PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید تبلت و موبایل.؟اپل یا سامسونگ؟

aidin.2014
24-06-2014, 20:32
.میبخشید اگه میشه جوابمو بدید مرسسی. من میخوام یه گوشی با یه تبلت بخرم.اما شدیدا سر دو راهیم.ازطرفی کیفیت بالاتر اپل منو سمته خودش مکشه از طرفی دیگه محدودیت اپل تو اشتراک گذاری فایل ها و انتقالشون و نبودن نرم افزارهای که مثلا تو اندرویید پرکاربرده و نداشتن نرم افزارهای فارسی و عدم پشتیبانیش از فارسی و کشور ایران من تمایل پیدا میکنم که سامسونگ بگیرم.اما میدونم که اندرویید راضیم نمیکنه هنگ زیاد میکنه کیفیتش پایینتره یه جوراییی نرم افزاراش خر تو خر شده دیگه نرم افزارای خوبش همه پولی شده.ترخدا کمکم کنید .تبلت چی بگیرم و موبایل چی بگیرم.ممنونم

1376MAXIMUM
25-06-2014, 09:09
خوب اگر پول اپل رو دارید بگیرید نرم افزار رو هم نگرانس نباشید اپل یه خورده یادگرفتن داره البته خچدم اپل نداشتم که بتونم راهتماییتون کنم در موردش ولی اندروید هم اگر ال جی میگیرید و فکر نمیکنید که سامسونگ اخرشه و دیگه بهتر از اون نیست و بقیه بهدرد نمیخورن جی پد رو پیشنهاد میکنم سامسونگ رو هم طرفش نرید چون کیفیت نداره بهخدا رفتم سر اس ۵ زدم رو دوربینش دوربینش رو نمیشناخت باز نمیکرد کیفیت نداره سامسونگ فقط با اعداد بازی میکنه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

mykamran
25-06-2014, 09:17
.میبخشید اگه میشه جوابمو بدید مرسسی. من میخوام یه گوشی با یه تبلت بخرم.اما شدیدا سر دو راهیم.ازطرفی کیفیت بالاتر اپل منو سمته خودش مکشه از طرفی دیگه محدودیت اپل تو اشتراک گذاری فایل ها و انتقالشون و نبودن نرم افزارهای که مثلا تو اندرویید پرکاربرده و نداشتن نرم افزارهای فارسی و عدم پشتیبانیش از فارسی و کشور ایران من تمایل پیدا میکنم که سامسونگ بگیرم.اما میدونم که اندرویید راضیم نمیکنه هنگ زیاد میکنه کیفیتش پایینتره یه جوراییی نرم افزاراش خر تو خر شده دیگه نرم افزارای خوبش همه پولی شده.ترخدا کمکم کنید .تبلت چی بگیرم و موبایل چی بگیرم.ممنونم

اگه پولش مهم نیست به شما تبلت z2 سونی و گوشی نوت 3 و z2 سونی و g2 ال جی پیشنهاد میشه بنده همه را تایید میکنم و همه عالین.ولی ولی حالا من تایید کنم اما بحث سلیقه میمونه که شما برید و این گوشیها را بگیرید تو دست و با هاشون کار کنید ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید.راستی تبلت s سامی را هم یادتون نره

nader24
26-06-2014, 18:49
این پست رو بخونید خیلی کمک میکنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]