PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت ویندوز 8.1

alyy
22-06-2014, 01:47
دوستان بزنم اپدیت کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tosan622
22-06-2014, 11:56
اگه اوریجینال باشه فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاد

alyy
23-06-2014, 00:28
اگه اوریجینال باشه فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاد

تو ایران از هر صد نفر شاید یکی ویندوزش اورجینال باشه.اگرم اورجینال بود ک میزدم اپدیت شه دیگه.جای سوالی باقی نبود! ویندوزم کرک شدس واسه همین پرسیدم.بازم اگه تجربه دارین راهنمایی بفرمایید.ممنون میشم.

javan01
23-06-2014, 18:21
حالا خوبه از شما نشون میده آپدیت ها را
من قبلا بیست بار باید چک فور آپدیت را میزدم(کلی خطا میداد) تازه بعدشم وقتی دانلود میکرد تک و توک دانلود میکرد سرعتشم کم بود
من که از خود ویندوز استفاده نمیکنم تعداد آپدیت ها هم زیاده ممکنه خراب بشه
پیشنهاد من به شما این برنامه است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هم سرعت دانلود بالا هست هم لیست دانلودش هرما آپدیت میشه
لیست دانلود همیشه بروز هم اینجا هست

کلا آپدیت دستی بهتره فقط توجه کن که هر کدومش ریستارت خواست ریستارت کنی حتما
یه بار سی چهل تا آپدیت نصب کردم بعد که ریستارت کردم بروزرسانی ها را قبول نکرد و همه را آندو کرد

tosan622
24-06-2014, 11:54
تو ایران از هر صد نفر شاید یکی ویندوزش اورجینال باشه.اگرم اورجینال بود ک میزدم اپدیت شه دیگه.جای سوالی باقی نبود! ویندوزم کرک شدس واسه همین پرسیدم.بازم اگه تجربه دارین راهنمایی بفرمایید.ممنون میشم.

آخه الان کلی لپ تاپ با ویندوز اوریجینال تو بازار هست گفتم شاید از اونا باشه.
کرک شده رو توصیه میکنم بی خیال آپدیت بشی. اصلا آپدیتش به چه دردی میخوره ؟ من 350 ساله دارم از ویندوز xp اونم بدون هیچ آپدیتی استفاده میکنم. تازه اگه بتونم میرم ویندوز 98 یا 95 استفاده میکنم . اونم بدون آپدیت :n08:

alyy
28-06-2014, 01:25
حالا خوبه از شما نشون میده آپدیت ها را
من قبلا بیست بار باید چک فور آپدیت را میزدم(کلی خطا میداد) تازه بعدشم وقتی دانلود میکرد تک و توک دانلود میکرد سرعتشم کم بود
من که از خود ویندوز استفاده نمیکنم تعداد آپدیت ها هم زیاده ممکنه خراب بشه
پیشنهاد من به شما این برنامه است

هم سرعت دانلود بالا هست هم لیست دانلودش هرما آپدیت میشه
لیست دانلود همیشه بروز هم اینجا هست

کلا آپدیت دستی بهتره فقط توجه کن که هر کدومش ریستارت خواست ریستارت کنی حتما
یه بار سی چهل تا آپدیت نصب کردم بعد که ریستارت کردم بروزرسانی ها را قبول نکرد و همه را آندو کرد

مرسی دوست عزیز این برنامه ای ک معرفی کردی واسه ویندوز کرک شده مشکلی بوجود نمیاره؟

alyy
28-06-2014, 01:40
آخه الان کلی لپ تاپ با ویندوز اوریجینال تو بازار هست گفتم شاید از اونا باشه.
کرک شده رو توصیه میکنم بی خیال آپدیت بشی. اصلا آپدیتش به چه دردی میخوره ؟ من 350 ساله دارم از ویندوز xp اونم بدون هیچ آپدیتی استفاده میکنم. تازه اگه بتونم میرم ویندوز 98 یا 95 استفاده میکنم . اونم بدون آپدیت :n08:

اره لب تاب منم با ویندوز اورجینال وارد بازار شد ولی اگه این ویندوزش اورجینال بود گفتم که میزدم اپدیت شه دیگه لازم نبود بیام اینجا سوال مطرح کنم!
بعدشم همونایی ک ویندوز رو درست کردن چه اکس پی چه هفت یا هشت حتما یه دلیلی هم داشته ک واسش اپدیت ایجاد کردن.شما هم اگه از ویندوزت کار بکشی قطعا متوجه مشکلاتش میشی و دنبال راهه حلش میری.
ویندوز لب تاب من 8.1 هست.ک هم با وایرلسش مشکل داشتم و هم با یو اس بی ک گوشی همراهمو وقتی خاموش بود به لب تابم متصل میکردم شناسایی نمیکرد و با اپدیت تکی این دو قسمت مشکلم حل شد.پس نگو اپدیت بدرد نمیخوره!
حالا منم میخوام کلی اپدیت کنم تا مشکلاته دیگش هم برطرف بشه.

roya.rashidi
28-06-2014, 04:27
این ویندوز رو حتما باید اپدیت کیند. اورجینال اینام ربطی نداره . همشون بدون مشکل اپدیت مینش