PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست جلد کتاب / لطفا کمک کنید

pashangparsi6
02-07-2014, 14:27
با درود

دوستان گرامی من نیاز به یک فایل لایه باز برای جلد کتاب دارم که اندازش 21 * 14.5 هست

شمار برگه‌های کتاب هم 125 برگ یک‌رو هست که می شه همون 63 تا بر دو رو

می خواستم این فایل رو داشته باشم و یک عکس و نوشته به جلد خودم اضافه کنم

سپاس گزار می شم اگر راهنمایی و کمک کنید

Aligfx
05-07-2014, 18:11
درود بر شما
با یه سرچ تو گوگل میتونی پیدا کنی دوست عزیزم البته به لاتین سرچ کنی بهتره

Sent from iPhone 4S

pashangparsi6
06-07-2014, 23:16
درود بر شما
با یه سرچ تو گوگل میتونی پیدا کنی دوست عزیزم البته به لاتین سرچ کنی بهتره

Sent from iPhone 4S

سپاس

ولی بدبختانه نتونستم چیزی پیدا کنم. شاید توی جستجو زیاد حرفه ای نباشم. برای همین از دوستان درخواست کمک داشتم

Rossin
06-07-2014, 23:28
نوی سایت persiangfx.com باید باشه
اونجا سر بزنید
موفق باشید

pashangparsi6
08-07-2014, 13:36
نوی سایت persiangfx.com باید باشه
اونجا سر بزنید
موفق باشید

ببخشید ولی چیزی پدا نکردم اگر می شه خودتون زحمت بکشید یک فایل لایه باز یگین از یک جایی دریافت کنم

بازم سپاس

Rossin
08-07-2014, 22:08
ببخشید ولی چیزی پدا نکردم اگر می شه خودتون زحمت بکشید یک فایل لایه باز یگین از یک جایی دریافت کنم

بازم سپاس

با عرض شرمندگی دوست گرامی کمیه ترافیک نتم جوابگوی گشتو گذار نیست فعلا :n14:

توی قسمت صفحه آرایی و تصاویر لایه باز همین سایتی که گفتم بگردین هست،بهتره توی سایت سرچ کنید زودتر بهش میرسید.
این سایت خیلی کامله من همیشه تمام موارد مورد نیاز گرافیکیم رو از اینجا میگیرم.
موفق باشید

Lord-Voldemort
08-07-2014, 23:28
دوستان اگه قراره کمک کنید لینک بزارید اینو همه می دونن که میشه سرچ کرد. ...
-
pashangparsi6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیز من منظورتون متوجه نشدم شما می خواین طراحی جلد انجام بدین ؟
قضیه اون صفح های چیه؟ برای درز بین کتاب می گی ؟؟ درسته ؟ ببین می تونی از چاپخونه اندازه رو بگیری وگرنه باید جوری کار کنی که که معلوم نشه چجو.ری؟
میای از رنگ بگراند مثلا بگراند سفیده برای درز هم سفید کار می کنی از کادر و رنگ دیگه استفاده نمی کنی تا زمانی که تا می خوره معلوم نشه ..
ببین من یه لایه باز دارم
شما این عکس رو تو فتوشاپ باز کن و بعد ctrl+ک رو بزن gride ها فعال می شن
موفق باشی :n16:

pashangparsi6
09-07-2014, 10:45
دوستان اگه قراره کمک کنید لینک بزارید اینو همه می دونن که میشه سرچ کرد. ...
-
pashangparsi6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوست عزیز من منظورتون متوجه نشدم شما می خواین طراحی جلد انجام بدین ؟
قضیه اون صفح های چیه؟ برای درز بین کتاب می گی ؟؟ درسته ؟ ببین می تونی از چاپخونه اندازه رو بگیری وگرنه باید جوری کار کنی که که معلوم نشه چجو.ری؟
میای از رنگ بگراند مثلا بگراند سفیده برای درز هم سفید کار می کنی از کادر و رنگ دیگه استفاده نمی کنی تا زمانی که تا می خوره معلوم نشه ..
ببین من یه لایه باز دارم
شما این عکس رو تو فتوشاپ باز کن و بعد ctrl+ک رو بزن gride ها فعال می شن
موفق باشی :n16:

دوست گرامی
یکی از دوستای من مجوز کتابشو گرفته و از من خواسته که یک فایل لایه باز جلد کتاب براش تهیه کنم و بدم بهش که اونم بتونه عکس و نوشته هایی که مد نظرش هست رو روی اون بزاره و بده چاپخونه برای چاپ

اکنون درازا (طول) و پنهای کتاب 14.5 * 21 سانت هست

اون تعداد برگه ها رو هم برای این خدمتتون عرض کردم که به هر حال هر کتابی یک ضخامتی داره و اونم باید توی فایل در نظر گرفته بشه احتمالا. شمار برگه های این کتاب 63 تا هست

با سپاس

----

راستی فایلتون انگار پیوست نشده بود

Lord-Voldemort
10-07-2014, 22:01
بعله اشتباها فایل رو نذاشتم ، عذرخواهی دوست من :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------
شما اندازه کتاب رو دارین به راحتی یه فایل توی فتوشاپ به این اندازه ایجاد کنید و به روش بالا گرید بزارید براش .... نیازی به گرید هم نیست ، گرید عموما برای تنظیم و همین طور منظم تر بودن کار هست .