PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیمینگ

chladani
23-06-2014, 22:20
سلام به همه دوستان عزیز
من دو روزه لپ تاپمو فروختم همون mis ge60 2oeرو میگم حالا میخوام یه چیز ارزونتر بگیرم
خب الان نظرم روی دو نوع لپ تاپ رفته که:
اول:سی پی یو ی آن corei5 هست ولی کارت گرافیک gt820m روش هست و رمشم 8 و هارد هم 1000
دوم:سی پی یو ی آن corei7 هست ولی کارت گرافیکati readon 8570m هست و رمشم 8 و هارد 1000
خب الان نمیدونم کدوم واسه بازی بهتره مخصوصا این بازی های سنگین company of heroes 2 ........
دوستان کمککککککککککککککککککککککک کککککک
ببخشید مدل هاشون رو یادم رفته

dell90
23-06-2014, 22:33
سلام به همه دوستان عزیز
من دو روزه لپ تاپمو فروختم همون mis ge60 2oeرو میگم حالا میخوام یه چیز ارزونتر بگیرم
خب الان نظرم روی دو نوع لپ تاپ رفته که:
اول:سی پی یو ی آن corei5 هست ولی کارت گرافیک gt820m روش هست و رمشم 8 و هارد هم 1000
دوم:سی پی یو ی آن corei7 هست ولی کارت گرافیکati readon 8570m هست و رمشم 8 و هارد 1000
خب الان نمیدونم کدوم واسه بازی بهتره مخصوصا این بازی های سنگین company of heroes 2 ........
دوستان کمککککککککککککککککککککککک کککککک
ببخشید مدل هاشون رو یادم رفته

ببین مدل دوم خیلی بهتر هست
اونی که گرافیکش 8570 هست .

فرستاده شده از SM-N900ِ من با Tapatalk

chladani
23-06-2014, 22:40
dell90
ولی من یکم تحقیق کردم که گرافیک 8570m ati ضعیفه
خب سی پی یو اینو جبران نمیکنه؟
چون واسه بازی میخوامم فک کنم گرافیک مهمتره

dell90
23-06-2014, 22:45
dell90
ولی من یکم تحقیق کردم که گرافیک 8570m ati ضعیفه
خب سی پی یو اینو جبران نمیکنه؟
چون واسه بازی میخوامم فک کنم گرافیک مهمتره

ببین این گرافیک خیلی قویتر از 820 هست .

chladani
23-06-2014, 22:49
دادا ولی این که ati هست من تا جایی که فهمیدم 8750 ATIاین به اندازه 720 Geforceخوب نیس حالا چطور ATI 8570از Geforce 820 بهتر هست؟

dell90
23-06-2014, 22:57
دادا ولی این که ati هست من تا جایی که فهمیدم 8750 ATIاین به اندازه 720 Geforceخوب نیس حالا چطور ATI 8570از Geforce 820 بهتر هست؟

دوست عزیز
شما خیلی خودتو درگیر شماره کارت گرافیک نکن
اونم از نوع لب تاپ .
ببین 820 و 720 در عمل یکی هستن فقط انویدیا برداشته فرکانس رو کمی افزایش داده و نوع ساخت رو تغییر داده تا مصرف بهینه بشه.ببین البته من اشتباه کردم معذرت میخوام من فکر کردم کارت گرافیک مد نظر شما 8750 هست .البته 8570 ضعیفتر از 820 هست ولی 8750 قویتر هست .

chladani
24-06-2014, 13:41
ممنون همین الان رفتم خریدمش
ببین کاراییش چطوره ممنون

dell90
24-06-2014, 13:43
ممنون همین الان رفتم خریدمش
ببین کاراییش چطوره ممنون

هر مدلی گرفتی بیا از مزایا و معایبش بگو.

