PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرا افزاری برای ارسال SMS با مودم GSM

kavoshm
24-06-2014, 00:54
دوستای گلم سلام
دنبال یه برنامه میگردم که با مودم GSM و از طریق کامپیوتر بتونم sms بفرستم و بگیرم
و delivery report هم داشته باشه و فارسی رو هم ساپورت کنه (بیشتر از 70 کاراکتر فارسی بنویسه و تو یه sms بفرسته مثل گوشی)
مودمم D-Link هست
چنتا برنامه هم گرفتم ولی همشون یه مشکلایی دارن
مثل:
D-Link Connection Manager (برنامه خود مودم که فارسی رو ساپورت نمیکنه و امکاناتش محدوده)
Ozeki Server Manager (کرک سالمشو پیدا نکردم بعد از چنتا sms دوباره Trial میشه و همراه sms میفرسته و Delivery هم نداره)
Microsoft SMS Sender ( بیشتر از 70 کاراکتر فارسی نمیشه فرستاد و Delivery نداره)
Cell Phone Manager (اگه متنت بیشتر از 70 کاراکتر بشه تو چنتا sms میفرسته یعنی یه متن 3 صفحه ای رو تو 3 تا sms میفرسته)

در کل یا فارسی ندارن یا Trial هستن یا اینکه بیشتر از 70 کاراکتر فارسی نمیشه فرستاد یا delivery (که خیلی مهمه) ندارن
یه چیزی میخوام که کامل باشه
ممنونم

majid gamer
25-06-2014, 11:28
شما این صفحه رو ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید اونی باشه که لازم دارید البته اگه با خرید انلاین مشکلی ندارین !!

kavoshm
26-06-2014, 15:28
شما این صفحه رو ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاید اونی باشه که لازم دارید البته اگه با خرید انلاین مشکلی ندارین !!
ممونونم دوست عزیز ولی همون طور که گفتم دنبال یه برنامه هستم که با مودم GSM کارکنه و تحت وب نباشه چون اینطور پنلها خیلی زیادن
ولی من دنبال اونا نیستم و میخوام از شماره خود سیمکارت استفاده کنم
بازم ازتون ممنونم
ببینم دوستان دیگه چی پیشنهاد میکنن

kavoshm
30-06-2014, 14:27
کسی چیزی سراغ نداره :n03: :n28:

kavoshm
21-07-2014, 21:55
چیزی نیست یعنی؟!

DaRiOuShJh
14-01-2016, 11:50
دوست عزیز متاسفانه در این مورد کمکی نمیتونم بکنم ولی یک تیکت مرتبط با این مورد ایجاد کردم خواستید اونجا با هم تست هایی رو انجام بدیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]