PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال بسیار مهم:»»» درباره نصب اندروید غیر رسمی

kian98
24-06-2014, 20:15
درود

بنده یک تبلت از شرکت مایکرونت مدل M3000 دارم.

نسخه اندروید این تبلت 4.2.2 هست.

خود شرکت مایکرونت از این تبلت پشتیبانی نمیکنه و اندروید بالاتر براش نمی فرسته.
من میخوام یک اندروید غیر رسمی 4.4 روی این تبلت نصب کنم.
آیا باید حتما خود همین شرکت این اندروید غیررسمی رو براش بزنه یا می تونم اندروید های غیر رسمی دیگه ای از شرکت های ال جی یا سامسونگ و غیره رو روش نصب کنم.

runner
17-07-2014, 13:53
درود

بنده یک تبلت از شرکت مایکرونت مدل M3000 دارم.

نسخه اندروید این تبلت 4.2.2 هست.

خود شرکت مایکرونت از این تبلت پشتیبانی نمیکنه و اندروید بالاتر براش نمی فرسته.
من میخوام یک اندروید غیر رسمی 4.4 روی این تبلت نصب کنم.
آیا باید حتما خود همین شرکت این اندروید غیررسمی رو براش بزنه یا می تونم اندروید های غیر رسمی دیگه ای از شرکت های ال جی یا سامسونگ و غیره رو روش نصب کنم.

بهترین حالت همون هست که اونی که شرکت برای مدل شما میدرو نصب کنین و اگه بالاتر نده بهتره بسازید با همون ورژن
شما نمیتونین ورژن رسمی اندروید برای سامسونگ رو روی تبلتتون نصب کنین چون اینترفیس های سامسونگ اختصاصی هست و با مال شما ساز گار نیست و سخت افزار ها و..... تو دومدل تبلت متفاوت هست
شما میتونین دنبال رام های کوک شده که توسط افراد مختلف برای مدل تبلتتون هست رو نصب کنین که اون هم رسمی نیست و امکان داره ایراداتی داشته باشن که باید دنبال پایدار ترین و مناسب ترین بگردین البته اگه باشه برای تبلتتون

kian98
17-07-2014, 14:31
سلام

امروز که نگاه کردم فهمیدم که اندروید گوشی من اندروید خالص هست و شرکتش این اندروید رو بدون هیچ دستکاری روی این تبلت نصب کرده. این ندروید اصلی و خام هست.
می خواستم بپرسم برای این اندریود چه اندرویدهای غیر رسمی ای میشه نصب کرد.آیا میشه اندروید خالص 4.4 رو روش نصب کرد؟

runner
17-07-2014, 15:00
سلام

امروز که نگاه کردم فهمیدم که اندروید گوشی من اندروید خالص هست و شرکتش این اندروید رو بدون هیچ دستکاری روی این تبلت نصب کرده. این ندروید اصلی و خام هست.
می خواستم بپرسم برای این اندریود چه اندرویدهای غیر رسمی ای میشه نصب کرد.آیا میشه اندروید خالص 4.4 رو روش نصب کرد؟

منظور بنده از رام رسمی همون خالص شما هست یعنی اندرویدی که شرکت به صورت رسمی و بدون هیچ دستکاری ای مخصوص هر برند و مدل ارائه میده!!!
رام کوک شده رامی هست که افرادی که وارد هستن رام های رسمی رو با تغییرات دلخواه شخصی سازی میکنن و ارائه میدن که دارای ایراداتی هم هستن که شما باید دنبال یه رامی بگردین که جواب خودشو پس داده و میشه به جای رام رسمی نصب کردم!!!!
حالا اندروید 4.4 اگه از شرکت تولید کننده تبلتتون برای این مدل خاص که شما دارین ارائه بشه میتونین به 4.4 آپدیت کنین و بدون هیچ ایرادی میتونین لذت ببرین ولی اگه نیست شما نمیتونین رام رسمی مثلا S3 رو برا تبلتتون بریزین چون با هم فرق دارن و احتمالا تبلت دیگه بالا نمیاد اگه با رام های مدل های دیگه فلش بزنین
میمونه رام کوک شده که باید سرچ کنین ببینین برا مدل تبلتتون رام کوک شده ورژن بالاتر اومده یا نه

kian98
17-07-2014, 15:22
سلام

بنده منظورم از اندروید خالص اندرویدی هست که شرکت از سرکت گوگل گرفتتش و از همونجا هم روی تبلت نصب کرده.

runner
17-07-2014, 15:26
سلام

بنده منظورم از اندروید خالص اندرویدی هست که شرکت از سرکت گوگل گرفتتش و از همونجا هم روی تبلت نصب کرده.

دوست عزیز اینی که شما داری میگی همون حرف منه فقط دارین میپیچونین!
گوگل تولید کننده و توسعه دهنده اندروید هست
ولی هر شرکت برای خودش اندروید داره با اینترفیس های مختلف اینجوری نیست که اندروید شما با سامسونگ یکی باشه
شما از گوگل چیزیزو نمیتونین بگیرین شما فقط باید به قسمت Frameware سایت تولید کننده تبلتتون سر بزنین و چک کنین ببینین ورژن بالاتر اومده یا نه!