهم یکی از این نرم افزارهای کانورتر زا نام ببرند که بشه مثلا یک کلیپ تصویری 50 مگابایتی رو داخلش وارد کرد بعد تبدیلش کنی به یک فرمت دیگه طوریکه خودت بتونی انتخاب کنی که حجمش به چقدر کاهش پیدا کنه.(مثلا میشه به 10 مگابایت کاهشش داد؟)آیا چنین کانورتری هست که بهش حجم فیلم تبدیل شده رو توش تعیین کرد قبل از شروع عملیات تبدیل فیلم اصلی؟

HORROR
04-07-2014, 23:37
شما اگه میخوای انکود خوبی داشته باشی باید بری سراغ نرم افزارای حرفه ای انکود مثل megui یا از این قبیل نرم افزارا.. در ضمن انکود خوب به سورس و مقدار بیت ریت مصرفی ویدیویی که میخواید ازش انکود بگیرید داره و مثلا شما نمیتونید فیلمای 700 یا 1500 مگابایتی رو که از yify یا scorp میگیرید رو واسه سورس در نظر بگیرید چون حداکثر فشرده سازی روی اونها اعمال شده.. سورس بلوری خوبه واسه اینکار.

david-ebi
05-07-2014, 02:46
شما اگه میخوای انکود خوبی داشته باشی باید بری سراغ نرم افزارای حرفه ای انکود مثل megui یا از این قبیل نرم افزارا.. در ضمن انکود خوب به سورس و مقدار بیت ریت مصرفی ویدیویی که میخواید ازش انکود بگیرید داره و مثلا شما نمیتونید فیلمای 700 یا 1500 مگابایتی رو که از yify یا scorp میگیرید رو واسه سورس در نظر بگیرید چون حداکثر فشرده سازی روی اونها اعمال شده.. سورس بلوری خوبه واسه اینکار.

با تشکر من فقط میخواهم حجم کلیپهایی در حد 50 مگا بایت رو به 10 برسونم تا بتونم اونا رو تو وایبر شر کنم و زیادم کیفیت برام مهم نیست.درحدی که قابل دیدن باشه و شطرنجی شدید نباشه برام کافیه.اکثرا هم کلیپهای دانلودی هستند حالا دیگه نمیدونم باید از کجا بفهمم که yifi یا scorp هستند یا نه.

amin_947
05-07-2014, 08:16
با تشکر من فقط میخواهم حجم کلیپهایی در حد 50 مگا بایت رو به 10 برسونم تا بتونم اونا رو تو وایبر شر کنم و زیادم کیفیت برام مهم نیست.درحدی که قابل دیدن باشه و شطرنجی شدید نباشه برام کافیه.اکثرا هم کلیپهای دانلودی هستند حالا دیگه نمیدونم باید از کجا بفهمم که yifi یا scorp هستند یا نه.

دوست عزیز yifi یا scorp مربوط به فیلم های سینمایی است و در مورد کار شما که کلیپ هست، نیست
شما باید از نرم افزارهای ویدیو کانورتر استفاده کنی

david-ebi
05-07-2014, 10:44
دوست عزیز yifi یا scorp مربوط به فیلم های سینمایی است و در مورد کار شما که کلیپ هست، نیست
شما باید از نرم افزارهای ویدیو کانورتر استفاده کنی

آخه من یک کلیپ رو با حجم 38 مگ و فرمت mp4 تبدیلش کردم به 3gp و بیت ریت و رزولوشن و هر چی بود رو روی کمترین گذاشتم بازم حجمش شده بود فکر کنم 15 مگابایت.راهی هست یا فرمتی که بازم بتونه حجم رو کمتر کنه؟

stopdvd
23-08-2015, 02:31
سلام
دوستان کسی به صورت حرفه بلده با نرم افزار megui کار کنه من انکود انجام دادم اما متاسفانه روی تی وی یا صدا نداره یا تصویر اجرا نمیشه و میزنه فایل پشتیبانی نمیشود در صورتی که در کامپیوتر به راحتی اجرا میشه معذرت میخوام اگر توی الین تاپیک این موضوع رو بیان کردم اما از دوستانی که اطلاعاتی در مورد megui دارن میخوام که کمک کنن
ممنون
اینم ادرس ایمیل بنده
im.gunners@yahoo.com

shabnam1986
24-08-2015, 12:53
Aiseesoft Total Video Converter Platinum