PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدارک بین المللی درزمینه برنامه نویسی

Alireza9112
02-07-2014, 10:41
سلام می خواستم بدونم که آیا مث شبکه تو زمینه برنامه نویسی هم مدارک بین المللی داریم/آیا وجود این مدارک می تونه عدم وجود مدرک آکادمیک روپوشش بده؟

راستش من رشته دانشگاهیم غیرمرتبط باکامپیوتره ولی به دلیل علاقه وامنیت شغلی می خواستم هردورو ادامه بدم/

هدفم مهجرت ازایرانه به منطقه یورو /می خواستم بدونم برای اپلای کردن فقط برای کاریابی تو زمینه برنامه نویسی آیا مدرک کارشناسی(bachelor degree)دانشگاهی خیلی مهمه ویا این که فقط کسب مدارک بین المللی کافیه؟

اگه ممکنه پاسخ بدید چون برام سرنوشت سازه/

فقط دوروز زمان دارم که تا تغییررشته تصمیم بگیرم/

ممنونم

nits
02-07-2014, 13:28
سلام می خواستم بدونم که آیا مث شبکه تو زمینه برنامه نویسی هم مدارک بین المللی داریم/آیا وجود این مدارک می تونه عدم وجود مدرک آکادمیک روپوشش بده؟

راستش من رشته دانشگاهیم غیرمرتبط باکامپیوتره ولی به دلیل علاقه وامنیت شغلی می خواستم هردورو ادامه بدم/

هدفم مهجرت ازایرانه به منطقه یورو /می خواستم بدونم برای اپلای کردن فقط برای کاریابی تو زمینه برنامه نویسی آیا مدرک کارشناسی(bachelor degree)دانشگاهی خیلی مهمه ویا این که فقط کسب مدارک بین المللی کافیه؟

اگه ممکنه پاسخ بدید چون برام سرنوشت سازه/

فقط دوروز زمان دارم که تا تغییررشته تصمیم بگیرم/

ممنونم

سلام
شما بهتره در انجمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوالتون رو بپرسی . مخصوص دانشجوهایی هست که قصد ادامه تحصیل ( نه تنها تحصیل - نه تنها دانشجو ) در خارج از کشور رو دارند .

Alireza9112
03-07-2014, 15:33
سلام ببخشید اون سایت اجازه ی ارسال پیغام بهم نمیده لطفا به من جواب بدید

می خواستم به نرم افزار تغییر رشته بدم/منتها هیچ نگاه درستی نسبت به این رشته ندارم/
ولی کنجکاوی بسیار زیادی نسبت به کامپیوتر ها دارم/
اگه ممکنه جندتا سوال دارم که اگه وقتشودارید لطفا به من پاسخ بدید/
البته منو به خاطراین سوالات بسیار ابتدایی و احمقانه ببخشید/متاسفانه ذهنم رو حسابی درگیرکرده
اولین چیزاین که آیا این رشته نسبت به بقیه رشته های مهندسی خیلی مشکل تره یعنی نیازمند به داشتن یه ذهن
بسیارقوی و فوق خلاقه ویک مهندس نرم افزار دارای استعداد ذاتی برای این کاره/
یا این که این تخصص هم مث بقیه مشاغل مهندسی حاصل مطالعه ی منابع مفید وکسب تجربه خوبه و این خلاقیت حاصل تمرین بسیار زیاده و تجربیات قبلیه/
آیا کار توزمینه توسعه نرم افزار بسیارپراسترس وزمان بره ؟ چون من جایی خوندم که رقابت بسیارشدیدی تواین زمینه وجود داره وزندگی برای یه توسعه دهنده همیشه مث شب قبل کنکوره ونرم افزاری ها حسابی تحت فشارروحی اند/
من خیلی نسبت به طرز ساخت نرم افزارها کنجکاوم/ ازسیستم عامل ها ودراورهای راه اندازسخت افزارگرفته
تا نرم افزارهای اداری ومهندسی وطراحی گرافیکی و انیمیشن سازی/می خواستم بدونم که چطوراین سیستم ها
ساخته شدن وراه درک ساختار اونها دقیقا چی هستش چه منابعی روباید مطالعه کرد/چون شک دارم که منابع آکادمیک وآموزش های موجود دراینترنت این نیازوبرطرف کنه/
آیا هرکدوم ازاین زمینه ها واسه خودشون یه بحث تخصصی اندویااین که درکل ازساختاروالگویی مشخص پیروی می کنن که بابسط دادن اون ها میشه هرچیزی رو خلق کرد/
من مشکلی که دارم عدم وجود هدفی مشخص ومسیری درست برای کسب دانش درزمینه نرم افزاره/یعنی یک علم ومهارت کلی نسبت به کلیه مباحث وبعد تخصصی عملی دریک زمینه مشخص
برای مثال به توسعه ی نرم افزارهای گرافیکی-موتورهای ساخت بازی وانیمیشن علاقمندم ولی نمی تونم هیچ منابع واطلاعاتی رو تو این زمینه پیدا کنم وبرام خیلی مبهم وگنگه وتاحدودی افکارم روبه هم ریخته
همه هدفم این هستش که بتونم سورس نرم افزارهای موجود رو درک کنم وبتونم قابلیت های بهتری به اون ها بدم/وداشتن این توانایی برام خیلی ارزشمنده/
ولی مطالعاتی که انجام میدم کاملا تيوری ونامشخصه/دقیقا مث این که بخوام متخصص تعمیر موتوراتومبیل بشم و بجای این که ساختاروطرزکار موتور رو متوجه بشم فقط دارم بازوبسته کردن پیچ ومهره رویادمی گیرم ووقتم داره تلف میشه و نمی تونم متوجه بشم که ازاین زبان برنامه نویسی چطوری استفاده کنم تا باهاش یه دفترچه تلفن یابازی ساده برای اندروید بنویسم/

