PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فیلم برداری از صفحه دسکتاپ

z a r a
20-06-2014, 20:57
سلام دوستان؛
بنده یک مجموعه آموزشی دارم که قفل داره و فقط روی یک سیستم نصب میشه. برای استفاده از تصاویر آموزشی اون بر روی تبلت آندرویدی خودم تنها راه فیلم برداری از صفحه دسکتاپ و اون مجموعه آموزشی است و سپس انتقال اون به تبلت. اما متاسفانه نرم افزار این مجموعه آموزشی که متعلق به "سنجش تکمیلی" هم هست به نوعی طراحی شده که بعد از فیلم برداری از صفحه نمایش، فیلم ها بصورت سیاه رنگ نمایش داده میشه و یا در نرم افزاری مثل Snagit پیغام میده که تصویری برای ضبط وجود نداره. نرم افزار Camatasia Studio, Snagit رو هم تست کردم؛ هر دو همین مشکل رو دارند.
ویندوز Xp هست و متاسفانه نمیتونم روی سیستم دیگه ای هم نصب کنم؛ چون فقط روی یک سیستم قابل نصب بوده و این رو هم یک سال پیش نصب کردم.
ممنون میشم عزیزان کسی کمک و راهنمایی کنه.
با تشکر

Sh-Meteor
20-06-2014, 22:20
با Captivate تست کردی؟؟؟
Captivate خیلی بهتر از اون دوتای دیگس...
.
من خودم امسال یه نرم افزار چندرسانه ای آموزشی درست کردم و برای فیلم برداری مجبور شدم هر سه تا شو تست کنم...
با Adobe Captivate تست کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه...

m_hoseyny
23-06-2014, 18:22
برنامه bandicam رو امتحان کن!
بعید میدونم اینقدر حال داشته باشن که بشینن برنامه ای بنویسن که نشه ازش فیلم برداری کرد.
به جز برنامه تست کنید ببینید میتونید فیلم برداری کنید یا نه!شاید مشکل از یه جا دیگه باشه!

z a r a
29-06-2014, 09:18
با Captivate تست کردی؟؟؟
Captivate خیلی بهتر از اون دوتای دیگس...
.
من خودم امسال یه نرم افزار چندرسانه ای آموزشی درست کردم و برای فیلم برداری مجبور شدم هر سه تا شو تست کنم...
با Adobe Captivate تست کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه...

متاسفانه این نرم افزار هم نتونست فیلم برداری کنه!!

z a r a
29-06-2014, 09:20
برنامه bandicam رو امتحان کن!
بعید میدونم اینقدر حال داشته باشن که بشینن برنامه ای بنویسن که نشه ازش فیلم برداری کرد.
به جز برنامه تست کنید ببینید میتونید فیلم برداری کنید یا نه!شاید مشکل از یه جا دیگه باشه!

حتما نرم افزاری رو که فرمودید تست خواهم کرد؛ ولی در مورد فیلم برداری، نرم افزار فیلم برداری میکنه، حرکات موس ضبط و فیلم برداری میشه، ولی صفحه ای که فیلم آموزشی رو پخش میکنه بصورت سیاه رنگ ضبط و فیلم برداری شده!!

m_hoseyny
29-06-2014, 13:30
جالب شد!!
شرکت سازنده برنامه چیه!؟