PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب مجدد ویندوز اورجینال بعد از پارتیشن بندی

siamak_kh
25-06-2014, 14:05
من یک لپتاپ hp pavilion دارم که دارای ویندوز اورجینال 7 هست که پارسال در زمان خرید، بلافاصله با دردسر و زحمت زیاد یک پارتیشن آن را که 750 گیگ بود به چندین پارتیشن و یک درایو c که 100 گیگ است تقسیم کردم بدون پریدن ویندوز اصلی.
حالا احساس میکنم که بعد از یک سال وبندوز ویروسی شده، ....چگونه مبتونم بذون برگشت به فرمت اولیه 750 گیگی ، درایو c را فرمت و دوباره همین ویندوز اصلی را بر روی c بریزم؟

projectman
25-06-2014, 15:17
داداش منم چندسال پیش مشکل شما رو داشتم البته لب تابم dell با ویندوز ویستا بود که هم درایو ریکاوری و هم cd ویندوز اورجینال باهاش بود که البته از روی کتابچه راهنمای اون به حالت اولیه برگردوندم و تمام پارتیشن بندی و حتی ابدیتهای ویندوز و درایورهای که بعداز خرید رون اون نصب کرده بودم حفظ شد و مشکلی پیش نیومد قبل از استفاده از ریکاوریش یکبار با سی دی ویندوز نصب کردم که جالب نبود چون کاملا کارخونه ای شده بود ولی پارتیشن ها تغییری نکرد و تونستم قبلش درایو ویندوزش و فرمتم هم بکنم بعد از طریق دستورات خود پارتبشن ریکاوری مجددا ویندوز رو نصب کردم به شما هم توصیه می کنم حتما اول کتابچه راهنمارو که حتما طریقه ریستور و نصب مجدد ویندوز روش هست و مطالعه بکنی.

siamak_kh
01-07-2014, 05:42
تو راهنمایی hp فقط در مورد ریکاوری و برگشت به حالت اولیه(قبل از پارتیشن بندی) توضیح داده....اما من نمیخوام با ریکاوری پارتیشن ها از بین برن.......کسی راه حل دیگری نداره؟؟؟؟؟

siamak_kh
02-07-2014, 06:22
اساتید نیستن؟؟؟؟؟?????