PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات مربوط به بک گراند دسکتاپ

albertxx
25-06-2014, 00:21
دوستان یه سوال
تنظیمات مربوط به بک گراند دسکتاپ کجا هست ؟؟؟

مثلا اگه عکس رزولیشنش از اندازه صفحه بزرگتر باشه موقع تنظیم کناره ها از مانیتور میزنه بیرون
ولی تو این بخش میشد تطوری تنظیم کرد که عکس نسبتش کم بشه ولی اطرافش نوار مشکی می افتاد

تو ویدئوز xp بخش properties تو تب desctop بود فکر کنم
ولی تو 7 نمیدونم کجاست !!!!!!!!!!!!!!

Meisam.apk
30-06-2014, 12:17
دوستان یه سوال
تنظیمات مربوط به بک گراند دسکتاپ کجا هست ؟؟؟

مثلا اگه عکس رزولیشنش از اندازه صفحه بزرگتر باشه موقع تنظیم کناره ها از مانیتور میزنه بیرون
ولی تو این بخش میشد تطوری تنظیم کرد که عکس نسبتش کم بشه ولی اطرافش نوار مشکی می افتاد

تو ویدئوز xp بخش properties تو تب desctop بود فکر کنم
ولی تو 7 نمیدونم کجاست !!!!!!!!!!!!!!
سلام
کلیک راست گزینه ی personalize تو قسمت desktop background وارد بشید و گزینه رو از fill به stretch تغییر بدید.

albertxx
03-07-2014, 01:01
سلام
کلیک راست گزینه ی personalize تو قسمت desktop background وارد بشید و گزینه رو از fill به stretch تغییر بدید.

پیدا نکردم همچین گزینه ای رو !!!!

تو بخش desktop background این گزینه ای که گفتید نیست !!!!

roya.rashidi
03-07-2014, 06:17

باید مگاهرزتر مانیتورتو تغییر بدی. اگه مانیتورت دکمه تنظیم اتومات داره اونو بزن خودش درس میکنه . اگه نداره
اول گرافیکتو باز نصب کن .بازم اگه درس نشد بگین تا بگم دقیقا کجا برید .

soroosh_cz
03-07-2014, 06:28

از اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعدش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sky1sky
19-07-2014, 21:47
سیستم XP windows نمیدونم یهویی تنظیمات چی باز شد که باید حتما گزینه ای رو انتخاب می کردم که منوی تنظیمات ازبین بره وگرنه هر جا کلیک می کردم فایده نداشت که از بین کلی تنظیمات که هیچیش یادم نیست منم بینlarge ,o small گزینه smallزدم و کلیه ایکون های دستکتاپ هم شکل ایکون ریز شد هم فونت ان چه طوری برگردونم به تنطیمات اولیه? پست رو پاک نکیند چون موضوع دقیقا مشابه مشکل منه ولی این مشکل در اکس پی اتفاق افتاده مرسی

roya.rashidi
19-07-2014, 22:01
سیستم XP windows نمیدونم یهویی تنظیمات چی باز شد که باید حتما گزینه ای رو انتخاب می کردم که منوی تنظیمات ازبین بره وگرنه هر جا کلیک می کردم فایده نداشت که از بین کلی تنظیمات که هیچیش یادم نیست منم بینlarge ,o small گزینه smallزدم و کلیه ایکون های دستکتاپ هم شکل ایکون ریز شد هم فونت ان چه طوری برگردونم به تنطیمات اولیه? پست رو پاک نکیند چون موضوع دقیقا مشابه مشکل منه ولی این مشکل در اکس پی اتفاق افتاده مرسی
تا اونجا که من متوجه شدم باید رو دسکتاپت راس کلیک کنی properties رو بزن . کل تنظیمات دستکاپ و فونت و ایکون از اینجا میتونی تنظیم کنی.

sky1sky
19-07-2014, 23:44
تا اونجا که من متوجه شدم باید رو دسکتاپت راس کلیک کنی properties رو بزن . کل تنظیمات دستکاپ و فونت و ایکون از اینجا میتونی تنظیم کنی.
مرسی بله با تنظیماتش رو چند باردستکاری کردم و اندازه ایکون ها مثل حالت اولیه شد اما دو تا مشکل دیگه که تنظیم این دو تا ر.و نمی دونم
1-در وضعیت فعلی ایکون هایم که روی دستکتاپ هستند با اینکه فونت و اندازه ایکون عین قبلا هست اما بین ایکون ها و فاصله ستون ها ، فاصله زیادی هست ، قبلا که ایکون های دستکاپ رو مرتب می کردم در هر ستون 11 تا ایکون قرار می گرفت اما الان 9 تا !!!
2- و فاصله ستون ها از نسبت به قبلا زیاد تر شده تنظیمات این بخش رو هم راهنمایی کنید مرسی

roya.rashidi
20-07-2014, 06:42
مرسی بله با تنظیماتش رو چند باردستکاری کردم و اندازه ایکون ها مثل حالت اولیه شد اما دو تا مشکل دیگه که تنظیم این دو تا ر.و نمی دونم
1-در وضعیت فعلی ایکون هایم که روی دستکتاپ هستند با اینکه فونت و اندازه ایکون عین قبلا هست اما بین ایکون ها و فاصله ستون ها ، فاصله زیادی هست ، قبلا که ایکون های دستکاپ رو مرتب می کردم در هر ستون 11 تا ایکون قرار می گرفت اما الان 9 تا !!!
2- و فاصله ستون ها از نسبت به قبلا زیاد تر شده تنظیمات این بخش رو هم راهنمایی کنید مرسی
سلام ببخشید من دیر جواب دادم گفتم شاید کسی جوابتونو بده . من xp ندارم که دقیق راهنماییتون کنم.
بنظرم اول اینکه بدونید چرا اینجوری شده بهتره ؟؟ اگه خودبخود اینجوری شده شاید ویروسیه؟
یا اینکه از برنامه های repair استفاده کنید.