PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور از گوگل کروم بک آپ بگیرم ؟

Ali Angel
28-06-2014, 12:07
سلام دوستان دو تا سوال داشتم؟

1- میشه برای تعویض ویندوز از برنامه ها بک آپ گرفت و بعد از تعویض ویندوز بازگردانی کنم برنامه ای وجود داره که این کارو بکنه؟

2-چطور از گوگل کروم بک آپ بگیرم برای تعویض ویندوز اطلاعات مهمی روش دارم راه حل تست شده رو نسخه 35 جدیدترین نسخه؟

laxer
28-06-2014, 13:02
تا اونجا که بدونم اطلاعات پایه به صور خودکار در حساب gmail شما ذخیره میشه.

m_hoseyny
28-06-2014, 20:29
شما یک اکنت گوگل بسازید
بعدش تو کروم با همون لاگین کنین حالا هر جایی و با هر دستگاهی که کروم داشته باشه و با اون اکانت لاگین کنید تمام پسوورد و هیزتوری و .... سینک میشود
در نسخه دسکتاپ همون اول از شما پرسیده میشود که چه چیزهایی سینک شود و میتوانید انتخاب کنید!
بهترین راه هستش

ALI . R
28-06-2014, 20:37
سلام. بهترین برنامه در زمینه بک آپ از برنامه ها، نرم افزار Acronis True Image پیشنهاد میکنم .
توسط نسخه بوت این نرم افزار کافیه که فقط رو سیدی رایتش کنید از ویندوز خودتون بصورت بوت با این برنامه ایمیج بگیرین که لینکش رو پایین قرار دادم::n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم نسخه Premium اکتیوشده ::n01:
Acronis True Image 2014 Premium 17 Build 6673 Repack by КроJIиК | ENG/Pre-Activated

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مستقیم کردن لینک ها در تاپیک پایین درخواست بدید :
مستقیم سازی لینک آپلودسنترها ๑۩۞۩๑ قوانین در پست اول ๑۩۞۩๑ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:

m_hoseyny
28-06-2014, 20:40
البته برای بک اپ به نظر من بهترین norton ghost هستش که واقعا معرکس و درصد خطا به صفر میل میکنه!
برای ریختن برنامه ها به نظر من شما یک بار driver pack solution رو دانلود کنید و راهت هر بار که ویندوز عوض میکنید اونو ران کنید از شیر مرغ تل جون ادمی زاد رو میریزه ! البته نسخه ی ۸ گیگیش اینجوریه!

Ali Angel
29-06-2014, 11:23
ممنون بچه ها
اول با جیمیل کار میکنم
بعد با برنامه
بعد اون راهی که فولدر default کپی میکردم
این سه کارو انجام میدم قطعا یکیش برای Google chrome جواب میده

اما برای بقیه برنامه ها راهی نیست؟
البته برنامه Acronis قبلا دانلود کرده بودم باید باهاش کار کنم ببینم چی میشه؟