PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد کنکور چیکار کنم؟

Open-minded
29-06-2014, 00:11
سلام به همگی!
من تازه کنکور دادم و از بچه های درس خون بودم و الان نمی دونم باید چه جوری از وقتم لذت ببرم.
لازم به ذکره که من دوستی ندارم پس اکه میشه کامل بهم بگید چیکار باید بکنم

mehrabooni
29-06-2014, 01:11
از اخرین تابستون بچگی لذت ببر داداش چون از مهر وارد یه زندگی جدید میشی که خیلی لذتبخشه

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

Mr.Pooya
29-06-2014, 01:16
سلام

خب به سلامتی امیدوارم که نتیجه مورد نظرتون رو هم بگیرید.

کار هایی رو می تونید انجام بدید که تا الان وقتش رو نداشتید.

بیشتر به کار هایی بپردازید که علاقه دارید. مثلا شاید به بازی های کامپیوتری علاقه داشته باشید و تا الان وقتش رو نداشتید خب برید دنبالش و حتی بازی های آنلاین. دیگه به دوست هم احتیاج ندارید آنلاین بازی می کنید مثل ۲ نفره بازی کردن با دوست تون. ولی تو این مدت هز چی هست باید بی خیال کلاس آموزشی یا اینجور مسائل بشید چون از مهر ماه دانشگاه و بعدش هم کار و تشکیل خانواده و غیره.

می تونید مسافرت برید مثلا اگر اقوامی دارید در شهرستان که خیلی وقت هست بهشون سر نزدید برید دیدن شون.

امیدوارم موفق و موید باشید دوست گرامی

ملا نصرالدین
29-06-2014, 07:48
بهترین کار همون طور که دوستمون گفتند مسافرته

بعد هم میتونید توی کلاس های غیر درسی ثبت نام کنید.مثلا موسیقی.نقاشی.کلاس های ورزشی.

اگر هنوز دوست دارید مطالعه کنید میتوانید کتاب های رمان رو بخرید یا از اینترنت دانلود کنید

بازی انلاین که واقعا اعتیاد اور هست.به شدت وقت ادم رو پر میکنه

در ضمن میتونید سر کار برید.مثلا توی یک مغازه برای 3 ماه شاگرد بشید.هم کار یاد میگیرید هم درامد دارید

pooria-ir
29-06-2014, 23:51
منم ٩ خرداد كنكور ارشد دادم
از اون موقع دارم همه جوره از زندگيم لذت ميبرم
ورزش.گردش.تفريح
دوستاي جديد
مسافرت
خلاصه همه چي عاليه :)
شمام همين كار رو بكن

Sent from my iPhone using Tapatalk

frnsh
30-06-2014, 03:07
به نظرم من برین دنبال گواهینامه رانندگیتون!
چون ایشالله بعدا که دانشگاهی میشین برنامه واسه تابستونا بیشتر میریزین و سرتون شلوغ میشه. از کار احتمالی یا ترم تابستونی گرفته تا باقی موارد.

mahdi_z100
30-06-2014, 10:10
من چنتا دوست داشتم که مشکل شما رو داشتن . کل زندگیشون رو درس خونده بودن . آخر سر هم به این نتیجه رسیدن که بازم درس بخونن . چون تفریح دیگری رو تا بحال تجربه نکرده بودن . مسافرت نرفته بودن چون درس داشتن . گیم بازی نکرده بودن چون درس داشتن . باشگاه نرفته بودن چون درس داشتن . حتی شیر یا خت هم بازی نکرده بودن .:n02:

Lady parisa
30-06-2014, 10:46
با سلام خدمت همه دوستان
شما تمام تلاشتو برای درس خوندن کردین و حالا باید از یه فیلتر رد بشین پس بهتره پرونده درس خوندن و نگران درس بودن رو فعلا ببندین و با توجه به ماه رمضون برنامه هایی که مورد علاقتون هست رو لیست کنین
و از تایمی که دارین استفاده کنین.

Open-minded
30-06-2014, 16:59
البته من اصلا آدم تک بعدی نیستم چند تا زبان بلدم و برای تیم هندبال و والیبال مدرسه توی منطقه انتخاب شده بودم.توی نرم افزار سررشته دارم و یه مدت فوتبال رو به صورت حرفه ای کار کردم.ولی توی این دو سال برای کنکور همه چی رو کنار گذاشته بودم و برای همین الان نمی دونستم چه جوری از وقتم استفاده کنم.

mahdi_z100
01-07-2014, 09:39
شدوست عزیز من تو زندگیم یه گزینه دارم به اسم عشق و حال . که این گزینه برایمن تشکیل میشه از باشگاه والیبال و بازی کردن با دستای قدیمیم . دومم میشه گیم انلاین که تقریبا معتادم بهش و چند تای دیگه . شما هم باید بگردی ببینی با چی حال میکنی که این گزینه برای هر شخصی موارد مختلفی میتونه باشه . مموفق باشی
ولی من یه نصیحت بهت میکنم همیشه یه چیز رو مثلا درس خوندن رو پشت سر هم و مداوم انجام نده . به قول خودم عشق حال رو هم قاطیش کن