PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نقشه تهران 93

worldclass
23-06-2014, 11:36
سلام
دوستان با کیفیت ترین نقشه تهران 93 رو میخواستم.
ممنون

m_hoseyny
23-06-2014, 18:15
سلام
میتونید به سایت map.tehran.ir بوید جدید ترین نقشه ی تهران به صورت انلاین و به صورت جاوا اونجا هستش!

worldclass
24-06-2014, 00:05
به صورت عکس یا PDF نیاز دارم!

m_hoseyny
24-06-2014, 20:22
دوست عزیز به نظر من حتی اقای قالیباف هم مال ۹۳ رو ندارند!
واقعا اینقدر تهران داره سریع عوض میشه که نگو
اما من مال ۹۲ رو پیدا کردم (با یه سرچ ساده) امید وارم مورد استفاده قرار بگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فرمت : jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 20 مگا بایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود : دانلود نقشه تهران 92 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][YasDL.com].rar)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود نرم افزار نقشه تهران برای کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود نقشه تهران برای موبایل جاوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود نقشه تهران برای آندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود نقشه متروی تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رمز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع : یاس دانلود

aqua2012
24-06-2014, 20:58
93 هنوز نیومده