PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میتونم کاری کنم کسی به اینترنت وایرلس من وصل نشه؟!!

S0R3N4
28-06-2014, 11:24
سلام دوستان
من اینترنت ADSL دارم.
با مودم-روتر وایرلس.
حالا مشکلم از جایی شروع میشه که تمامی اهالی خونه پسورد وایرلس منو دارن و خیلی راحت به اینترنت من وصل میشن!!
گاهی من راضی نیستم اینترنتم رو با یه نفر یا چند نفر یا با هیچ کس به اشتراک بذارم!!
چطور میتونم مدیریتش کنم و هر موقع خواستم یه اتصال زو ببندم و هر موقع خواستم یه اتصال رو باز کنم؟
نمیخوام پسورد مودمم رو عوض کنم!میخوام کنترل رو کسانی داشته باشم که به مودمم کانکت میشن!
بهترین نرم افزار که کار باهاش هم ساده باشه چیه؟

afshin b
28-06-2014, 11:50
این کار یه نرم افزار نیست. این باید در قابلیت مودم باشه، یعنی با تنظیمات مودم باید کاری کرد‌. اما بنظر من مودم چنین قابلیتی نداره.
یه کار بنظر من میرسه از طریق مک آدرس هست. میتونین داخل مودم مک آدرس تمام کاربرهارو ببینین و هرکدوم خواستین به لیست سیاه مک آدرس Mac filter بدین تا اون کاربر نتونه به مودم وصل بشه

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

m_hoseyny
28-06-2014, 20:27
تنها راه همونی هست که دوستمون گفتن !
اگر خیلی کازت گیر شدمودم های ایسوس این قابلیت رو دارند که میتونی خیلی شیک کسانیکه به مودم وصل هستن رو مدیریت کنید!

S0R3N4
29-06-2014, 13:08
مشکل اینجاست من پسورد مودمم رو فراموش کردم!!
و مشکل بعدی اینه که باید ریست کنمش دیگه!!! و من بلد نیستم دوباره کانفیگش کنم!!! :n03:

m_hoseyny
29-06-2014, 13:25
اگه با کابل لن شما وصل شید و تو مرورگر خود ای پی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ رو وارد کنید به صورت کلی اگه این ای پی ادمین مودم باشه به صفه ی ادمین مودم وارد میشوید اگه رمز ادمین رو هم عوض نکرده باشید که فکر نکنم کرده باشید همون admin admin پس و یوزر هست اونجا میتونید رمز رو عوض کنید!اگه رمز ادمین رو عوض کرده باشید که دیگه باید ریست شود!
البته کانفیگ مودم رو اگه به مرکز خدماتی زنگ بزنید خیلی شاخ راهنمایی میکنند !