PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت مصرف زیاد ترافیک

barcaboy10
29-06-2014, 15:41
سلام دوستان . من وقتی نتمو وصل میکنم و کانکشن رو enable و بعد از باز کردن مرورگر و حتی بدون باز کردن هیچ صفحه ای به مقدار sent شده تو کانکشن اضافه میشه .

اگه وسط دانلود هم pause بزنم هم همین اتفاق میوفته و بدون استفاده از اینترنت ترافیکم مصرف میشه:n03:

یا الان که دارم این متنو مینوسیم هم به این صورته:n03:

لطفا کمک کنید . مرسی

سعید1400
29-06-2014, 16:13
اگه از ویندوز استفاده میکنید میتومید با فایروال سایر برنامه ها رو ببندید.اگه از اندروید استفاده میکنید تو تنظیمات قسمت داده برنامه های الکی رو غیر فعال کن

barcaboy10
29-06-2014, 17:48
اگه از ویندوز استفاده میکنید میتومید با فایروال سایر برنامه ها رو ببندید.اگه از اندروید استفاده میکنید تو تنظیمات قسمت داده برنامه های الکی رو غیر فعال کن

دوست عزیز از ویندوز استفاده میکنم. انجام دادمش ولی همچنان مشکلم پا بر جاست

Lord-Voldemort
29-06-2014, 17:54
دوست عزیز سند و ریسیو کم که همیشه وجود داره
مگه اینکه حجم زیادی مصرف بشه که احتمال آپدیت شدن نرم افزار ها از پلیر ها تا نرم افزار های سنگین هست
پیشنهاد من اینکه از کومودو استفاده کنید و از نرم افزار های چک کردن ، میزان سند و ریسیوتون رو چک کنید .

bijandarbari
29-06-2014, 18:15
سلام

اگه حجم send و recieve زیاد باشه مشکل از ویروس هستش.

soroosh_cz
29-06-2014, 18:40
تو قسمت Performance تسک منیجر که بری، برو به Resource Monitor، از سربرگ Network میبینی چی داره حجم میخوره... معمولا svchost هست netsvcs یا BITS

Mahziar-7
29-06-2014, 19:13
تو قسمت Performance تسک منیجر که بری، برو به Resource Monitor، از سربرگ Network میبینی چی داره حجم میخوره... معمولا svchost هست netsvcs یا BITS

این دو موردی که گفتین چی هست؟ برا من system هم داره. اینا طبیعیه؟

soroosh_cz
29-06-2014, 19:36
این دو موردی که گفتین چی هست؟ برا من system هم داره. اینا طبیعیه؟

netsvcs که سرویس شبکه خود سیستم عامل هست، یعنی هر چیزی که سیستم عامل بخواد، میشه گفت از این برنامه میاد، مثلا Windows Update، اون یکی هم BITS میشه انتقال اطلاعات شبکه در پس زمینه، با غیرفعال کردن سرویسش نباید مشکل خاصی پیش بیاد ولی من که هارد تحت شبکه دارم و کلا سیستم های خونه شبکه هستن، در صورت غیرفعال کردن این سرویس، دیگه نمیتونم دیتا رو به اشتراک بذارم.

barcaboy10
29-06-2014, 22:35

مرسی دوست عزیز

الان این عکسی که گرفتم مجموع همین لیسته

کدوما رو میشه بست ؟

لینک عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد وقتی فایرفاکس مثلا بازه ولی صفحه ای لود نمیشه مینوسیه سنت : 500 بایت پر سکند . این طبیعیه ؟

ممنون

پ.ن : ویندوز رو تازه عوض کردم فتوشاپ نصب نیست بابت سایز عکس ببخشید

soroosh_cz
29-06-2014, 23:18
مرسی دوست عزیز

الان این عکسی که گرفتم مجموع همین لیسته

کدوما رو میشه بست ؟

لینک عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد وقتی فایرفاکس مثلا بازه ولی صفحه ای لود نمیشه مینوسیه سنت : 500 بایت پر سکند . این طبیعیه ؟

ممنون

پ.ن : ویندوز رو تازه عوض کردم فتوشاپ نصب نیست بابت سایز عکس ببخشید

فکر کنم اون netsvcs برای Windows Update باشه، Windows Update رو کامل Disable کردی؟:n13:

barcaboy10
30-06-2014, 03:41
فکر کنم اون netsvcs برای Windows Update باشه، Windows Update رو کامل Disable کردی؟:n13:

نه دیسبل نکردمش. چطوری دیسبلش کنم؟

soroosh_cz
30-06-2014, 05:42
نه دیسبل نکردمش. چطوری دیسبلش کنم؟
Run رو اجرا کنید(یا از کلیدهای ترکیبی میانبر Win+R استفاده کنید).
توی Run بنویسید wuapp و اجرا کنید.
سمت راست، توی منو Change Setting هست، روش کلیک کنید و بعدش منوی کشویی اول رو بذارید رو آخرین موردش(...Never Check)
:n16:

barcaboy10
30-06-2014, 09:26

خیلی ممنون :n16:

الان بقیه حجم هایی که ارسال میشه طبیعیه و مشکلی نداره ؟