PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از دو مودم روی یک خط

REZAHOSEYNGANI
04-07-2014, 21:39
سلام دوستان.من یه مودم رو وصل کردم به کامپیوتر.یکی دیگه هم به ماه..واره.اما جفتشون با هم کار نمیکنن!یعنی یکیشون فقط وصل میشه به اینترنت.چطوریه؟مشکل چیه؟

roya.rashidi
05-07-2014, 01:22
بعید میدونم بشه . چون هرمودم یه ای پی خاص از isp میگیره . حالا isp چطور میتونه همزمان دو ای پی به یه خط بده . ؟

Mr.Pooya
05-07-2014, 01:52
سلام

همزمان نمی تونید از هردو استفاده کنید ولی می تونید یکی رو روشن کنید و وصل بشید بعد خاموشش کنید و اون یکی رو روشن کنید وصل شید.

موفق باشید

ALt3rnA
05-07-2014, 01:54
سلام دوستان.من یه مودم رو وصل کردم به کامپیوتر.یکی دیگه هم به ماه..واره.اما جفتشون با هم کار نمیکنن!یعنی یکیشون فقط وصل میشه به اینترنت.چطوریه؟مشکل چیه؟ باید شما یک روتر که حداقل دوتا سوکت شبکه میخوره تهیه کنی و هم رسی ور و هم پیسی رو به یک روتر نصب کنی
چرا دوتا مودم ؟
هر مودم شما داره جداگانه سعی میکنه به ISP وصل شه . میتونی یکی از مودم ها رو به تلفن وصل کنی و مودم دیگه رو بزاری رو بریج و به مودم اول با کابل شبکه وصل کنی ولی فایده ی خاصی نداره ! مگه اینکه مثلا اولی معمولی باشه و دومی وایرلس :)

roya.rashidi
05-07-2014, 02:00
باید شما یک روتر که حداقل دوتا سوکت شبکه میخوره تهیه کنی و هم رسی ور و هم پیسی رو به یک روتر نصب کنی
چرا دوتا مودم ؟
هر مودم شما داره جداگانه سعی میکنه به ISP وصل شه . میتونی یکی از مودم ها رو به تلفن وصل کنی و مودم دیگه رو بزاری رو بریج و به مودم اول با کابل شبکه وصل کنی ولی فایده ی خاصی نداره ! مگه اینکه مثلا اولی معمولی باشه و دومی وایرلس :)

که اگه جفتش وافای باشه . میتونه از یکی مثل تقویت دهنده انتن دهی استفاده کنه .

REZAHOSEYNGANI
05-07-2014, 10:20
باید شما یک روتر که حداقل دوتا سوکت شبکه میخوره تهیه کنی و هم رسی ور و هم پیسی رو به یک روتر نصب کنی
چرا دوتا مودم ؟
اتفاقا واسه لپ تاپ وایرلس هست.اون دومی معمولی.الان دقیقا چه کار کنم؟

roya.rashidi
05-07-2014, 18:16
فقط از اینیه وایرلسه استفده کن . وصلش کن به هرچی دوس داری مثل معلوملیه . از انتنشم واهس لپتابت استفاده کن .

ALt3rnA
05-07-2014, 18:49
شما فقط همون یدونه مودم وایرلس رو به تلفن بزن . با کابل بن به رسی.ور وصلش کن . از وایرلس اش هم برای لپتاپت . چون معمولا چند تا سوکت شبکه دارن مودم های وایرلس اگه وصیله دیگه ای هم داری میتونی وصل کنی به همون یدونه مودم . اگه مشکل نرسیدن کابل داری میتونی از بیرون کابل شبکه بلند تر تهیه کنی