PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم شناخت gpu کارت گرافیک حتی با نصب بودن درایور

karifo
24-06-2014, 20:18
با سلام من کارت گرافیک مدل nvidia 9400gt دارم 1 گیگ 128 bit دارم. متاسفانه بعد از نصب درایور سیستم gpu کارت گرافیک رو نمیشناسه.حتی یه کارت گرافیک دیگه (سالم) گذاشتم درایور نصب کردم باز کارت گرافیک گذاشتم باز جواب نداد،هم ویندوز 7 هم xp یه بنده خدایی گفت شاید سردی لحیم و ... من با هیتر 280 درجه 20 دقیقه گرما دادمش اما درست نشد. بنظر شما چشه؟
کسی تابحال به همچین مشکلی برخورده آیا؟؟؟؟
اینم عکساش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
25-06-2014, 08:47
با سلام من کارت گرافیک مدل nvidia 9400gt دارم 1 گیگ 128 bit دارم. متاسفانه بعد از نصب درایور سیستم gpu کارت گرافیک رو نمیشناسه.حتی یه کارت گرافیک دیگه (سالم) گذاشتم درایور نصب کردم باز کارت گرافیک گذاشتم باز جواب نداد،هم ویندوز 7 هم xp یه بنده خدایی گفت شاید سردی لحیم و ... من با هیتر 280 درجه 20 دقیقه گرما دادمش اما درست نشد. بنظر شما چشه؟
کسی تابحال به همچین مشکلی برخورده آیا؟؟؟؟
اینم عکساش:

گرافیکتون رو روی یک سیستم دیگه تست کردین ؟ قبل از نصب درایور درایور قبلی رو از سیف مود پاک کنید

karifo
25-06-2014, 11:07
اره رو چندتا سیسنم چک کردم جواب نداد

EXTREME
25-06-2014, 14:50
اره رو چندتا سیسنم چک کردم جواب نداد

پس گرافیکتون مشکل داره و باید تعمیر بشه ممکنه با آپدیت بایوس گرافیک حل بشه

karifo
25-06-2014, 16:05
نه برادر من ربطی به بایوس نداره. gpu گرافیک مشکل داره. من میگم کسی به همچین مشکلی برنخورده تابحال؟ چطوری حلش کرده. مشکل 100% از GPU کارت گرافیک هستش.

EXTREME
25-06-2014, 19:47
نه برادر من ربطی به بایوس نداره. gpu گرافیک مشکل داره. من میگم کسی به همچین مشکلی برنخورده تابحال؟ چطوری حلش کرده. مشکل 100% از GPU کارت گرافیک هستش.

اگه فکر میکنید مشکل از gpu است ببرید ریوال کنند شاید درست شد درست نشد دیگه ارزش تعمیر نداره این گرافیک