PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماتریس و نوت بوک های جدید گیمینگ MSI

severusss
15-06-2014, 12:46
دوستان خب چند ماهی هست که سری 2014 نوت بوکای گیمینگ MSI با گرافیک 800Mمعرفی شده الان مدت زیادیه داره سرتاسر دنیا عرضه میشه..
ولی ایران....
دوستانی که در جریانن یا از قبل اطلاعات دارن میتونن بگن شرکت ماتریس حدودا چند وقت دیگه این سری جدید رو عرضه میکنه..؟
دوستم میخواد بخره و نمیدونه صب کنه برا ماتریس یا بده از حارج براش بیارن..
اگه کسی میدونه بگه تکلیف آدم مشخص بشه..
ممنون

sajjadgameactor
15-06-2014, 13:42
منم منتظرم. از چند تا نمایندگیش ک پرسیدم گفتن معلوم نیست احتمالا بین یک هفته تا یک ماهه دیگه میاد:n27:

severusss
15-06-2014, 14:30
یه هفته فکر نکنم...بنظرم حداقل یه ماه دیگه..با توجه به سوابق...
البته ماکه بدمون نمیاد...هرچه زودتر بیاره ما خوشحال تر میشیم...مسئله مهم فک کنم اینه که این مدلایی که الان داره خیلیاش ناموجود شده...این شاید باعث بشه زودتر دست به کار بشن.
ایشالا هر چه زودتر مدلای جدید بیان.
زنگ زدم ماتریس جواب درست حسابی ندادن..ایمیلم زدم منتظرم...
ولی خوب به نمایندگیاش اعتمادی نیس...کاش از یه منبع موثقتر میپرسیدی.

sajjadgameactor
15-06-2014, 15:33
اگه منبع داشتم میپرسیدم :|
اره خوبیش اینه که مدل های قبلیش تموم شده. ایسوس هم که الان 10 روزی هست که اورده ، پس شرکت های دیگه هم ب زودی میارن احتمالا. من منتظر Lenovo y50 هم هستم.

severusss
15-06-2014, 17:19
منم خودم از لنووه بدم نمیاد.ولی ام اس ای که میخوام gs70 stealth ya stealth pro هس که حتی همون stealth با 860m هم از لنووه برای گیم سرتر و بهتره..ولی اگه هیچ کودوم نشه لنوو میخرم.

sajjadgameactor
15-06-2014, 18:36
فک کنم اون مدل msi که میگید 6 تومن قیمتش باشه ولی لنوو زیر 4 تومن در میاد احتمالا. منم لپتاب 17 اینچ بیشتر ب کارم میاد ولی قیمتشون خیلی "الکی" بالاست تو ایران

severusss
16-06-2014, 03:06
اره 6 تومنولی لنووه پایینترین کانفیگشو من قیمت احتمالیشو دراوردم...4200.ولی بنظر من این 1500اضافه که میدی ارزششو داره.

sajjadgameactor
16-06-2014, 09:41
اگر ماتریس GE70 رو بیاره خوب میشه چون قبمت 17 اینچش با 15 هش با کانفیگ برابر تقریبا یکی میشه

Actros
16-06-2014, 10:29
من نماینده msi هستم دوستان
بیینین اون کسی که مسئول سفارش قطعات هست اصلا به مدیر فروشا نمیگه که چی دقیق قراره بیاد !
بعدش اینکه این مدل ge60 new که آورد و تموم شد فقط یه سری ازش آورد احتمال اینکه دوباره از این مدل بیاره هم هست !

severusss
16-06-2014, 13:47
پس بازم آخرش معلوم نیست این مدلا کی موجود بشه...؟
اهههههه...خیلی وضع بدیه...از یه طرف معلوم نیست تا کی باید صبر کنم...از یه طرف عجله دارم..میترسم بگیرم از خارج بعد یدفه اینجا موجود شه....
آخه چرا باید این کشور همه چیش با کل دنیا فرق کنه..؟

Actros
18-06-2014, 10:50
طوری که مدیر فروش ما بهمون گفت ظاهرا با همین کانفیگ قبلی وارد میشه
ولی بازم تا نیاد من نمیتونم قطعی بگم

severusss
18-06-2014, 16:00
پس کم کمش تا شهریور باید صبر کنم....
شما خبر ندارید همین بار جدید تا چند ماه دیگه توزیع میشه؟

Actros
18-06-2014, 16:44
1 هفته دیگه نهایت اونطور که گفتن توزیع میکنن

sajjadgameactor
18-06-2014, 17:52
یارو آدم حسابی بوده؟ نصف اینایی ک تو بازارن اصلا نمیدونن کانفیگ چیه. شاید منظورش این بوده قیافشون یکیه. :n02: تو بازار رضا رفتم یکی از مغازه ها یارو میگفت Core i7 همش یکیه چی کار مدلش داری و خیلی های دیگشون ک اصلا چیزی سر در نمیارن فقط چند تا کلمه قلمبه سلمبه یاد گرفتن ک خودشونم معنیش رو نمیدونن و به مشتری های معمولی میگن و مشتریا هم کیف میکنن یارو چقد بارشه :n27:

severusss
18-06-2014, 17:54
1 هفته دیگه نهایت اونطور که گفتن توزیع میکنن
اوکی...آقا دمت گرم...ما که امیدواریم سری جدید هم توزیع بشه...خصوصا اونی که من میخوام MSI GS70 Stealth/Stealth Pro
ایشالا....
دمتم گرم وقت گذاشتی جواب دادی...

severusss
18-06-2014, 17:56
سجاد....دقیقا...یکی از سرگرمی های من اینه که میرم تو نمایشگاه های کامپیوتر و تجهیزاتی که برگزار میکنن این فروشنده ها که سردر نمیارن رو سوال پیچ میکنم...بعد چون هیچی سرشون نمیشه با رفیقام میخندیم بهشون.
بعضی از فروشنده های مغازه ها هم که ماشالا.... بعضیا فرق تبلت و لپ تاپم نمیدونن...این آخریو دیدم که میگما....

Akom@n
18-06-2014, 18:59
یارو آدم حسابی بوده؟ نصف اینایی ک تو بازارن اصلا نمیدونن کانفیگ چیه. شاید منظورش این بوده قیافشون یکیه. :n02: تو بازار رضا رفتم یکی از مغازه ها یارو میگفت Core i7 همش یکیه چی کار مدلش داری و خیلی های دیگشون ک اصلا چیزی سر در نمیارن فقط چند تا کلمه قلمبه سلمبه یاد گرفتن ک خودشونم معنیش رو نمیدونن و به مشتری های معمولی میگن و مشتریا هم کیف میکنن یارو چقد بارشه :n27:
والا از این مسئول خرید ماتریس بعید نیست!!
یعنی هر چه قدر گارانتی این شرکت نسبت به خیلی از شرکت ها خوبه، مدیریت فروش و بازاریابی افتضاحی دارن!!!
با وارد کردن دوباره سری قبلی در حالی که سری جدید که تغییرات زیادی هم کرده معرفی شده، ثابت می کنن کلا دوست ندارن لپتاپ هاشون فروش بره:n08:
اونم در حالی که از ایسوس با گرافیک سری 800 داخل بازار هست

طوری که مدیر فروش ما بهمون گفت ظاهرا با همین کانفیگ قبلی وارد میشه
ولی بازم تا نیاد من نمیتونم قطعی بگم
کاش شما نماینده ها یکم بازاریابی یاد این شرکت بدین:n02:

severusss
18-06-2014, 23:08
همش باند و باند بازیه دیگه...طرف میاد بچه خواهرشو که مثلا رفته رشته کشاورزی خونده یا یه رشته ی بی ربط دیگه میکنه مسول واردات و خرید ...
اینم که فرق موس و کیبوردو نمیدونه مثلا میره لپ تاپ وارد میکنه...نتیجش میشه.این...
3 مدل از GT60 3K هست که فرقشونم تو میزان هارد و رمشونه...همه هم بالا 7 میلیون...
اونقت یه کانفیگ پایین 1400 دلاری GT60 نمیان وارد کنن....
درد داره بخدا..

Actros
19-06-2014, 15:23
والا از این مسئول خرید ماتریس بعید نیست!!
یعنی هر چه قدر گارانتی این شرکت نسبت به خیلی از شرکت ها خوبه، مدیریت فروش و بازاریابی افتضاحی دارن!!!
با وارد کردن دوباره سری قبلی در حالی که سری جدید که تغییرات زیادی هم کرده معرفی شده، ثابت می کنن کلا دوست ندارن لپتاپ هاشون فروش بره:n08:
اونم در حالی که از ایسوس با گرافیک سری 800 داخل بازار هست

کاش شما نماینده ها یکم بازاریابی یاد این شرکت بدین:n02:

کلا ماتریکس حرف حرفه خودشه . کاری با نماینده نداره
الان مادربردهای Z97 هم هنوز وارد بازار نکرده ! نمیدونم چرا اینقدر دیر عمل میکنه
من حدس میزدم که بازم از این مدل وارد کنه . چون فقط 1 پارت وارد کرده بود و این میشه سری دوم
طی تماسی که با مدیر فروش داشتم گفت همون کانفیگ قبلی هفته دیگه میاد . حالا به قول دوستمون میبینی طرف اصلا تو باغ نیست مدل جدید رو آورده :n02:

amirtehrani93
19-06-2014, 16:45
بچه ها به نظرتون ارزش داره آدم یه ماه صبر کنه سری جدید بگیره؟ فکر کنم فرقش با 2oe
کارت گرافیک + بک لایت (سری جدید فکرکنم بک لایتش سه رنگه)
بجز این دوتا فرق دیگه ای هم دارن آیا؟
راستی 2oe فقط به صورت فول اچ دی بود و ماتریس مجبور بود فول اچ دی وارد کنه
سری های جدید که من نگاه کردم کانفیگ های (1366*768) داره که اصلا بعید نیست همونارو وارد کنه:دی
بازم سوالمو تکرار میکنم فرق سری جدید و 2oe بگید لطفا:دی

severusss
19-06-2014, 16:58
بچه ها به نظرتون ارزش داره آدم یه ماه صبر کنه سری جدید بگیره؟ فکر کنم فرقش با 2oe
کارت گرافیک + بک لایت (سری جدید فکرکنم بک لایتش سه رنگه)
بجز این دوتا فرق دیگه ای هم دارن آیا؟
راستی 2oe فقط به صورت فول اچ دی بود و ماتریس مجبور بود فول اچ دی وارد کنه
سری های جدید که من نگاه کردم کانفیگ های (1366*768) داره که اصلا بعید نیست همونارو وارد کنه:دی
بازم سوالمو تکرار میکنم فرق سری جدید و 2oe بگید لطفا:دی

شما منظورت کدوم سریه؟gt,ge,gx,gs,gp
تا اونجا که من میدونم تو سری گیم ام اس ای همه مدلا فول اچدیه...شایذود سری سری gp که ارزونترین و ضعیفترینه با 840m مدل اچ دی داشته باشه که شک دارم.
بگو کدوم مدل که بگیم فرقشون چیه؟

sajjadgameactor
19-06-2014, 18:32
سری Apache pro که با گرافیک 860 هست بدنش هم فرق کرده ( پشتش) و ارم دراگون msi هم روش هست

amirtehrani93
19-06-2014, 20:13
شما منظورت کدوم سریه؟gt,ge,gx,gs,gp
تا اونجا که من میدونم تو سری گیم ام اس ای همه مدلا فول اچدیه...شایذود سری سری gp که ارزونترین و ضعیفترینه با 840m مدل اچ دی داشته باشه که شک دارم.
بگو کدوم مدل که بگیم فرقشون چیه؟

ببخشید یادم رفت فقط 2oe نوشتم منظور GE60 2OE بود
سری جدیدش اگه وارد بشه معلوم نیست کدوم مدله و من تو کانفیگ های مختلفش تو سایت msi دیدم کیفیت اچ دی هم بود
+
خوب شد تغییر ظاهر گفتی داداش:دی
تازه یادم اومد نظرتون در مورد ظاهر GE60 2OE چیه؟
احساس میکنم دخترونست!!!!:دی
نظر شما چیه؟

severusss
19-06-2014, 21:24
به نظرم مدل 2014 با سری 800 کاملا ارزش صبر رو داره...به شرطی که ماتریس دست بجنبونه و سری جدید رو وارد کنه...نه سری 2013 رو...
سری GE60 جدید دو کانفیگ اصلی داره که apache 850M و apache pro 860M هست و هر دو مدل فول اچدی هستند...و سری قبل ام اس ای هم همش فول اچ دی بود ....
به نظرم تغییر ظاهرش بسیار برازنده ترش کرده..منم خودم از ظاهر خط های قرمز پشت مدل 2013 خیلی خوشم نمیاد...ظاهر جدید خیلی شیک تره..از طرفی امکانات و قابلیت هایی که انویدیا با سری 800 همراه کرده بسیار متنوع و کاربردیه و واقعا نسبت به سری قبل برترش کرده... واقعا ماتریس نباید بیاد و سری 2013 رو که ناموجود شده دوباره وارد کنه...

