PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش ویژه سایت هاست دهی

rezas60v5
17-06-2014, 18:14
سایت فروخته شد!!!!

Thor God
19-06-2014, 01:56
حالا من بیام مشکل بگیرم و بگم ارزش این کار 70 تومن نیست چند نفر میان مثل تاپیک های دیگه ضد حرف من پست میدن، همیشه باید دلیل بگم !

ببینید اولا که جای اشتباهی تاپیک زدید و باید منتقل بشه به انجمن بازارچه

دوما شما از قالب اختصاصی استفاده کردید ؟ شما حتی عکس های اسلایدر رو تغییر ندادید ! اونوقت در مورد اختصاصی بودن قالب صحبت می کنید ؟ یک سرچ کوچیک در wht بکنید میفهمید که کلی هاستینگ تابستانی از این قالب استفاده می کنند. اگر هم منظور شما از قالب اختصاصی، قالب ناحیه کاربری هست که باید بگم ارزش طراحی این قالب 15 هزار تومان هم نیست. یک بنر که حتی متن هاش شارپ نیست + چند افکت تکست شادو و بک گراند گرادیانت ... . همراه با چندین ارور 404 !

10 گیگ رسیلر 10 هزار تومان ؟ گیگابایتی هزار تومان ؟ این منطقی هست واقعا ؟ البته هاستینگ هایی که با هتزنر شروع می کنن که فراوون هستند. بهتر نبود یک دیتاسنتر معتبر تر مثله OVH یا رداستیشن انتخاب می کردید که حداقل از مشکل هارد نداشته باشید !

در ظمن لینک های، منو هم قاطی هستند. همشون به هاست لینوکس لینک دادند.

به نظر من مسئله شما وقت نیست، مشکل شما نداشتن مشتری هست ... .

_______
حالا چند نکته کوچیک :
اولا اینجا WHT یا پرشین تولز نیست که جواب بنده رو اینجوری بدید " تاپیک فروش خودمه ! "
دوما من مشکلی با فروشتون ندارم اما 70 هزار تومان برای این کار اصلا قابل قبول نیست.

موفق باشید.

rezas60v5
19-06-2014, 22:42
سلام من جوابتون رو با پیغام خصوصی یکبار دادم و حالا دو باره هم میگم تا بقیه هم بشنوند
من اینطوری حساب کردم
10 هزار تومان پول قالب اصلی
11 هزار تومان پول قالب قسمت کاربری
20 هزار تومان پول نمایندگی دامنه ملی
10 هزار تومان پول نمایندگی هاست
4.500 پول دامنه
14.500 هزار تومان هم دست مزد خودم برای زحمت هایی که کشیدم
حالا اگه اشتباه حساب کردم منو ببخشید
:n16: