PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپی برای مجازی سازی

mad66m
15-06-2014, 13:58
سلام بیشتر کار من مجازی سازی است یعنی با vmware و یا hyper-v کار می کنم. من تا حالا لپتاپ نداشتم و بیشتر با پی سی کار می کردم. اگر شخصی احاطه کامل به لپتاپ قوی ای که بتونه کار منو راه بندازه ، داره ، ازش ممنون میشم منو راهنمایی کنه. تو کار مجازی سازی و استفاده از چند ویندوز در vmware ، بیشتر سی پی یو و رم تاثیر گزارترند ولی به هر حال لپتاپی میخوام که بتونم باهاش کارهای عادی هم بکنم و تا چند سال مشکلی باهاش نداشته باشم و از لحاظ کیفیت ساخت بالا باشه. گرافیک هم زیاد برام مهم نیست خیلی کم بازی میکنم اگر هم بازی کنم pes فقط. حداقل بودجه 2500 . بیشترین 3000 تومن.
اینم بگم که لنوو z510 را خودم پیگیر شدم ولی خیلی ایرادات و مشکلات تو فروم های مختلف خوندم که به نظرم ریسکه خریدنش. ولی خب از لحاظ کانفیگ چیز تمومیه.

mg_mahyar
15-06-2014, 17:31
شما تعداد هسته پردازنده براتون مهمه و تعداد ترد ها.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

of Cores
4

of Threads
8

به سادگی میتونید تویگوگل سرچ کنید. و هر چی خواستید بخرید این ویژگی 4 و 8 رو داشته باشه. مثلا Core i7 4500U تعداد هسته 2 و تعداد ترد 4 هست.
__________________________________________________ __________________________________________________ ________________
مطلب دوم نیاز به رم بالا و هارد مناسب دارد . ترجیحا SSD ولی بودجتون نمیرسه پس باید لپ تاپی بخرید که 7200RPM HDD باشه.
__________________________________________________ __________________________________________________ ________________
به نظرم بازم اگر لپ تاپی با این مشخصات پیدا کردید پس از مطالعه امضاء من یا جستجو توی سایتا و بازار بهتره مطرح کنید.
اگر بتونید با مانیتور مات و FUll HD و خصوصا IPS بخرید خوبه ولی با این بودجه نمیتونید. یک مدل ایسر V3 571G هست که فقط مشکلش هاردشه.یعنی 5400 دور در دقیقه هست. وگرنه هم پردازنده مناسب شما رو داره و هم مانیتور خوب و رم رو هم میتونید کمی ارتقا بدید.

Acer
Monitor :15.6 IPS Full HD
Cpu : Core i7 3632QM
Ram : 8 GB DDR3
HDD : 1T 5400RPM
__________________________________________________ __________________________________________________ _______-
لطفا پیغام خصوصی ندهید.
قبل از خرید لپ تاپ لینک های زیر را هم بررسی کنید