PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برش عکس یک ساعت و قرار دادن روی دست یک نفر دیگه(کیتی پری) - راهنمایی ؟؟؟

ali_i3
18-06-2014, 16:55
درود
میخوام با فتوشاپ یا دیگر نرم افزارهای مشابه این کار زیر رو انجام بدم!

این ساعت رو نگاه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخوام با فوتوشاپ CS3 یا نرم افزار دیگه ای مثل (Corel PHOTO-PAINT X5 یا CorelDRAW X5 یا PhotoImpact X3 من این ها رو دارم !!!)این ساعت رو از تو این عکس اولی برش کنم و جدا کنم و توی یکی از از دوتا عکس زیرروی دست کیتی پری قرار بدم , به طوری کاملا طبیعی !

لطفا بگید باید از کدوم نرم افزار استفاده کنم و توضیح بدید چطوری ؟

سپاس

Mr.Pooya
18-06-2014, 17:45
سلام

Photoshop این کار رو انجام میده.

برای انجام این کار باید خیلی دقت داشته باشید و میشه گفت کار سختی هست. سخت از این نظر که باید خیلی ریزبین باشید و با دقت عمل کنید. باید ساعت رو با ابزار های انتخاب، انتخاب کنید و روی عکس دوم Paste کنید و زاویه اش رو تغییر بدید و در جای مورد نظر قرار بدید.

اما فکر نکنم زیاد جالب بشه چون عکس ساعتش زیاد جالب نیست و بعد از جدا کردن شاید حالت غیر طبیعی بگیره.

موفق باشید

B3HZ@D
18-06-2014, 21:04
درود

در فتوشاپ از ابزار Magnetic lasso tool استفاده کنین . با این ابزار راحت تر میشه تصویر رو برش داد چون که مثل آهن ربا عمل میکنه و روی تصویر بصورت خودکار میشینه و مارک میکنه .
البته کیفیت کار به تبحر و کنترل شما هم بستگی داره ... هر چی دقتتون بیشتر باشه تصویر بهتر مارک میشه . من توصیه میکنم روی تصویر زوم کنید و سپس اقدام به مارک تصویر کنین .

در نوار ابزار بر روی Lasso tool کلیک راست کنین و در منوی ظاهر شده Magnetic lasso tool رو انتخاب کنید .

سپس از هر جایی از تصویر ساعت که مد نظرتون هست کلیک کنید و شروع کنید به مارک کردن و در آخر همچین چیزی میشه .
بند زیرین هم نباید مارک بشه تا تصویر ساعت بهتر و وطبیعی تر روی دست اشخاص قرار بگیره .

سپس بوسیله ابزار Move که در بالای نوار ابزار قرار داره تصویر مارک شده رو به تب مورد نظر انتقال میدیم .

بعد از انتقال تصویر با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl + T یا استفاده از منوی Edit و انتخاب گزینه Free Transform ساعت رو تغییر اندازه میدیم تا با اندازه دست اشخاص هماهنگ و یکدست بشه .
بعد از زدن کلید ترکیبی Ctrl + T و ظاهر شدن کادر دور تصویر شما میتونین با ردن کلیک راست ماوس بر روی کادر از گزینه های دیگر Free Transform هم استفاده کنید . مثل چرخش 90 درجه ای یا 180 درجه ای تصاویر یا چرخش تصویر بصورت دستی و دلخواه و یا زاویه دادن به تصاویر و ...

در آخر اگر کمی حوصله به خرج بدین و یک کم با منوهای Free Transform کار کنین هم از نحوه عملکردشون مطلع میشین و هم این که میتونین زاویه مناسب قرارگیری ساعت بر روی تصاویر رو پیدا کنین .
زاویه ها به نظرم ممکنه توی دیدگاه ها متفاوت باشه ... برای همین به خود شخص بستگی داره که کدام زاویه مناسبتره .

توی دو دقیقه میشه همچین چیزی رو استخراج کرد :n02:

موفق باشید .