PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا افرادی که توزمینه برنامه نویسی و شبکه برای کار اپلای کردن من رو راهنمایی کنن

Alireza9112
04-07-2014, 22:12
سلام // منو ببخشید که مدام تاپیک میزنم// راستش باید این رو توی apply abroad می پرسیدم// ولی اونجا حق پرسش به من نمیده

می خواستم بدونم از بین افراد که رشته آکادمیکشون مرتبط با کامپیوتر نیست کسی بوده که برای کار به خارج از کشور رفته باشه // البتهبه واسطه ی مدارک بین المللی برای مثال سیسکو

چون من رشته ام کامپیوتر نیست و مهندسی عمرانه ولی به جفتشون علاقمندم//

و به خاطر امنیت شغلی توایران میخام که عمران روادامه بدم// منتها قصد مهاجرت دارم و می خاستم بدونم که آیا مدارک بین المللی کامپیوتر برای کار و استخدام تو اونور کافیه یا باید حتما مدرک اکادمیک هم موجود باشه//

لطفاکمکم کنیید چون تا یکشنبه برای تغییر رشته مهلت دارم//

لطفا اگه انجمن های دیگه ای رو هم درمورد مباحث کامپیوتری میشناسید بهم معرفی کنید تا این سوالو اونجا هم مطرح کنم//

ممنون از لطف شما

ALt3rnA
04-07-2014, 22:24
سلام // منو ببخشید که مدام تاپیک میزنم// راستش باید این رو توی apply abroad می پرسیدم// ولی اونجا حق پرسش به من نمیده

می خواستم بدونم از بین افراد که رشته آکادمیکشون مرتبط با کامپیوتر نیست کسی بوده که برای کار به خارج از کشور رفته باشه // البتهبه واسطه ی مدارک بین المللی برای مثال سیسکو

چون من رشته ام کامپیوتر نیست و مهندسی عمرانه ولی به جفتشون علاقمندم//

و به خاطر امنیت شغلی توایران میخام که عمران روادامه بدم// منتها قصد مهاجرت دارم و می خاستم بدونم که آیا مدارک بین المللی کامپیوتر برای کار و استخدام تو اونور کافیه یا باید حتما مدرک اکادمیک هم موجود باشه//

لطفاکمکم کنیید چون تا یکشنبه برای تغییر رشته مهلت دارم//

لطفا اگه انجمن های دیگه ای رو هم درمورد مباحث کامپیوتری میشناسید بهم معرفی کنید تا این سوالو اونجا هم مطرح کنم//

ممنون از لطف شما

سلام
سوال شما چه ربطی به اپلای داره ؟
اگه صزفا هدفتون استخدام هست بستگی به شرکت مورد نظر داره . ولی چیزی که قطعیه بدون سابقه کار نمیتونین کار پیدا کنید به این راحتی توی رشته ی کامپیوتر .
حرف کلی نمیشه زد ولی اکثر کسانی که واسه اون شغل اقدام میکنن و رقیب شما هستن مدرک آکادمیک هم خواهند داشت
این دیگه با خود شماست که ببینید چقدر رزومه ی پرباری دارید تا بدون مدرک آکادمیک بتونید کار پیدا کنید

Alireza9112
05-07-2014, 00:29
خوب به نظر شما من این رزومه رو چطوری تهیه کنم؟

همین سابقه کار معتبر و رسمی و ارایه ی نمونه کار و پروژه های انجام شده و مدارک بین الملل //

فقط می خواستم بدونم که آیا مدارک بین المللی برای مثال سیسکو می تونه جای مدرک دانشگاهی ایران رو پرکنه+سابقه// چون همه میگن که تو زمینه کامپیوتر درس های دانشگاهی کلا تیوریک هستن وبیشتر سابقه مهمه تا مدرک// ولی چون مدرک رو هم می خان خیلی خوب میشد اگه مدارک بین المللی رو به جای آکادمیکی قبول کنن//

مرسی اگه درموردافرادی که این کارو کردن بهم اطلاعاتی بدید//

ALt3rnA
05-07-2014, 01:48
خوب به نظر شما من این رزومه رو چطوری تهیه کنم؟

همین سابقه کار معتبر و رسمی و ارایه ی نمونه کار و پروژه های انجام شده و مدارک بین الملل /
به نظر من مدارک معتبر بین المللی - سیسکو و مایکروسافت میتونند کمک کنند . و همینطور حداقل 5 سال سابقه کار تو چند جای معتبر . ولی بازم به نظر من جای مدرک تحصیلی رو نمیگیره . به خصوص شرکت های بزرگ به فرمالیته توجه زیادی دارن .

فقط می خواستم بدونم که آیا مدارک بین المللی برای مثال سیسکو می تونه جای مدرک دانشگاهی ایران رو پرکنه+سابقه// چون همه میگن که تو زمینه کامپیوتر درس های دانشگاهی کلا تیوریک هستن وبیشتر سابقه مهمه تا مدرک// ولی چون مدرک رو هم می خان خیلی خوب میشد اگه مدارک بین المللی رو به جای آکادمیکی قبول کنن//
به عنوان دانشجوی نرم افزار دانشگاه علم و صنعت بهتون میگم به هیچ وجه توی دانشگاه های معتبر اینطوری نیست که همه چی تئوری باشه .

کلام آخر اینکه به نظر من اگه چند تا مدرک هم داشته باشید بازم با نداشتن مدرک آکادمیک ریسک بزرگی میکنید . چون شرکت های بزرگ همونطور که گفتم به فرمالیته خیلی پایبندند و شما حتی اگه سوادتو با مدرک و نمونه کار نشون بدی بازم بدون مدرک مرتبط به شما پست نمیدن .
با توجه به آگهی های شرکت های نسبتا بزرگ که تا به حال به شخصه دیدم میگم این رو . معمولا Academic Degree جز Requirement هاست