PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا تغییر سیستم عامل تبلت ویا گوشی امکان دارد؟

امیر احمدی ن
20-06-2014, 15:28
سلام دوستان من یک تبلت ویندوز 8 رو دارم می خوام سیستم عاملش رو عوض کنم و اندروید نصب کنم ایا این کار شدنیه؟ و درباره سیستم عامل ios چی آیا میتونم این کار انجام بدم ؟ و همین طور این موضوع برای تلفن های هوشمند اندروید و ویندوزی و اپلی فراهم هست؟

بسیار ممنون میشم که پاسخ شفاف بدید دوستان گلم:n16:

akpa
20-06-2014, 15:47
ios رو کاملا فراموش کنید!
شاید با استفاده از کاستوم رام بتونید از اندروید استفاده کنید منتظر کمکهای دوستان باشید

Mr.Pooya
20-06-2014, 15:50
سلام

نه نمیشه اینکار رو کرد.

I.O.S که فقط برای اپل هست. اندروید هم باید برنامه نویسی بشه تا روی گوشی یا تبلتی اجرا بشه.

اگر تبلت تون رام اندروید نداره که بعید هست که داشته باشه هیچ کاری نمیشه کرد.

امیر احمدی ن
20-06-2014, 21:42
نداره متاسفانه ...

من قبلا یک htc hd2 داشتم اون میشد البته اون یک وندوز موبایل روش نصب بود میشد تغییرش داد به اندروید. فکر کردم برای همه اینا میشه.

Nimus
14-07-2014, 19:36
سلام دوستان من یک تبلت ویندوز 8 رو دارم می خوام سیستم عاملش رو عوض کنم و اندروید نصب کنم ایا این کار شدنیه؟ و درباره سیستم عامل ios چی آیا میتونم این کار انجام بدم ؟ و همین طور این موضوع برای تلفن های هوشمند اندروید و ویندوزی و اپلی فراهم هست؟

بسیار ممنون میشم که پاسخ شفاف بدید دوستان گلم:n16:

سلام خیر نمیشه

FOURTH RETURN
19-07-2014, 15:21
روی پی سی میشه سیستم عامل اندروید نصب کرد؟ اصلا سیستم عامل اندروید برای پی سی هست؟:n13::n04:

Mr.Pooya
19-07-2014, 15:25
روی پی سی میشه سیستم عامل اندروید نصب کرد؟ اصلا سیستم عامل اندروید برای پی سی هست؟:n13::n04:

سلام

بهتر بود سوال تون رو در تاپیک جداگونه ای می پرسیدید.

روی پی سی میشه اندروید رو شبیه سازی کرد ولی اینکه به عنوان سیستم عامل خود پی سی باشه خیر امکانش نیست.

موفق باشید

Nimus
20-07-2014, 11:15

نه دوست من نمیشه

Atghia
20-07-2014, 11:37
سلام

بهتر بود سوال تون رو در تاپیک جداگونه ای می پرسیدید.

روی پی سی میشه اندروید رو شبیه سازی کرد ولی اینکه به عنوان سیستم عامل خود پی سی باشه خیر امکانش نیست.

موفق باشید

من خیلی وارد نیستم ولی کسی رو میشناختم که اینکار رو انجام داده وبجای ویندوز برروی پی سی از سیستم عامل اندروید استفاده میکرد:n18:((البته بقول شما شاید شبیه سازی بوده ...))

Nimus
20-07-2014, 12:35
من خیلی وارد نیستم ولی کسی رو میشناختم که اینکار رو انجام داده وبجای ویندوز برروی پی سی از سیستم عامل اندروید استفاده میکرد:n18:((البته بقول شما شاید شبیه سازی بوده ...))

نه دوست عزیز امکان نداره من مطمئنم که شبیه سازی کرده!

Mr.Pooya
20-07-2014, 12:43

ببینید دوست عزیز اندروید یک سیستم عاملی هست که فقط با سی پی یو و کلا سخت افزار های مخصوص گوشی ها کار می کنه و کلا دستوراتش طوری هست که نمیشه رو پی سی به صورت پیش فرض ازش استفاده کرد. شاید اون شخص سیستم عامل Chrome که اون هم مال گوگل هست رو نصب کرده بوده.

ولی برای اجرای اندروید یک سری Emulator هست که محیطی مثل گوشی های موبایل ایجاد می کنه و می تونید در اون محیط اندروید رو اجرا کنید. که اون هم میشه گفت بیشتر DEVELOPER ها ازش استفاده می کنند.

موفق باشید

saeedgig
21-06-2015, 04:09
ببینید دوست عزیز اندروید یک سیستم عاملی هست که فقط با سی پی یو و کلا سخت افزار های مخصوص گوشی ها کار می کنه و کلا دستوراتش طوری هست که نمیشه رو پی سی به صورت پیش فرض ازش استفاده کرد. شاید اون شخص سیستم عامل Chrome که اون هم مال گوگل هست رو نصب کرده بوده.

ولی برای اجرای اندروید یک سری Emulator هست که محیطی مثل گوشی های موبایل ایجاد می کنه و می تونید در اون محیط اندروید رو اجرا کنید. که اون هم میشه گفت بیشتر DEVELOPER ها ازش استفاده می کنند.

موفق باشید

دوست عزیز
من خودم حدود 4 ماه از اندروید روی مینی لپتاپم استفاده می کردم خیلی جذاب و سخته
برای این کار باید android_X86 رو از سایتش دانلود و نصب کنید
این نسخه 64 بیتی هست و برای pc اماده شده