PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيش فرض سوال در مورد وصل کردن اسپیکر لاجستیک z506

behnambb
17-06-2014, 11:25
با سلام من یک اسپیکر لایجستک زد 506 خریدم 5.1 کاناله پنج تکه و الان به سیستمم وصل کردم ولی فقط صدا از ووفر و دو تا اسپیکر دیگش میاد و سه تاش صدا نداره و ورودیهاشو به هر کدام فیش پشت کیس میزنم اصلا صدا نمیاد ویندوز32 بیتی سون دارم و اسپیکرها سه تا فیش خروجی و ورودی به رنگهی سبز و نارنجی و مشکی و فقط سبز رو میشناسه چکار کنم دقیقا تا بتونم هر 5 تکه صدا بیاد لطفا دقیقا راهنماییم کنید ممنون میشم ....سپاس

اینم سیستمم

LGA 1150: GA-H97-D3H
LGA 1150 Haswell Refresh: Core i7-4790
HyperX Fury 2×8GB=16GB DDR3 1600MHz CL10
ATI Radeon: R9 270X OC WF X3 2GB GDDR5
Caviar Black 64MB SATA6.0Gb/s 7200RPM 2TB-
XPG SX910 SATA6.0Gb/s 128GB-
DVD Writer: Asus 24X DRW-24D3ST
GP700A-HP | *80Plus Bronze
Orbit:

تو تصاویر ببینید اون فیشهای مادربرد که رنگ سبز و نارنجی و مشکی رو داره فیشهای اسپیکر را بهش وصل میکنم و فقط از سبز رنگ صدا در میاد و گفتم شاید مورد داره اسپیکرها اومدم وصل کردم هر سه تا فیش رو به موبایلم صداش در اومد خیلی عالی ولی روی سیستم نه صداش در نمیاد از 5 تکه اسپیکر فقط دو تاش صدا در میادو اینکه اگر کارت صدا میخوات چی بگیرم که خیلی عالی جواب بده روی این اسپیکر و سیستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_947
17-06-2014, 17:33
فیش ها رو بر اساس رنگ وصل کن به مادربورد
باید درایور صدا نصب باشه روی سیستمت و داخل برنامه اش، تنظیمات خروجی 5.1 رو فعال کنی

behnambb
17-06-2014, 22:25
اره اینکارو کردم و درایورش هم نصبه و رفتم تو تنظیماتش 5.1 رو زدم بازم اوکی نشده و رفتم این مدل کارت صدا هم براش خریدم ولی متاسفانه بازم جواب نمیده نمیدونم چه مرگشه خاک بر سرش