mg_mahyar
25-06-2014, 02:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر تتلو
26-06-2014, 04:14
بله بهتره از مزایا و معایبش بگی که ما هم به تجربه مون اضافه مبشه ممنون میشم بگی بازی ها رو روی چه سطحی میکشه فقط دقیق بگو ولی بنظر من کلا این دو تا لب تاب اصلا مناسب بازی نیستن

chladani
26-06-2014, 18:16
خب حالا مزایا رو میگم
سرعتش عالیه واسه کار و بازی
خب من اولین بازی که روش نصب کردم Sleeping Dogs بود خب من اونو رو آخرین رزولیشن و کیفیت گذاشتم بدون هیچ مشکلی یا حتی یکم گیری بازی رو راحت اجرا کردم و من تونساتم راحت بازی کنم
و در مورد PES2014هم خیلی عالیه اصلا کند نیست و خیلی راحت بازی میتونی بکنی حتی رو کیفیت Highو آخرین رزولیشنو حالا هم Assassin`s Creed Black Flag رو نصب کردم و رو آخرین کیفیت و رزولیشن راحت بازی میکنم و در مورد بازی های Thiefهم مشکلی نداشت حتی رو بالاترین کیفیت و رو بازی های Call Of Ghost ,, Company of her......در کل بنظر من نسبت به قیمتش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالیه واقعا من انتظار نداشتم اینجور بازی ها رو راحت بخونه
لپ تاپ کم وزنیه و برای حمل و نقل مشکلی نداره و پشت لپ تاپ همون قسمت که برندشو نوشته(پشت صفحه نمایش) ضد خش هست و خط نمیخوره و کیبوردش هم خوبه
حالا معایب
قسمت چپش بعد 2 ساعت یا بیشتر داغ میشه ولی چیزی نیس که مشکل پیش بیاد
و هنگام وارد کردن یه دی وی دی سنگین بازی یکم صداش میره بالا و یه صداهایی میاد که زیاد طول نمیکشه .اینو بگم فقط وقتی این صداها و فشار بوجود میاد زمانی هست که داری یه دی وی دی سنگین رو میخونه و تو 10 ثانیه اول نصب بازی بوجود میاد در کل مشکل نیس.یه چیز بد داره که اثر انگشتت روی پشت لپ تاپ میافته و روی بدنه هم میمونه که با یه دسمال حل میشه
در کل کل کل لپ تاپ عالیه واقعا ارزش خریدن داره
اینم سرانجام خرید من:n26::n26::n16::n20::n20::n20::n20:

dell90
26-06-2014, 18:28
خب حالا مزایا رو میگم
سرعتش عالیه واسه کار و بازی
خب من اولین بازی که روش نصب کردم Sleeping Dogs بود خب من اونو رو آخرین رزولیشن و کیفیت گذاشتم بدون هیچ مشکلی یا حتی یکم گیری بازی رو راحت اجرا کردم و من تونساتم راحت بازی کنم
و در مورد PES2014هم خیلی عالیه اصلا کند نیست و خیلی راحت بازی میتونی بکنی حتی رو کیفیت Highو آخرین رزولیشنو حالا هم Assassin`s Creed Black Flag رو نصب کردم و رو آخرین کیفیت و رزولیشن راحت بازی میکنم و در مورد بازی های Thiefهم مشکلی نداشت حتی رو بالاترین کیفیت و رو بازی های Call Of Ghost ,, Company of her......در کل بنظر من نسبت به قیمتش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالیه واقعا من انتظار نداشتم اینجور بازی ها رو راحت بخونه
لپ تاپ کم وزنیه و برای حمل و نقل مشکلی نداره و پشت لپ تاپ همون قسمت که برندشو نوشته(پشت صفحه نمایش) ضد خش هست و خط نمیخوره و کیبوردش هم خوبه
حالا معایب
قسمت چپش بعد 2 ساعت یا بیشتر داغ میشه ولی چیزی نیس که مشکل پیش بیاد
و هنگام وارد کردن یه دی وی دی سنگین بازی یکم صداش میره بالا و یه صداهایی میاد که زیاد طول نمیکشه .اینو بگم فقط وقتی این صداها و فشار بوجود میاد زمانی هست که داری یه دی وی دی سنگین رو میخونه و تو 10 ثانیه اول نصب بازی بوجود میاد در کل مشکل نیس.یه چیز بد داره که اثر انگشتت روی پشت لپ تاپ میافته و روی بدنه هم میمونه که با یه دسمال حل میشه
در کل کل کل لپ تاپ عالیه واقعا ارزش خریدن داره
اینم سرانجام خرید من:n26::n26::n16::n20::n20::n20::n20:
مدل لب تاپ رو بگو.