PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن پوشه در حین بودن

the hooman
02-07-2014, 12:16
با سلام بخدا نمیدونستم کجا مطرح کنم لطفا ببخشید
امروز اومدم بشینم پا کامپیوتر برا 1نفر چند تا اهنگ بریزم کامپیوتر رو سریع روشن کردم به سرعت تو درایو مورد نظر رفتم اما دقیقا اون پوشه ای که میخواستم نبود ترسیدم کامپیوتر رو ریستارت کردم اما بازم نبودش اومدم یکم دور خوردم ببینم هیدن نشده که هیدن هم نبود جالب اینجاست که حالا حجم اون پوشه هستش ولی خود پوشه ن یعنی درایو 170 گیگش پره اما تمام فایل داخل اون 159 هستن لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم

فرستاده شده از SM-N900ِ من با Tapatalk

tosan622
02-07-2014, 12:41
شخص دیگری به غیر از خودتون به این کامپیوتر دسترسی داره ؟

the hooman
02-07-2014, 12:52
خیر

tosan622
02-07-2014, 13:03
گفتم شاید یک نفر فولدر رو نامرئی کرده باشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
توی این نرم افزار قسمت tools >>> disk explorer میتوننید آیتمهایی که حجم اشغال کردن رو ببینید.

ولی فکر میکنم فولدرتون باید نامرئی باشه. یعنی احتمال میدم یک نفر اسم فولدر رو با alt + 255 نامرئی کرده بعدش فولدر رو هم از طریق عوض کردن آیکون نامرئی کرده . حالا شما میگی کسی دسترسی نداره ولی تنها احتمالی که به ذهنم میرسه همینه.

داخل همون مسیر فولدر بشید بعدش ctrl + A رو بزنید ببینید چند تا آیتم انتخاب میشن؟ احتمال داره اگه حدسم درست باشه یک چیزی مثل یک خط کوچیک عمودی درست شبیه cursor داخل همونجایی که فولدر قرار داشت ظاهر بشه. اگه اینطوری شد اون خط کوچیک همون فولدرتونه.

ولی اگه نشد برید سراغ همون نرم افزار iobit و از توی قسمت tools و بعدش disk explorer ببینید چه چیزهایی فضا اشغال کردن

the hooman
02-07-2014, 13:06
اولی که نیست حالا نرم افزار دانلود میکنم خبر میدم

the hooman
02-07-2014, 13:52
من سرچ کردم نرم افزار های مختلفی با این نام میان

tosan622
02-07-2014, 14:06
کدوم نام ؟

the hooman
02-07-2014, 15:58
Iobit

tosan622
02-07-2014, 16:07
لینکشو دادم که

اسمش advanced systemcare هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فکر نکنم این بتونه مشکل رو بر طرف کنه. فقط بهتون فضای اشغال شده توسط فولدرها رو نشون میده.

توصیه میکنم اگه فکر میکنید نیاز به بازیابی اطلاعات هستش اصلا هیچ فایلی روی هاردتون کپی نکنید

vissoto
02-07-2014, 16:34
سلام
نرم افزار زیر را دانلود کنید و پس از اجرا در قسمت startin folders درایو خود را مشخص کنید و در قسمت files name هم نام یکی از ان فایل ها و یا به صورت کلی مثلا اگر اهنگ ها mp3 بودند ؛ بنویسید *.mp3( ستاره نقطه اول است ولی هرکاری می کنم میفته اون طرف!) یا اصلا هیچ چیزی تایپ نکنید و search را بزنید. اگر فایل ها پیدا نشدند ممکن است پاک شده باشند و همان طور که توسن عزیز گفتند باید از هرگونه کپی فایل /defrag/ و.... در این درایو خودداری کنید تا امکان ریکاوری وجود داشته باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید