PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دادن ایده برای طراحی بنر

hamed_m2
25-06-2014, 18:22
سلام دوستان
یه بنر میخوام طراحی کنم برای
طرح جمع آوری متکدیان. اینکه میخوان گدا ها رو جمع کنن و نیاز مندان واقعی رو بهشون کمک کنن.
حالا باید تو این بنر نشون بده که نباید به گدا های حرفه ای کمک کرد.

"فقط دوستان من 6 ماهه بیکارم و این بنر به منزله امتحان من برای شروع به کار در یه شرکت من کار با برنامه های گرافیکم بد نیست ولی اصلا ایده ندارم" تا شنبه بهم وقت دادن مخم هنگ کرده :n13:

ممنون میشم کمکم کنید

Aligfx
05-07-2014, 18:15
دوست عزیزم ناراحت نشی ولی اگه واسه هر طرحای بخوای از دیگران ایده بگیری تو کار گرافیک موفق نمیشی تو نت پر از ایده های مختلف میتونی پیدا کنی ولی اگه خودت ایده بدی و اجرا کنی بهتره،ایشالا که کارت تو شرکت درست بشه ولی اگه تو کارای بعدی که شرکت بهت میده میتونی از عهده اش بر بیای؟؟؟

Sent from iPhone 4S

hamed_m2
14-07-2014, 22:52
ممنون از این که وقت گذاشتین
منم بیکار نشستم الان 2 هفته است دارم با Adobe Illustrator CC که تا الان اسمشم نشنیده بودم آرم میزنم و تا الان 20 تا آرم زدم . ولی واسه پوستر اصلا ایده ندارم چون عکس با کیفیتی تو نت در این موضوع پیدا نمیکنم.این آرم رو زدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این آرم پوستر رو زدم خوشحال میشم نظر بدین

neyrizboys
17-07-2014, 11:10
سلام.
میتونی بصورت کارتونی یا کاریکاتور یه گدا رو نشون بدی که ظاهرش گدا هست ولی وضعیت مالی خوبی داره و...

Meysam Raz
18-07-2014, 03:46
دوست من این طرحی که زدی افتضاحه ، چون شما میخوایی نیازمند واقعی رو نشون بدی ، اونوقت مثل گدا نشونش دادی ؟ این خودش توهینه :n02: اون چتر رو هم کلا بیخیال شو
شما یک نگاه به طرح های روی صندوق صدقات بنداز
اونجا میتونستن یک گدا بزارن اما به جاش اومدن از نماد دوتا دست ( برای نشون دادن حمایت )و یک پیر مرد و بچه استفاده کردن که هردو نشون دهنده قشر ضعیف و نیازمند حمایت هستن

من این عکسی که گذاشتی رو دیدم یک ایده به نظرم اومد اما در حد همون یک لحظه بود
شما تعداد زیادی از این گدا ها میتونی داشته باشی که دارن گدایی میکنن ، بینشون میتونی یک نفر بزاری که از نظر شکل و... دقیقا شبیه همینا باشه اما به جای یک دست ، دو دستش ( به نشانه ی دعا به درگاه خدا ) بالا باشه و سرش هم پایین نیست و رو به آسمونه
حالا اگر خواستی میتونی رنگ این یک نفر رو متفاوت کنی تا بیشتر منظورت مشخص بشه
این یک نفر رو میتونی بزاری بین دوتا دست یا هر نمادی که نشان از حمایت داشته باشه ، تقریبا وسط هر شکلی باشه نماد حمایت میگیره