آیا آموزش های عملی وجودداره که این هارو توضیح بده یعنی درغالب پروژه ای نوشتن یک بازی یانرم افزاری اداری رو آموزش بده ومن بتونم بابسط اون ها چیزهای جدیدتری خلق کنم ویاقابلیت هاش روافزایش بدم/

حالا اموزش این ها امری زمان بر و مشکله /

راستش رو بخواین هدفم مهاجرت به منطقه ی یورو وآمریکای شمالیه وقصد دارم توزمینه هایIT فعالیت کنم/
سایت های کاریابی رو میدیدم که تو زمینه برنامه نویسی مدرک لیسانس(bachelor degree) رو می خواستن/

آیا امکانش هست که توزمینه برنامه نویسی ویا شبکه مدارک بین المللی رو بگیرم وفقط رو تسلطم تمرکز کنم وبرای کار اپلای کنم بامدرک کارشناسی غیرمرتبط با نرم افزار/

چون مشکل من نداشتن شناخت واطلاعات وامنیت شغلی واقتصادی هست وسعی می کنم که توانایی هام رو افزایش بدم تا به مشکل برخورد نکنم/البته رشته فعلی من که عمرانه آنچنان کارپردرآمدوپرسودی نیست که بشه روش حساب کرد(البته جهت استخدام شدن و اینجور کارها)و نسبت به نرم افزار خیلی آسون تره چه تحصیل و چه کار!ولی علاقمندی من توزمینه بلندمرتبه سازیه که توایران همچین امکانات وجودنداره/
ولی به هرحال نسبت به کامپیوتر خیلی اسون تره ومیشه به راحتی توانایی های لازم رو کسب کرد/

خیلی عالی میشد اگه می تونستم مهندسی راه وساختمان روآکادمیک بخونم وتو زمینه IT بدون مدرک دانشگاهی فعالیت کنم وتخصص لازم رو باتلاش زیادبه صورت خودآوز وتمرین وتکراروکار زیاد بدست بیارم و مدارک بین المللی توزمینه شبکه وبرنامه نویسی رواخذ کنم وبتونم به این صورت برای کاربه کشوری توسعه یافته مهاجرت کنم
واگه این اتفاق هم نیفتاد حداقل توزمینه ساختمان توایران بتونم کاری پیداکنم///

به همین دلیل دچار یک جور تناقض وتضاد شدم وحسابی بی تکلیف موندم که چه کاری درسته وباید انجام بدم

رفتن به دنبال ی ک کا ربه ظاهر آسون وبی دغدغه ویا رفتن به سمت حل مسایل و کنجکاوی های مربوط به مسایل کامپیوتری وIT/ دروس دانشگاهی روهم که بررسی می کنم ویک سری دروس پایه ای اند که درعمل کاربرد خاصی ندارن//
البته بقیه دوستانم که دانشجوی کامپیوترهستن هم این مشکل وابهام رو دارن/

خواهش می کنم اگه ممکنه منوراهنمایی کنید واگه وقتشو دارید کمی بهم توضیح بدید درمورد سوالاتی داشتم/ یکی همین بحث اپلای برای کار(بدون مدرک مرتبط باکامپیوتر)
ودیگری نحوه ی مطالعه وتحقیق برای درک وشناخت نرم افزارهای مختلف وروندحرکت برای کسب توانمندی های لازم برای کار توحوزه ی ITوتوسعه ی نرم افزار

ممنون اگه جوابمو بدید

من تا یکشنبه وقت دارم که تغییر رشته بدم ممنون ازاین که بهم کمک می کنید//