PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی: خرابی و هنگ؟

Shaparak407
16-06-2014, 21:48
سلام.
من شخصا از ظاهر و صفحه نمایش سونی بیشتر از سامسونگ خوشم میاد. مخصوصا اینکه سونی بدنه ش قویتره. ولی تو بازار موبایل از هر کی پرسیدم میگه سامسونگ بهتره و هیچ کس سونی پیشنهاد نمیده. میگن خرابی و هنگ کردنش بیشتره و اگه بخوام بفروشم کمتر میخرن. من خودم قصد داشتم بسته به اینکه چقدر میخوام هزینه کنم اکسپریا ال یا sp بخرم. ولی الان به شک افتادم. واقعا هینطوره که میگن؟

D o l f i n
17-06-2014, 08:46
کلا تو بازار حرف چرت و بی منطق زیاد میزنن
اولا باید مقایسه بشه تو چه رده و چه قیمتی اگه رده پایین رو بخوایم حساب کنیم هیچ برندی گوشیهاش آش دهن سوزی نیست همین سامسونگ به نظر من تو رده پایین گوشیهای آشغالی میزنه
در رده میان قیمت و بالا هم که معلومه همه خوبن و کمترین هنگ رو دارن اتفاقا سونی جزو اون شرکتهایی هست که اعتقاد زیادی به سخت افزار آنچنانی رو گوشیهاش نداره و بیشتر تلاشش بر بهینه کردن اندروئید و سخت افزارش هست مثالش سونی TX و SP دو میان رده ای که با cpu دو هسته با چهار هسته ای ها رقابت کردن ولی شرایط بازار جوری هست که برای بقا باید به آمار و ارقام دهن مردم رو پر کرد
من SP داشتم تنها مشکلش دوربین نستا ضعیفش در بین 8مگاپیکسلی ها هست وگرنه هیچ مشکلی نداره حالا شاید یکی این وسط گوشیش مشکل داشته هنگ کرده همه میگن سونی اینطوریه

Shaparak407
18-06-2014, 21:29
ممنون از راهنماییتون. یه نفر میگفت sp قدیمی شده و تاچ و صفحه اش دیگه گیر نمیاد. راست میگفت؟ یعنی اگه گوشیم چیزیش بشه قابل تعمیر نیست؟ میگفت اکسپریا سی بردار، ولی نمیخوام 5 اینچی بردارم آخه خوش دست نیست. میگفت فقط zr. ولی ترجیح میدم زیاد هزینه نکنم. آخه zr رو قیمت کردم 950 بدون گارانتی. به نظرتون همون sp رو بردارم؟ خرابی و هنگ نداشته؟

tiyam 01
19-06-2014, 18:09
صفحه نمایش سونی خوبه؟ گوشی ال جی اپتیموس بلک رو گذاشم کنار گوشی اکسپریا (اگه اشتباه نکنم v بود) ، صفحه نمایش اکسپریا مثل سیاه سفید بود در مقابل اپتیموس،
اگه sp قدیمیه میتونی روی m2 فکر کنی الان حدود 900 تومنه، مطمئناً چون تازه اومده چند وقت دیگه اروزنتر میشه