PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مکالمه روزمرگی

boy1367
27-06-2014, 14:48
سلام
دوستان برای اینکه درکم از معنی جمله هایی که در فیلم های زبان اصلی بالا بره و بدونم چی میگن باید چه مجموعه هایی رو دانلود کنم؟
یا زبان فنی من قوی باشه منظورم زبان مخصوص برای رشته کامپیوتر ! چی کار کنم
وقت و زمان کلاس رفتن رو هم ندارم
گرامر ، رایتینگم خیلی ضعیف هست ولی در کل یک جمله رو که می خونم البته اون جمله تخصصی و مربوط به رشته ام هست کم و بیش درک می کنم منظورش چیه!
حالا چی کار کنم من
extra
friend
یا ...
کدوم یکی از اینا رو دانلود کنم یا پیشنهاد شما چیه؟

Mr.Pooya
28-06-2014, 01:47
سلام

نمیشه گفت مجموعه خاصی هست. مجموعه های زیادی مطمئنا هست که لغات و عبارات را یاد بگیرید ولی به نظر من برای یادگیری بهتر هست معنی اون عبارت خاص تو فیم رو از طریق دیکشنری انگلیسی به انگلیسی در بیارید و ازش استفاده کنید.

roya.rashidi
28-06-2014, 04:24
سلام
دوستان برای اینکه درکم از معنی جمله هایی که در فیلم های زبان اصلی بالا بره و بدونم چی میگن باید چه مجموعه هایی رو دانلود کنم؟
یا زبان فنی من قوی باشه منظورم زبان مخصوص برای رشته کامپیوتر ! چی کار کنم
وقت و زمان کلاس رفتن رو هم ندارم
گرامر ، رایتینگم خیلی ضعیف هست ولی در کل یک جمله رو که می خونم البته اون جمله تخصصی و مربوط به رشته ام هست کم و بیش درک می کنم منظورش چیه!
حالا چی کار کنم من
extra
friend
یا ...
کدوم یکی از اینا رو دانلود کنم یا پیشنهاد شما چیه؟
اگه لحجه هم برات مهمه فیلمهای امریکایی رو ببین . تو زمینه تکنولوژی و ... باشه . اولاشم حداقل باید چندتا کتاب بخونی . 504 هم خیلی خوبه .

Mr.Pooya
29-06-2014, 00:29
اگه لحجه هم برات مهمه فیلمهای امریکایی رو ببین . تو زمینه تکنولوژی و ... باشه . اولاشم حداقل باید چندتا کتاب بخونی . 504 هم خیلی خوبه .

با احترام٬ ۵۰۴ اصلا خوب نیست که برای یادگیری زبان به صورت عمومی بخونید. ۵۰۴ خیلی لغات تخصصی داره و بیشتر برای کسانی که زبان انگلیسی رو در مراحل دانشجویی طی می کنند خوبه.

بدرد کنکور ارشد هم می خوره.

چون کلمات خیلی تخصصی داره اگر کسی این کتاب رو بخواند و در مکالمات استفاده کند استفاده طبیعی انگلیسی به نظر نمی رسد

roya.rashidi
29-06-2014, 00:33
با احترام٬ ۵۰۴ اصلا خوب نیست که برای یادگیری زبان به صورت عمومی بخونید. ۵۰۴ خیلی لغات تخصصی داره و بیشتر برای کسانی که زبان انگلیسی رو در مراحل دانشجویی طی می کنند خوبه.

بدرد کنکور ارشد هم می خوره.

چون کلمات خیلی تخصصی داره اگر کسی این کتاب رو بخواند و در مکالمات استفاده کند استفاده طبیعی انگلیسی به نظر نمی رسد
ممنون از راهنماییتون . اتقافا خوب شد گفتین داشتم اینو میخوندم .
شما خودتون که تخصص تون تو شبکس واسه انتخاب کتاب پیشنهادتون چیه ؟
البته منم مخصوص هـک و امنیت میخام. اگه کتاب در این زمینه هم میدونید بگید
بازم ممنون

Mr.Pooya
29-06-2014, 00:56
ممنون از راهنماییتون . اتقافا خوب شد گفتین داشتم اینو میخوندم .
شما خودتون که تخصص تون تو شبکس واسه انتخاب کتاب پیشنهادتون چیه ؟
البته منم مخصوص هـک و امنیت میخام. اگه کتاب در این زمینه هم میدونید بگید
بازم ممنون

خواهش می کنم.

