PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل داشتن cpuبا

امید رض
16-06-2014, 06:46
باسلام من سیپیوم fx6350هست ازموقعی که وصل کردم رم 8گیگ و3.98 میخونه تو ویندوز64بیت سون
هرکاری کردم درست نشد گفتم شاید اسلات رم مادربورد خراب شده سیپیو قبلی رواینداختم بهش رم کامل 8گیگ خوند بدون کم وکاستی ومشکل نداشت با سیپیوجدید چندین دفته بایوسشو ابدیت کردم بازم درست نشد تعمیرکار اوردم اونم بمن گفت نمی دونم مشکلش چیه
شاید ایراد ازبایوسشه واقعا دیگه نمیدونم مشکلش چیه مادربوردم giga 970 ud3 یکی واقعا به دادما برسه دوستان شاید بگید رم سازگاری با سیپیو نداره ولی تعمیرکاره رمه منو دراورد چندتا رم دیگه تست کرد بازم همون اش وهمون کاسه

EXTREME
16-06-2014, 07:42
چینش رم هارو عوض کنید درست نشد فکر کنم از تنظیمات رم در بایوس باشعه مثل فرکانس و ولتاژش

بهتره با یک برند رم دیگه هم تست کنید

امید رض
16-06-2014, 07:59
دوست عزیز رم ها به صورت یکی درمیون هست وتاالان 1000دفعه جاهاشوعوض کردم بازم نشد میگم که تعمیرکار با رم های دیگه تست کرد بازم همون مشکل داشت ودوست گرامی چگونه میشه رم وتوبایوس تنظیم کرد ممنون میشم بگی

EXTREME
16-06-2014, 15:34
دوست عزیز رم ها به صورت یکی درمیون هست وتاالان 1000دفعه جاهاشوعوض کردم بازم نشد میگم که تعمیرکار با رم های دیگه تست کرد بازم همون مشکل داشت ودوست گرامی چگونه میشه رم وتوبایوس تنظیم کرد ممنون میشم بگی

از طریق ضریب رم یعنی spd میتونید تو بایوس فرکانس رم رو تغییر بدید فرکانس رم رو بیشتر کنید و به اندازه یک دهم به رم ولتاز بدید ببینید چی میشه

امید رض
16-06-2014, 16:57
داداش گل کاشتی توبایوس کلی وررفتن باspdوفرکانس رم بالاخر درست شد خیلی اقایی فدایی داری فقط نمیدونم چرا بعظی هاش علامت قرمزwarning داشت

اینم عکس درست شدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stam
20-06-2014, 17:37
منم همين مشكلو دارم ولي نميدونم تو بايوس من اين spd كجاس دقيقا
Rampage lll extreme

Sent from my iPhone 5s