amirtehrani93
19-06-2014, 21:38
منظورتون از سری 800 چیه؟
الان تو سایت msi من چنتا کانفیگ دیدم
2pl apache
که کانفیگ 1366*768 و فول اچ دی داره
گرافیکشم 850 هست ولی با رم DDR3
این بدترین کانفیگش فکر کنم
مدل های دیگه هم هست با DDR5 و فقط فول اچ دی که عالین
+++
دوستمون که گفت سری قبل وارد میشه و اصلا معلوم نیست سری جدید کی وارد بشه و اصلا چه مدلی وارد بشه!
حالا یه سوال دوستانی که GE60 2OE از نزدیک دیدن ظاهرش چجوریاست؟قابل تحمله؟
واقعا تو عکسا که میبینم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم:n27:

severusss
19-06-2014, 22:13
منظورم از سری 800 گرافیکای سری 800 انویدیاست..همین سری 2014 منظورمه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ کودوم از مدلا صفه اچ دی ندارن...
تو آمازون هم چک کردم...هیچ مدلی با صفحه اچ دی به فروش نمیرسه...هیچ مدلی.حتی مال 2012.نمیدونم چرا اچ دی زده اونجا...اشتباهی باید شده باشه...چون تو سایتای فروش هیچ جا اچ دی نداره...و کاملا هم از ام اس ای بعیده...در حالی که کمپانیای دیگه رو لپ تاپای مولتی مدیاشون فول اچدی میذارن و خود ام اس آی هم همیشه رو مدلای گیمینگ فول اچی دی میذاره یه دفه نظرش برگرده و یه مدل اچ دی رو یه کانفیگ بالا بندازه...اشتباه باید زده باشه...یه لینک بذار.
ظاهر پشتش همونه که تو عکسا دیدی علاوه بر اون یه پوشش براق مث پلاستیک هم روشه که یکم تو ذوق میزنه.من خودم خوشم نیومد...از نظر وزن خوبه ولی ضخامتش کم نیست...شاسی و بدنه و ایناش هم پلاستسکه بیشترش...سری 2014 استفاده از فلز خیلی بیشتر شده.

severusss
19-06-2014, 22:23
منظورتون از سری 800 چیه؟
الان تو سایت msi من چنتا کانفیگ دیدم
2pl apache
که کانفیگ 1366*768 و فول اچ دی داره
گرافیکشم 850 هست ولی با رم DDR3
این بدترین کانفیگش فکر کنم
مدل های دیگه هم هست با DDR5 و فقط فول اچ دی که عالین
+++
دوستمون که گفت سری قبل وارد میشه و اصلا معلوم نیست سری جدید کی وارد بشه و اصلا چه مدلی وارد بشه!
حالا یه سوال دوستانی که GE60 2OE از نزدیک دیدن ظاهرش چجوریاست؟قابل تحمله؟
واقعا تو عکسا که میبینم نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم:n27:
دیدم سایتو...بنظر میرسه معرفی جدید باشه..حتی پشتش هم با GE Apache/apache pro های معمولی فرق داشت و بک لایت کیبرد هم نداشت.خیلی بیخوده.به هر حال که حداقل هنوز هیچ جا برای فروش نذاشته...تو هیچ فروشگاهی نبود...حتی فروشگاه های چین و تایوان و تایلند...دیدم همه رو..
این حرکت بعیدی بود...و فکر نکنم کسی حاضر بشه بخره...چون با همین کانفیگ مدلای فول اچ دی 900 دلاری هست تو بازار...حتی از خود ام اس آی...
واقعا از صمیم قلب دعا میکنم ماتریس نخواد اینو وارد کنه...که البته بعید نیست....
همون 850 رو کاش با فول اچ دی وارد کنه...

amirtehrani93
19-06-2014, 23:04
آره بهترین حالتش حداقل 850 و فول اچدیه
ولی همانطور که میدونید ماتریکس انگار یه تختش کمه یادمه سری قبلی GE هم اچ دی وارد کرده بود
من بخاطر همین اون موقع نگرفتم که بعدش قیمتا سر به فلک کشید!!!
وقتی تو سایت دیدم ناموجود زده داشتم بال در میآوردم ولی رفیقمون گفت ماتریس قراره همین سری وارد کنه دیوانه شدم:n24:
الانم چندین بار عکسای 2OE دیدم اصلا راضی کننده نیست
تو سایت کسی این مدل گرفته؟چجوری تحملش میکنید؟:دی

severusss
20-06-2014, 10:08
ولی همانطور که میدونید ماتریکس انگار یه تختش کمه یادمه سری قبلی GE هم اچ دی وارد کرده بود
وقتی تو سایت دیدم ناموجود زده داشتم بال در میآوردم ولی رفیقمون گفت ماتریس قراره همین سری وارد کنه دیوانه شدم:n24:
مدلای قبلی که بودن و الان ناموجود شدن همه فول اچ دی بودن..این همون 2OE هست..:
میبینی...فول اچ دی..
ام اس ای شاید الان اچ دی زده باشه ولی قبلیا همه فول اچدی بوده.تو مدل GE40 1600*900 کم کمش بود...همینو یادمه اون اول که تو سایتا گذاشته بودن اچ دی میزدن که به خاطر خود ماتریس بود که بعد از یادرآوری و اصلاح از طرف ماتریس، تو تمام سایتا به فول اچ دی اصلاح شد..
داداش من از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم...اگه عجله داری و نمیتونی حدقل 1-2 ماه صبر کنی برای جدید apache همین 2OE که مجدد وارد شد رو بخر...اونطوریم که تو فکر میکنی نیست...بیا.این لینک بررسیش تو سایت نوتبوک چک...:
اگه عجله داری نمیتونی برای صبر کردن برای مدل 2014 ریسک کنی تا این موجود شد بخر...چون بازم مث ذفعه ی قبل بلافاصله تموم خواهد شد...
در ضمن..من خودم GS70 میخوام که الان 2013ش موجوده ولی تصمیم گرفتم ریسک کنم و صبر کنم....به این خاطر میگم ریسک که میبینی اونی که منو تو میخوایم با بار بعدی که به قول دوستان همین چند روز آیندست وارد بشه و یا ممکنه مجبور بشیم حتی تا زمستون صبر کنیم...
خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مذل 2014 رو خواهم خرید...

severusss
20-06-2014, 10:09

مدلای قبلی که بودن و الان ناموجود شدن همه فول اچ دی بودن..این همون 2OE هست..:
میبینی...فول اچ دی..
ام اس ای شاید الان اچ دی زده باشه ولی قبلیا همه فول اچدی بوده.تو مدل GE40 1600*900 کم کمش بود...همین GE602OEو یادمه اون اول که تو سایتا گذاشته بودن اچ دی میزدن که به خاطر اشتباه خود ماتریس بود که بعد از یادرآوری و اصلاح از طرف ماتریس، تو تمام سایتا به فول اچ دی اصلاح شد..
داداش من از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم...اگه عجله داری و نمیتونی حدقل 1-2 ماه صبر کنی برای جدید apache همین 2OE که مجدد وارد شد رو بخر.ارزششو داره..اونطوریم که تو فکر میکنی نیست...بیا.این لینک بررسیش تو سایت نوتبوک چک...:
اگه عجله داری نمیتونی برای صبر کردن برای مدل 2014 ریسک کنی تا این موجود شد بخر...چون بازم مث دفعه ی قبل بلافاصله تموم خواهد شد...
در ضمن..من خودم GS70 میخوام که الان 2013ش موجوده ولی تصمیم گرفتم ریسک کنم و صبر کنم....به این خاطر میگم ریسک که میبینی اونی که منو تو میخوایم با بار بعدی که به قول دوستان همین چند روز آیندست وارد بشه و یا ممکنه مجبور بشیم حتی تا زمستون صبر کنیم...
خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مدل 2014 رو خواهم خرید...

amirtehrani93
20-06-2014, 12:42
نه داداش سری قبلی منظورم چند سری قبل بود:دی
همون موقعی که قیمتا یهو بالا رفت مطمئنم GE ها با کانفیگ اچ دی بودن فکرکنم 1-2سال پیش بود

خودت میدونی دیگه..من به خاطر اصلاحات زیاد تو سیستم خنک کننده و باطری و سخت افزار مطمئنن مدل 2014 رو خواهم خرید...
این حرفت دو دلم کرد
واقعا اصلاحاتی داشته؟ اگه اینجوری باشه که ارزش صبرکردن داره
حرفتون شامل GE60 جدید هم میشه یا فقط GS?
اینجوری باشه احتما یه PC بگیرم تا بعد ببینیم چی میشه

severusss
20-06-2014, 13:04
همون موقعی که قیمتا یهو بالا رفت مطمئنم GE ها با کانفیگ اچ دی بودن فکرکنم 1-2سال پیش بود
خب... اونها دیگه واقعا قدیمیه و ازشون به هیچ عنوان وارد نخواهد شد..اگه تکراری وارد بشه همین 2OE فول اچ دی که سه تا لیینک دیجی کالا و ماتریس و بررسیشو گذاشتم،وارد خواهد شد...مجدد.

این حرفت دو دلم کرد

اصلاحات تو gs بیشتر بوده..به دلیل اینکه سری قبلش تو بحث کولینگ و باطری خیلی کم میورده سری جدید خیلی بهبود داشته و این بیشتر از بقیه مدلا تو چش میاد...این بهبود ها بخشیشو مدیون تکنولوژی های جدیدیه که انویدیا رو گرافیکای سری 800M ارائه داده..این لینکارو ببین..:با فیلتر شکن بازشون کن.
خب اینا تو GE جدید هم اعمال میشه دیگه...مقایسه هم اینجا بکن.:
lمدل 2014 امتیاز 82 گرفته که بیشتر از مدل 2013ه...تو بخش حرارت که بهبود خوبی مشاهده میشه...
اگه میتونی صب کن بنظرم..شایدم البته با همین بار هفته دیگه بیاد.

severusss
25-06-2014, 19:24

این حرفت دو دلم کرد
دادش مژده بهت بدم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین چیزی که میشذد نیست ولی بازم خوبه...ینی من امیدوار شدم..حداقل اینکه نسل قبل دوباره وارد نشدوووتا ناموجود نشده سریع بخر چون بهت قول میدم زیر یه هفته فروش میره و تموم میشه...
منم دیگه منتظر GS70 جدید میمونم..امیدم زیاده.دیجی کالا تموم کرده...احتمالا ماتریسم بزودی تموم میکنه و میاره جدیدو..

sajjadgameactor
25-06-2014, 23:40
من که راضی نیستم :n03:. گرافیک که توی تنظیمات بالا 10 تا 15 درصد از 765 ضعیف تر هست. سی پی یو هم که 10 تا 15 درصد از 4800 که رو قبلی بود ضعیف تره. این همه وایسادیم ما که بخوایم با همون قیمت قبل چیزی 10% ضعیف تر رو بخریم!!! :n22:

Amin_92998
25-06-2014, 23:46
من که راضی نیستم :n03:. گرافیک که توی تنظیمات بالا 10 تا 15 درصد از 765 ضعیف تر هست. سی پی یو هم که 10 تا 15 درصد از 4800 که رو قبلی بود ضعیف تره. این همه وایسادیم ما که بخوایم با همون قیمت قبل چیزی 10% ضعیف تر رو بخریم!!! :n22:
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ . اصن یه لحظه هم فک نمیکردم گرافیکش ضعیف تر باشه نسبت به 765.
مطمئن؟؟؟؟ ddr 5 که. ایسوز ddr3 انداخته بود

sajjadgameactor
26-06-2014, 00:09
سرعت حافظه تاثیر انچنانی ای توی قدرت گرافیک نداره شاید 1-2 درصد. جنبه تبلیغاتیش بیشتره. تو ی بنچمارک ها ک الان نگاه کردم. به غیر از Watch Dog که توی رزولوشن بالا 765 بهتر کار میکنه. بقیه ی بازی ها تقریبا با همدیگه برابرن و مزیت 850 اینه که مصرفش 2/3 گرافیک 765 هست و دمای کمتری هم تولید میکنه. ولی من منتظر 860 بودم :n28:

severusss
26-06-2014, 05:48

اینکه 850 یه کلاس از 765 پایینتره درسته،ولی خب نمیشه گفت تو همه زمینه ها ضعیفتره...مهمترینش اینه که نسل جدیده.خود سری 800 تکنولوژی هایی توش به کار رفته که از 765 و کلا سری قبل متمایزش میکنه...همین که ماتریس همینو وارد کرده و برنداشته نسل قبلو دوباره وارد کنه جای شکر داره....البته میتونه خیلی بهتر از این هم باشه..
کاش این یه شروع باشه برای ارائه خدمات بهتر و بروز تز از ماتریس..

yoosefshaskol
26-06-2014, 15:24
بلاخره خودمو راحت کردم
امروز رفتم یدونه ge60 اپاچی خریدم.
خیلییم راضیم.چون بروزترین لپ تاپ خوش قیمت بازارو خریدم.
گرافیک 860 و بالاتر هم اگه بیاد به نظرم به خاطر قیمتش ارزش خرید نداره.
---------
اولین چیز کیفیت و جنس بدنس که خیلی عالی و باکلاس و محکمه
کیفیت نمایش هم خیلی خوبه
فقط صداش مالی نیست.z510 لنوو خیلی بهتر از اینه
در مجموع خیلی راضیم

sajjadgameactor
26-06-2014, 17:50
من اگر این مدل حدود 3600 بود میگرفتم ولی 3840 براش زیاده وقتی که سی پی یوش پایین تر هست و گرافیکش هم در همون حد.
تازه الان دلار هم اومده پایین :n27:

yoosefshaskol
26-06-2014, 18:52
در مورد بازی ها حتی با اون یکی هم نمیتونی روی ultra بازی کنی همون طور که با این هم نمیشه.ولی رو high جفتشون میتونن راحت کار کنن که فقط چند فریم اختلافشونه و اونم اصلا محسوس نیست چون مثلا این 40 و اون یکی 44 ه.پس به نظرم دیگه 860 و 870 و اینا زیاد فایده ای نداشته باشن.
در مورد پایین تر بودنشم به نظرم من واقعا یه حساسیت الکی و غیر منطقیه.اخه مگه قراره چیکار کنه لپ تاپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه این به روزه و جدید ترین تکنولوژی ها رو داره که خودش نکته مثبتیه.
اگه ادم بخواد این جوری فکر کنه هیچ وقت نمیتونه لپ تاپ باب میلشو بخره.
الان من دارم ازش لذت میبرم و nfs rivals رو با بالاترین جزئیات خیلی روون بازی میکنم.خیالمم از اینکه لپ تاپ قدیمی نخریدم راحته و یه حس جدید بودن دارم.
در مورد قیمت ها هم تو برند msi فک نکنم قیمت به این راحتی ها بیاد پایین و قیمت های این برند اکثرا ثابت هست.من خودم تو این قیمت دیگخ درگیر 200 تومن نیستم.چون به مرور زمان کاملا یادت میره و اصلا دیگه یادت نمیاد که 200 بیشتر دادی.
همین نور صفحه کلیدش خیلی باحاله الان داره رقص نور میزنه که خیلی جالب و لذت بخشه.
---------------
یه نکته هم در مورد y50 لنوو که قراره بیاد اینکه فک نکنم کیفیت ساختش و استحکامش و از همه مهمتر ظاهرش به پای این لپ تاپ برسه.
در مورد msi با گرافیک 860 هم فک کنم قیمتش حدود 4900 بشه که اصلا اصلا ارزششو نداره به خاطر 2-3 فریم اینهمه پول خرج کرد.
--------------------در حال حاض جدید ترین و خوش قیمت ترین و قدرتمند ترین لپ تاپ بازار تو این قیمتا به نظرم همینه و با در نظر گرفتن همه جوانب انتخاب بسیار عالی هست.

-------------
اما یه چیزی که تو سایت msi اشتباه زده و رو کاتنش درستشو زده در مورد کانفیگشه
این لپ تاپ سی پی یوش 4700hq هست و هارد 1 ترابایت 7200 داره
-----------
در مقایسه با n550jk هم اولا گرافیکش gddr5 هست دوما سی پی یوش hq هست سوما هاردش 7200 هست.چهارما بدنش به راحتی اون خش نمیفته و به نظرم خشت تر و بی نهایت جذاب تره.فن دوم واسه بازی داره که خودت میتونی روشنش کنی که خیلی خیلی کارامده.صفحه کلید بهتری داره.و 300 تومن ارزونتره
برتری های اون یکی هم فک کنم صداش باشه و دیگه هیچی
اونجایی که من اینو امروز خریدم 2 نفر دیگه هم داشتن میخریدن و فروشنده گفت دیروز و امروز 7 تا ازش فروختیم.
--------------------------
اینجارو نگاه کن
رتبه 850 هست 40
رنبه 760 هست 54 و این یعنی برتری کلی 850 بر 765
این دوتا بازی به بازی فریمشون با هم فرق داره و جفتشون مثل همدیگه تموم بازی هارو روی high اجرا میکنن به صورت کاملا روان و جفتشون روی ultra نمیتونن و حالت وسط هم نداریم.ولی 850 جدید تر بهینه تر و خنک تره
-----------------
سجاد جان یکم گزینه های موجود و اینده رو بزار کنار هم و به نظرم به این نتیجه میرسی بهترین انتخاب همینه.
زیاد خودتو درگیره اختلافای خیلی جزئی و بی فایده نکن

Amin_92998
26-06-2014, 21:48
بلاخره خودمو راحت کردم
---------
کیفیت نمایش هم خیلی خوبه
در مجموع خیلی راضیم

آقا مبارکت باشه :)
همچنان موس و کوله پشتی روش میدن؟

severusss
26-06-2014, 21:53
بلاخره خودمو راحت کردم
---------
کیفیت نمایش هم خیلی خوبه
در مجموع خیلی راضیم
حاجی مبارک باشه...دعا کن کار ما هم حل بشه..بیاد مدلی که دوست داریم..یه چنتا عکس ازش بذار حال کنیم...موس گیمینگ ام اس آی هم روش بود؟بعضی جاها هست،بعضی جاها نیست.

yoosefshaskol
27-06-2014, 01:52
بله موس داخل کارتنش هست و کوله رو هم جدا میدن.
امشب cod ghost رو نصب کردم و روی ultra گذاشتمش ذره ای افت فریم حس نکردم و با نهایت جزئیات و کاملا روون بازی کردم.دیگه بی خیال بنچ مارک و این چیزا شدم.در عمل دیدم که ین لپ تاپ چیکارس.کارشو خوب بلده.
عکس هم چشم تا فردا یه دوربین خوب پیدا میکنم چنتا عکس هم میگیرم.
ایشالا که مشکل شما هم حل بشه.
امروز فروشنده میگفت فقط 100 تا از این مدل وارد کرده و دلیل این تعداد پاینن هم اینه که سری های قبل رو دستشون مونده و تا اونا فروش نره برنامه جدی تری واسه وارد کردن مدل های جدید تر نداره.
البته امیدوارم با فروش خوب این لپ تاپ یه تلنگری واسشون باشه که برن سراغ مدل های جدید تر و بهتر

konstantin
27-06-2014, 01:55
امشب cod ghost رو نصب کردم و روی ultra گذاشتمش ذره ای افت فریم حس نکردم و با نهایت جزئیات و کاملا روون بازی کردم.دیگه بی خیال بنچ مارک و این چیزا شدم.در عمل دیدم که ین لپ تاپ چیکارس.کارشو خوب بلده.
آغا دمت گرم
حقیقتش دوستان که گفتن نمیشه با کیفیت ultra بازیا رو اجرا کرد بیخیال خرید این لپتاپ شدم. اما اگه اینجوره که شما میگین صد در صد میگیرمش

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

yoosefshaskol
27-06-2014, 02:07
اره داداش تنظیمات رو روی extra گذاشتم که بالاترین حدش بود و فن دوم رو هم روشن کردم و خیلی راحت و روون بازی میکردم.
در کل زیاد به این ریویو ها و بنچ مارک های موجود توجه نکن من خودم الان دارمش و دارم میگم این دوتا بازیو با اخرین تنظیمات مثل هلو اجرا کرد.
3840 کاملا ارزششو داره.فک کنم در حد یه سیستم دستکاب خیلی خوب باشه

severusss
27-06-2014, 09:49
اره داداش تنظیمات رو روی extra گذاشتم که بالاترین حدش بود و فن دوم رو هم روشن کردم و خیلی راحت و روون بازی میکردم.
در کل زیاد به این ریویو ها و بنچ مارک های موجود توجه نکن من خودم الان دارمش و دارم میگم این دوتا بازیو با اخرین تنظیمات مثل هلو اجرا کرد.
3840 کاملا ارزششو داره.فک کنم در حد یه سیستم دستکاب خیلی خوب باشه
اگه کامنتای قبلی رو بخونید قبلن هم دوستان از ضعیف بودن کارت گرافیک انتقاد کرده بودم..ولی گفتم که اینا فقط تو بنچمارکه،تو عمل گرافیک خیلی خوبیه..خوشحالم که رو سفیدم کردی...
سری های گیمینگ ام اس آی واقعا ارزش خرید دارن..البته به غیر از چنتا مدل که قیمتای نجومی دارن و اولا تو ایران نمیان،دوما فقط برای از ما بهترونن...برای ما آرزوئن...

Amin_92998
27-06-2014, 10:41
ایشالا که مشکل شما هم حل بشه.
امروز فروشنده میگفت فقط 100 تا از این مدل وارد کرده و دلیل این تعداد پاینن هم اینه که سری های قبل رو دستشون مونده و تا اونا فروش نره برنامه جدی تری واسه وارد کردن مدل های جدید تر نداره.
البته امیدوارم با فروش خوب این لپ تاپ یه تلنگری واسشون باشه که برن سراغ مدل های جدید تر و بهتر
:n16: اگه برات مقدور بود یه عکس از شارژرش کنار دستگاه بنداز که ببینیم اجر هس یا نه :)

yoosefshaskol
27-06-2014, 22:38
تنها مشکل این لپ تاپ اینه که در حالت عادی سمت چپش یکمی گرم میشه و بالای تاچ پد موسش بین کلید space و تاچ پد هم خیلی داغ میشه حتی تو حالت عادی
این هم چندتا عکس بابت کیفیت پایین هم عذر میخوام دوستان

sajjadgameactor
27-06-2014, 23:36
دستت درد نکنه. مبارکت باشه.
ویندوز 7 ارجینال روشه؟ یا نمایندگی ریخت؟ یا خودت.
اون دوا و چاقو خیلی اتفاقی افتاده تو عکس دیگه :n02:
طبق عکسا موسش به نظر خوبه ولی سیمش بدردنخور میزنه و فک کنم بعد چند ماه اتصالی پیدا کنه؟

اون پایینه تاچ پد چرا ابیه؟
تو عکس اینجور افتاده یا از اون زاویه کلا صفحه سفید دیده میشه؟

severusss
27-06-2014, 23:55
ایول.مبارکت باشه حاجی...لعنت به این ماتریس که همیشه باید یجای کارش بلنگه...این موسی که روشه ،موس اورجینالی نیست که ام اس آی خودش میذاره رو محصولاتش.اون خیلی زیباتره.خوش دست تره..کیفیت بالاتری داره و جنسش یا این فرق داره... رنگش مشکی نارنجیه و خیلی با ابهت تره..اگه شد یه عکس آپلود میکنم ازش..این یه رده پایینتره...من اگه خریدم و اون موس روش نبود،میام همینجا برای این موسه آگهی میزنم و میرم یه موس ریزر میخرم...

severusss
28-06-2014, 00:09
خود من یکی از دلایل اینکه ام اس آی میخوام بخرم همین موسه...خودش خیلی منو ترغیب کرد به ام اس آی...وگرنه y50 لنوو هم چیز بدی نیست...لمسی هم داره تازه.این عکس موسه است...ببینید و لذت ببرید و به ماتریس فحش بدهید...فحش ناموسی باشه فقط لدفا..

Akom@n
28-06-2014, 07:27
تنها مشکل این لپ تاپ اینه که در حالت عادی سمت چپش یکمی گرم میشه و بالای تاچ پد موسش بین کلید space و تاچ پد هم خیلی داغ میشه حتی تو حالت عادی
این هم چندتا عکس بابت کیفیت پایین هم عذر میخوام دوستان

فنت برات بچرخه
آقا میتونی امتحان کنی رنگ کیبورد ها رو میشه به صورت دکمه به دکمه هم تنظیم کرد؟

حیف که ماتریس طبق معمول به خاطر 50 دلار ناقابل مدل بالاتر رو وارد نکرد!!!
(هر سری همین کارو می کنن فروش کم میشه بعد میرن دیگه وقتی کار از کار گذشته کانفیگ بالاتر وارد می کنن!)
خدایی همین لپتاپ با gtx860 چی می خواست باهاش رقابت کنه تو این قیمت و داخل ایران؟!!

sajjadgameactor
28-06-2014, 09:52
حالا تا بعد ماه رمضون وایمیسم من اگه lمدل بالاتر این اومد میگیرم اگر نه اگر y50 اومده بود میگیرم در غیر اینصورت همین رو میگیرم :n27:

yoosefshaskol
28-06-2014, 10:25
ممنون از همه دوستان ناقابله
در مورد رنگ ابی پایین تاچ پد اون نور مونیتور که افتاده روش چون دور تا دور تاچ پد براقه
در مورد موسش هم اصولا بعد یه مدتی اتصالی پیدا میکنن
در مورد رنگ دکمه به دکمه هم من نتونستم این کارو انجام بدم.فک نمیکنم این قابلیتو داشته باشه.کلا کیبورد سه قسمت که میشه رنگ هر قسمتو عوض کرد.
در مورد ویندوز هم روی خودش بود که یه ویندوز شرکتیه
اون موس نارنجیرو چطوری میشه گیرش اوورد؟

severusss
28-06-2014, 16:17
ممنون از همه دوستان ناقابله
در مورد رنگ ابی پایین تاچ پد اون نور مونیتور که افتاده روش چون دور تا دور تاچ پد براقه
در مورد موسش هم اصولا بعد یه مدتی اتصالی پیدا میکنن
در مورد رنگ دکمه به دکمه هم من نتونستم این کارو انجام بدم.فک نمیکنم این قابلیتو داشته باشه.کلا کیبورد سه قسمت که میشه رنگ هر قسمتو عوض کرد.
در مورد ویندوز هم روی خودش بود که یه ویندوز شرکتیه
اون موس نارنجیرو چطوری میشه گیرش اوورد؟
والا من یه کاری که باهاش خیلی حال میکنم ویدئو و عکس های به اصطلاح Unboxing خریدارا و کاربراست که تو یوتیوب و فروم ام اس آی منتشر میکنن...dragonarmy.msi.com
خب تو بعضی از کشورا ام اس آی این موس رو تو کارتن لپ تاپ قرار داده...و همیشه هم همین موس بوده...نمیدونم چرا تو ایران یک دفعه فرق میکنه...
اگه نمایندگی ام اس آی تو بازار موبایل داشته باشه به صورت جداگونه،ورگرنه فک نکنم بتونی تو ایران گیر بیاری به این سادگی...
چون حتی تو فروشگاه های اینترنتی خارج و خود ام اس آی و حتی آمازون هم من گشتم،فروش نمیره،فقط رو لپ تاپ ارائه میشه..

skyboy
28-06-2014, 19:30
سلام دوست عزیز ، اولا تبریک میگم بابت خریدتون بقول بچه ها ایشالا فنش براتون بچرخه ؛)
من چنتا ویدیو تو یو توب از این لپتاپ دیدم که تقریبا اکثرا از دمای بالای این لپتاپ موقع بازی و حتی کارای معمولی ناراضی بودن ، اگه امکانش هست موقع بازی دما های سی پی یو و جی پی یو رو چک کنید و اینجا قرار بدید ، آخه تنها نگرانی من برای خرید این لپتاپ همین دمای بالاشه و برای من که تو اهوازم یه نگرانی عمده به حساب میاد! :n02:
مرسی :)

sajjadgameactor
28-06-2014, 20:33
بعید میدونم توی دما مشکلی داشته باشه. خوبی گرافیک 850 اینه که با مصرف 2/3 گرافیک 765 همون کارایی رو داره میده و مصرف کمتر یعنی دمای کمتر طراحی داخلی لپتاب فک نکنم تغییر خیلی خاصی کرده باشه و اگر هم کرده باشه بهتر شده. بنابراین مشکل دماش مطمئنا خیلی کمتر از 765 هست.

yoosefshaskol
28-06-2014, 21:32
تو دما این لپ تاپ به نظرم ضعیف عمل کرده.
تو حالت کاملا عادی سمت چپ دستگاه گرمه مخصوصا سمت چپ موسپد و بالای موس پد هم خیلی داغ میشه تو حالت عادی
تو حالت گیم هم گرماش خیلی بیشتر میشه و اگه به قسمت الومینیومی کنار سمت چپ دسن بزنی حس مسکنی دستت میسوزه و لی چند ثانیه بعد عادت میکنی به دماش به خاطر همین حتما باید تو همه شرایط زیرش کول پد خوب باشه.
البته دلیل این گرمای زیاد تو بدنه شاید جنس الومینیومی بدنه باشه که گرما رو از قطعات به خودش میگیره.
ولی کلا لپ تاپ هاتیه.
سمت راست در همه شرایط خنکه
تو بازی هم وقتی دستتو جلو فن میگیری کاملا میسوزه و باید برش داری که البته این یعنی فن داره خیلی خوب گرما رو دفع میکنه.ولی از اون طرف یعنی گرافیک خیلی دماش بالاس
در مورد چک کردن دما هنگام بازی نمیدونم چطوری باید اینکارو حین بازی انجام بدم.
اونای که از دمای لپ تاپ تو کارای عادی ناراضی بودن کاملا حق داشتن.

skyboy
28-06-2014, 22:49
مرسی دوست عزیز
برای پیدا کردن دماهای سی پی یو و جی پی یو از برنامه های زیر استفاده کنید خیلی خوبن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من بیشتر میترسم کار در دمای زیاد برای لپتاپ در طولانی مدت مشکل ایجاد کنه و استهلاک ش رو بیشتر و عمرش رو کمتر کنه وگرنه تا ۱۰۰ درجه هم دما بالا بره مشکلی فکر نکنم پیش بیاد.

sajjadgameactor
28-06-2014, 23:21
تقریبا حداکثر دما همون حدود 100-105 هست برای سی پی یو و گرافیک های فعلی. این لپتاب با گرافیک 765 توی سخت ترین شرایط تست به 95 میرسید. ولی فک کنم با گرافیک 850 زیر 90 درجه باشه. این مواردی که دوستمون گفتن کاملا عادی هست و باقی لپتاب ها هم از نظر دما چیز بهتری نیستن. با این حال من خودم تست نکردم و هنوز review های خارجی هم از این مدل جدید تست دما نداشتن

Akom@n
29-06-2014, 08:16
تو دما این لپ تاپ به نظرم ضعیف عمل کرده.
تو حالت کاملا عادی سمت چپ دستگاه گرمه مخصوصا سمت چپ موسپد و بالای موس پد هم خیلی داغ میشه تو حالت عادی
تو حالت گیم هم گرماش خیلی بیشتر میشه و اگه به قسمت الومینیومی کنار سمت چپ دسن بزنی حس مسکنی دستت میسوزه و لی چند ثانیه بعد عادت میکنی به دماش به خاطر همین حتما باید تو همه شرایط زیرش کول پد خوب باشه.
البته دلیل این گرمای زیاد تو بدنه شاید جنس الومینیومی بدنه باشه که گرما رو از قطعات به خودش میگیره.
ولی کلا لپ تاپ هاتیه.
سمت راست در همه شرایط خنکه
تو بازی هم وقتی دستتو جلو فن میگیری کاملا میسوزه و باید برش داری که البته این یعنی فن داره خیلی خوب گرما رو دفع میکنه.ولی از اون طرف یعنی گرافیک خیلی دماش بالاس
در مورد چک کردن دما هنگام بازی نمیدونم چطوری باید اینکارو حین بازی انجام بدم.
اونای که از دمای لپ تاپ تو کارای عادی ناراضی بودن کاملا حق داشتن.
البته تو ریویو ها خود گرافیک و cpu اون قدرا نسبت به لپتاپ های هم سطح مشکل ندارن،
بیشتر مشکل تو مدیریت و انتقال گرما هست که به جا های بدی انتقال داده شده و کاربر کاملا حسش میکنه اما اون طوری نیست که آزار بده آدم رو
lمثلا مدل زیر که apache pro هست و 860 داره هم حداکثر به 90 درجه رسیده

yoosefshaskol
29-06-2014, 10:43
خوب اینم یه تست دمایی که با بازی nfs rivals روی حداکثر گرافیک ultra که میشه سخت ترین شرایطی که این بازی ایجاد میکنه و بعد از حدود 20 دقیقه بازی به دست اومده:

skyboy
29-06-2014, 10:43
این ریویو ها هم بیشتر آدم رو گیج میکنه ، مثلا تو این رویو برای نسخه ۱۷ اینچی با همین مشخصات دما تا ۹۸ هم رفته :

Akom@n
29-06-2014, 11:05
این ریویو ها هم بیشتر آدم رو گیج میکنه ، مثلا تو این رویو برای نسخه ۱۷ اینچی با همین مشخصات دما تا ۹۸ هم رفته :

البته این تستی که گرفتن دیگه خیلی فضایی بوده :n02:
60 دقیقه تست فول لود کارت گرافیک و cpu هم زمان!!
فکر کنم تست ها متفاوت بوده و برای ge70 شدید تر (یا زمان بیشتر)
چون معمولا ge70 کولینگ بهتری داره:n13:

sajjadgameactor
29-06-2014, 11:06

تا جایی که من خوندم نوشته حداکثر به 90 رسیده :n13:. ولی توی review نسخه قبلی با گرافیک 765 دما به 98 میرسید.

yoosefshaskol
29-06-2014, 21:46
خوب یه تست دمایی جالب دیگه
اول بگم امروز رفتم یه کول پد خریدم.
اینبار بازی Wolfenstein The New Order که در نهایت گرافیک تنظیمش کردم و شرایط سختی واسه لپ تاپ ایجاد کردم.اولا بازی بسیار روان و کاملا لذت بخش بود حتی یک هزارم ثانیه لگ نداشت.
اما در مورد دما بعد از نیم ساعت بازی این بالاتررین دمای ثبت شده توسط نرم افزار

اما نکته جالب استفاده از کول پد فوق العاده Deep Cool بود
تو همون شرایط و اینبار با استفاده از کول پد و بعد از نیم ساعت بازی سنگین این نتیجه حاصل شد:

حالا دیگه این لپ تاپ واقعا با این کول پد هیچ کمبودی نداره
در حالت عادی هم دیگه از اون گرمای سمت چپ خبری نیست و لپ تاپ کاملا بدنش سرده و دمای سی پی یو هم حدود 44 درجس

sajjadgameactor
29-06-2014, 22:05
واقعا عالیه انقدر تفاوت. مدل دقیق کول پد و اگر بشه عکسش رو بگذارید ممنون میشم.
یک تست دیگه هم اگر میتونید انجام بدید. کول پد رو زیر لپتاب بگذارید ولی روشنش نکنید. میخوام ببینم فقط همین فاصله ایجاد کردن بین زیر لپتاب با زمین چقدر تاثیر داره. چون من قبلا با چند تا کول پد تست کرده بودم ، روشن بودنشون تاثیر خاصی نمیگذاشت اما اینکه زیر لپتاب باشن و فاصله ای ایجاد کنند باعث چند درجه خنک تر شدن لپتاب میشد.