در مورد شبکه و -- و امنیت کتاب و مقالات اینترنی فراوان هستند. راستش الان عنوان دقیقی در خاطرم نیست که بهتون معرفی کنم.

ولی کافیه به انگلیسی تو گوگل سرچ کنید تعداد زیادی از کتاب های الکترونیکی پیدا خواهید کرد.

برای یاد گیری مفاهیم پایه ای شبکه به انگلیسی هم دوباره در گوگل سرچ کنید و بیشتر دنبال Introduction باشید البته فقط برای مفاهیم پایه ای و خیلی ساده.

موفق باشید

roya.rashidi
29-06-2014, 01:04
خواهش می کنم.

در مورد شبکه و -- و امنیت کتاب و مقالات اینترنی فراوان هستند. راستش الان عنوان دقیقی در خاطرم نیست که بهتون معرفی کنم.

ولی کافیه به انگلیسی تو گوگل سرچ کنید تعداد زیادی از کتاب های الکترونیکی پیدا خواهید کرد.

برای یاد گیری مفاهیم پایه ای شبکه به انگلیسی هم دوباره در گوگل سرچ کنید و بیشتر دنبال Introduction باشید البته فقط برای مفاهیم پایه ای و خیلی ساده.

موفق باشید
ممنون اینکارو کردم ولی به نتیجه ایی نرسیدم . البته شایدم توقع من زیاده .

Mr.Pooya
29-06-2014, 01:10
ممنون اینکارو کردم ولی به نتیجه ایی نرسیدم . البته شایدم توقع من زیاده .

بهتر هست این بحث رو در تاپیک مجزایی ادامه بدیم یا می تونید مستقیم به بنده پیام بدید تا راهنمایی تون کنم.

ولی به عنوان آخرین پست این مبحث در اینجا: با یک سرچ ساده من خیلی کتاب پیدا کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کتاب ها پولی هستند و باید تو گوگل سرچشون کنید تا بتونید رایگان هم پیداشون کنید.

موفق باشید

majidgbox
30-06-2014, 21:53
بهترین روش اینکه به سطح برسید فیلم ببنید به راحتی متوجه بشید اینه که ابتدای یک استاد خوب داشته باشید که خیلی نایاب ، کم کم از Listening شروع می کنه و به اون درجه میرسه دیدن سریال های امریکایی برای کسی که زبان هنوز اصولی یاد نگرفته مفید نیست برای کسی خوبه سرعتش کمه و میخواهد قالب های قشنگ یاد بگیره

roya.rashidi
30-06-2014, 22:09
بهترین روش اینکه به سطح برسید فیلم ببنید به راحتی متوجه بشید اینه که ابتدای یک استاد خوب داشته باشید که خیلی نایاب ، کم کم از Listening شروع می کنه و به اون درجه میرسه دیدن سریال های امریکایی برای کسی که زبان هنوز اصولی یاد نگرفته مفید نیست برای کسی خوبه سرعتش کمه و میخواهد قالب های قشنگ یاد بگیره
ممنون . ولی من تقریبا بلدم در حد متوسط . میخاستم چیزی باشه که به علاقه ام هم مربوط باشه . شبکه و هـک و امنیت

boy1367
04-07-2014, 02:23
دوستان شما که بحث رو شخص به شخص کردین بنده هنوز نمی دونم کدوم مجموعه ای که بالا گفتم رو دانلود کنم
یک فرد باتجربه تر منو راهنمایی کنه لطفا
مرسی

boy1367
04-07-2014, 02:31
من فیلم با زیر نویس فارسی نگاه میکنم ولی چون جملات تند تند گفته میشه و نمیخام فیلمو نگه دارم و برم ترجمشو پیدا کنم بیشتر میخام فیلم یا مجموعه جنبه آموزشی خسته بر انگیز نداشته باشه و هم بیشتر تخصصی هم میخام یاد بگیرم
مثلا متنی رو می خونم ولی در یک کلمه از این متن تخصصی گیر میکنم که این چندین معنا داره و الان نمیدونم کدوم معناش رو باید در جمله تطبیق بدم