PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواستار توضیح انتقال فایل لپ تاپ به لپ تاپ با کابل usb to usb

charlatan
20-06-2014, 19:17
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی اساتید انجمن و کاربران سایت...
می خواستم طریقه ی انتقال فایل ها از لپ تاپی به لپ تاپ دیگر از طریق کابل bridge یا همان کابل شبکه usb to usb رو از شما بپرسم ...که چگونه میشه انجام داد ...از طریق این آدرس :
Control panel>All Control Panel Items>Getting Started<Transfer files and settings from another coputer.
اگه میشه سریع تر پاسخ بدهید
با تشکر فراوان... :n16::n18:

afshin b
20-06-2014, 19:28
من این کار رو با کابل لن انجام دادم. با برنامه خود ویندوز
windows easy transfer

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

masood3352
20-06-2014, 21:45
سلام.بهترین راه ممکن کابل کراس(شبکه) یا یا کابل link )usb)استفاده شده در ویندوز 7سیستم شبکشو سرچ میکنه و بعد شما فقط با share کردن درایوها انتقال بدید ...نکته:بگذارید هر دو سیستم بدون باتری با برق کار کنند.

masood3352
20-06-2014, 21:49
روش کار کردن:واسه این کار با کلیک راست روی درایو مورد نظر و انتخاب گزینه share with این کار انجام میشه. به صورت ساده مراحل واسه share کردن این هست :
share with/advanced sharing/advanced sharing/share this folder
بعدش میزان دسترسی رو از طریق گزینه های permission روی full control بزار که راحتی بتونی هم اطلاعات بریزی و هم بتونی راحت چیزهایی که می خوای رو پاک کنی . واسه خارج کردن یک پارتیش از حالت share کافیه از گزینه share with و بعد از اون Advanced sharing تیک مربوط به share folder رو برداری که دسترسی بهش قطع بشه.
حالا چطوری میشه این پارتیشن شیر شده رو توی لپ تاپ دیگر دید؟ خیلی ساده اس . کافیه از طریق network توی دستکتاپ وارد محیط شبکه بشی. حالا ویندوز اتوماتیک شروع به جستجو می کنه و پس از چند لحظه اسم لپ تاپی که درایو اش رو share کرده بودی رو می بینی . اگر صبر کردی و چیزی ندیدی کافیه کلیک راست کنی و گزینه refresh رو انتخاب کنی تا بگرده. بعد اینکه درایو پیدا شد حالا باید وارد اش بشی . یادت باشه اگر لپ تاپ هدف موقع ورود پسوردی داشت حتما اسم کاربر و پسورد رو اینجا ازتون میخواد. به طور مثال من فرض می کنم لپ تاپ مورد نظر شما اسم کاربری اش هست khaneh و پس ورد اش هم هست 2222 . کافیه این دو عبارت رو به ترتیب توی بخش یوزر نیم و پس ورد وارد کنی. بعد می تونی کل اطلاعات روی اون درایو رو ببینی . بدون دونستن پس ورد و یوزر نیم اون لپ تاپ نمی تونی اطاعات اش رو ببینی حتی اگر همه ی کارهای مربوط به share رو درست انجام داده باشی . بعد به راحتی از اون پارتیشن کپی و توی درایو های لپ تاپ خودت کپی کنپاینده باشید

charlatan
21-06-2014, 10:16
سلام به شما مسعود جان و همگی....
این توضیحتان آموزنده و مفید بود و ممنون از سخن گل-تان :n16: منم یاد گرفتم , ولی از طریق کابل usb-usb می خواستم توضیح بدید... و...همچنین می خواستم بدونم از این روشی که شما گفتید سریع تر میشه یا از روش کابل usb ؟؟. داستان از این قراره که من می خوام یک درایوم رو که آرشیوم بوده و فایلاش که در حدوده 130 گیگ بوده پریده رو ریکاور کنم از طریق برنامه R-Studio 5.4 یعنی نسخه قدیمیش...حالا کدوم سریع تر میشه...وسلام.. ممنون از توجهت عزیز :n18: .........خدا قوت..... پاینده و جاودانه باشی...... :33: