PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم و عجیب: خروج موس از صفحه، لطفا کمک کنید

yousefghambari
29-06-2014, 00:10
سلام
از وقتی ویندوز سون 64 بیتی رو لپ تاپم نصب کردم موس از سمت راست صفحه خارج میشه و هی میره، یعنی تا وقتی موسو تکون میده در اون فضا حرکت میکنه و گاهی باید نیم متر موسو تکون بدی تا دوباره نشانگر به داخل صفحه برگرده، این مشکل فقط تو قسمت راست صفحه نمایش هست و تو قسمتای بالا و پایین و چپ نیست، یکی کمکم کنه تو رو خدا، خیلی اذیته.تو اینترنتم گشتم چیزی به جز چندتا کد برنامه نویسی دلفی پیدا نکردم که از اونم چیزی سر در نیاوردم. با تشکر:n03::n28::n13:

Mr.Pooya
29-06-2014, 01:22
سلام

بینید اینکه موس از صفحه خارج بشه از یک سمت طبیعی هست ولی نه انقدر زیاد که شما میگی.

احتمالا ویندوز دستکاری شده نصب کردید ؟ اگر بعد از نصب ویندوز اینطوری شد با ویندوز دیگه ای امتحان کنید.

ولی اگر بعد از مدتی اینطوری شده احتمالا ویروس هست. چون ویروس های همچنینی هستند که فقط قصد اذیت کردن دارند و میشه گفت اکثرا خطری ندارند.

موفق باشید

EHSANRF
29-06-2014, 22:15
دوست عزیز بعضی مواقع درایور کارت گرافیک رو که دستکاری میکنید و تنظیمات صفحه رو روی چند مانیتور میذارید اینطوری میشه، مثلا شما اگه چند مانیتور به پورت گرافیکتون وصل کنید قشنگ بعد از حرکت از این مانیتور تصویر و ماوس روی اون مانیتور میفته...
با تغییر اون و دیفالت کردن، این مورد رفع میشه... چون برای خودم پیش اومده و خیلی دربارش تحقیق و تفحص کرده بودم :دی

jahangir1400
30-06-2014, 17:38
روی کیبورد کلید ویندوز + P رو بزنید و گزینه Computer Only رو انتخاب کنید