PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درمورد درآمد ساخت یک تیزر کوتاه

vandad_omran
26-06-2014, 20:15
سلام دوستان... اگه اینجا جای این پست نیست ببخشید، آخه توی عنوان ها تنها و بهترین جا بود...

یه راهنمایی می خواستم در مورد اینکه اگه شما دو نفر باشید، که یکی فیلم برداری و عکاسی کار رو به عهده داره و اون یکی کار ادیت و کارگردانی و طرح دادن برای تیزر رو، و اینکه وقت تیزر تقریبا 1 دقیقه باشه و برای یه استودیو عکاسی باشه، آخر کار چه قدر باید از صاحب مغازه گرفته بشه؟! و اینکه بین اون دو نفری که این کار رو انجام میدن باید چجوری تقسیم بشه؟!
ضمنا با فرض اینکه کار شاید خیلی نیازی به سطح بالا بودن نداشته باشه و بازیگر و این جور چیزای خاصی هم نداره(شاید داشته باشه)... کلا تقریبا اصل کار یه فیلمبرداری و عکس برداری از محیط(با طرح کارگردان) و آخرشم ادیت و افکت های لازم...
البته اینم می دونم که به موردایی مثه اینکه کجا قراره پخش بشه و چه مدت وقت گذاشته میشه و این چیزا هم داره، ولی یه میانگین کلی می خوام بی زحمت...

اگه کسی توی این زمینه تجربه داره، لطفا کمک کنه... ممنونش میشم :)

Переклад не
28-06-2014, 19:18
اگه حرفه ای در حد کلیپهای تبلیغاتی که از تلوزیون میبینید باشه ، بر حسب هرثانیه حساب میشه دقت کنید در حد کلیپ تبلیغاتی گفتم .که ثانیش بیش از 700 هزار تمن در میاد. که حالا ساعت پخش و این پارامترهاش هم دخیل هستن مثلا اگه حین پخش فوتبال باشه ثانیش 9 میلیون تمنه.
حالا اگه برگردیم به بحث خودمون در حد همونی که گفتید مبتدی باشه و جلوه ی حرفه ای هم نداشته باشه ثانیش 5 یا 6 تمن کل یه دقیقش میشه 300 یا ۳۶۰ هزار تمن اگه بصورت زیر باشه
فیلم برداری+ عکاسی + بازیگر + کارگردانی + جلوه های مبتدی= تیزر تبلیغاتی مبتدی
در ضمن سطح فیلم برداریش مهمه که در چه سطحی باشه و آیا از تجهیزات فیلمبرداری استفاده شده یانه

vandad_omran
30-06-2014, 14:42
خیلی خیلی ممنون از جوابی که دادین...
پس تقریبا برای ما میشه همون 5-6 هزار تومن... :n09:
تجهیزات تقریبا با اطلاعی که الان دارم، فقط "فرمون فیلم برداری" هستش...
سوال دیگه اینکه حالا فرضا 360 تومن گرفته شد، این پول چه طوری باید تقسیم شه؟! 50 50؟! (همونطور که گفتم با توجه به اینکه کار 2 نفره باشه فعلا) :n03::n02:

Переклад не
30-06-2014, 18:47
خواهش میکنم
قبلش به توافق برسید دیگه 50 50 یا 40 60 و...

vandad_omran
01-07-2014, 00:14
آهااااا...
خلاصه بازم ممنون...
البته اونقدرم مبتدی نیستا، اون استودیو خودش کار ساده می خواد، دیگه پای خودش... :n02: