PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید بهترین هارد اکسترنال

WatchDogs
22-06-2014, 22:01
سلام
من قبلا یه هارد WD Element داشتم که وقتی در حال کپی اطلاعات بود پا بهش خورد و اطلاعاتش رفت و دیگه باز نشد ناچارا فرستایدم گارانتی و گارانتی برامون تعویض کرد و الان یکی دیگه از همین مدل دارم ولی بازش نکردم چون میخوام عوضش کنم و جنس بهترین بخرم به نظرتون چه جنسی در حال حاظر بهتره.

ata.royalfalcon
22-06-2014, 23:00
سلام
من قبلا یه هارد WD Element داشتم که وقتی در حال کپی اطلاعات بود پا بهش خورد و اطلاعاتش رفت و دیگه باز نشد ناچارا فرستایدم گارانتی و گارانتی برامون تعویض کرد و الان یکی دیگه از همین مدل دارم ولی بازش نکردم چون میخوام عوضش کنم و جنس بهترین بخرم به نظرتون چه جنسی در حال حاظر بهتره.

سلام .
اگر نمیخواهید همان مدل را مجدداً استفاده کنید میتونید از برند سیگیت انتخاب کنید که البته ضد ضربه هم نخواهد بود. اگر انواع ضد ضربه میخواهید میتونید Silicon power Armor a80 انتخاب کنید. در استفاده و نگهداری از هارد دیسکها باید خیلی دقت کنید. من حتی در این پست (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) هم تاکید کردم که :

هارد را در جایی قرار بدید که محل رفت و آمد اشخاص نباشد و یا بطور تصادفی دستتان به آن برخورد نکند.

WatchDogs
22-06-2014, 23:57
نمیدونم بعضی ها گفتن WD MYPASSPORT ULTRA قویتر از این مدلش و ضد ضربه است.

ata.royalfalcon
23-06-2014, 06:57
نمیدونم بعضی ها گفتن WD MYPASSPORT ULTRA قویتر از این مدلش و ضد ضربه است.

به جزء تفاوت در رنگ بدنه و امكانات نرم افزاري و وجود قابليت Hardware encryption در مدلهاي ultra ، فرقي بين ultra و elements وجود ندارد.