Leon-117
30-06-2014, 11:21
به نظر من فن این کول پد ها کلا بی فایده و اضافه هست! :دی من روی هر لپ تاپی امتحان کردم با کول پد های مختلف فن ها تاثیر خاصی نمیزارن.......
+
دوستان کسی میدونه مدل GE70 apache رو قراره وارد کنن یا نه؟ ( pro-012 که رم 12 گیگ داره وi7 هست......)
اگه وارد ایران بشه قیمتش حدودا چقدر در میاد؟
و یه سوال دیگه هم اینکه توی سایتش توی مشخصات cpu این رو نوشته :
3.2GHz to 3.4GHz w/ Turbo Boost
مگه 2.4ghz نبود؟

yoosefshaskol
30-06-2014, 12:51
کول پد مدلش multi core x6 دیپ کول هست که پر طرفدارترین کول پدشه.

در مورد اون یکی تست هم یه بار انجام دادم و نتیجه این شد.البته نمیدونم اون 89 ای که تو اون تست به دست اومد چرا بدست اومد.چون نرم افزار بالاتربن دما رو ثبت میکنه احتمالا یه لحظه رفته رو 89 و در حالت کلی رو همون 84 بوده.به هرحال تاثیر کول پد کاملا مشهوده و حداقل 6 درجه باعث افت دما شده

وقتی کول پد روشنه و دستو بزاری روش بی اغراق دست یخ میزنه.یعنی واقعا زیر لپ تاپو یخ میکنه.چیز خیلی عجیبیه

Leon-117
30-06-2014, 13:04
^
این کول پد با usb به خود لپتاپ وصل میش هیا اینکه آداپتور جدا داره و مستقیم به پریز وصل میشه؟
اگه خوشد به پریز برق بخوره واقعا عالیه،چون فن کول پد هایی که usb هستن زمعمولا زیاد قوی نیستن و سرعت چرخششون پایینه.....
و اینکه با چه قیمیتی کول پد رو خریدید؟
ممنون
+
من منتظر Ge70 هستم با گرافیک 860 :| یه مقاله در مورد کارت های 860m ـه maxell و kepler میخوندم،توی بنچمارک ها 860m maxwell از 765m و 770 بهتر عمل کرده بود :|
کارت های روی GE70 و GS60 هم از سری maxwell هستن...

Amin_92998
30-06-2014, 14:25
من هنوز تو شک هستم . لبتاپ مگه میشه در حالت عادی گرم بشه ؟؟؟ :n04::n04::n04: حالا تو بازی و کار سنگین که معلومه داغ میشه . اما وقتی روشن کنی فیلم ببینی یا مثلا افیس اینا کار کنی هم گرم میشه ؟؟؟

yoosefshaskol
30-06-2014, 14:37
^
این کول پد با usb به خود لپتاپ وصل میش هیا اینکه آداپتور جدا داره و مستقیم به پریز وصل میشه؟
اگه خوشد به پریز برق بخوره واقعا عالیه،چون فن کول پد هایی که usb هستن زمعمولا زیاد قوی نیستن و سرعت چرخششون پایینه.....
و اینکه با چه قیمیتی کول پد رو خریدید؟
ممنون
+
من منتظر Ge70 هستم با گرافیک 860 :| یه مقاله در مورد کارت های 860m ـه maxell و kepler میخوندم،توی بنچمارک ها 860m maxwell از 765m و 770 بهتر عمل کرده بود :|
کارت های روی GE70 و GS60 هم از سری maxwell هستن...
این کول پد 4 تا فن 1300 دور داره که به usb لپ تاپ متصل میشن و خیلی هم قوی و عالیه
اره این ماکسول کاملا جدیده و خیلی بهینس
قیمتش هم حدود 60 تومنه

من هنوز تو شک هستم . لبتاپ مگه میشه در حالت عادی گرم بشه ؟؟؟ :n04::n04::n04: حالا تو بازی و کار سنگین که معلومه داغ میشه . اما وقتی روشن کنی فیلم ببینی یا مثلا افیس اینا کار کنی هم گرم میشه ؟؟؟
این لپ تاپ به خاطر جنس تمام الومینیومی بدنش گرمای قطعاتو به بنه منتقل میکنه و به همین خاطر کاملا حس میشه گرماش و زیاد جالب نیست

severusss
02-07-2014, 15:12
حماسه ای دیگه از ماتریس....
بجای اینکه بره مدلای جدید تر واز گروه های دیگه مثل GT Dominator یا GS ها رو وارد کنه برداشته همین GE60 Apache رو با همون 850M یه 128گیگ اس اس دی انداخته روش...اسمشم عوض کرده گذاشته GE60 Apache SSD...!
این مسول خرید ماتریسو باید گل بگیرن...گل....خو مرد مومن.بجا اینکه 250هزار تومن بذاری روش برا اس اس دی،برو مدل Apache PRO رو وارد کن که تو بازار ایران بی رقیب میشه با گرافیک 860..اس اس دی رو که خودمونم میتونیم بندازیم...
سرمو میخوام بکوبم تو دیوار....:grrr::grrr::grrr::grrr::evil2::evil 2:

Leon-117
02-07-2014, 15:32
:|
خلاقیت به خرج دادنشون عالیه :دی
حداقل GE70 و سری GS وارد کنن :| به قول دوستمون یه ssd اضافه کردن بهش بعد به عنوان مدل جدید قرار دان تو سایت :دی
اضافه کردن ssd خوبه ولی باید توی صفحه ی همون مدل قبلی اضافه بشه،مثلا بدون ssd قیمت 38000000 و با ssd هم4100000
+
نکته جالب اینه مدل های بهتر از این g60 با گرافیک 860 فرقشون بین 50 تا 100 دلاره :|

sajjadgameactor
02-07-2014, 18:29
سری قبلی هم اول با گرافیک 750 اورد بعد گرافیک 765 . امیدوارم تا اخر ماه رمضان Apache pro رو بیاره. کسی میدونه چه SSD ای روش گذاشتن؟ 4115 با SSD یعنی 275 تومن برا SSD ی 128 گیگ.

severusss
02-07-2014, 18:50
حداقل GE70 و سری GS وارد کنن :| به قول دوستمون یه ssd اضافه کردن بهش بعد به عنوان مدل جدید قرار دان تو سایت :دی
اضافه کردن ssd خوبه ولی باید توی صفحه ی همون مدل قبلی اضافه بشه،مثلا بدون ssd قیمت 38000000 و با ssd هم4100000
+
نکته جالب اینه مدل های بهتر از این g60 که وارد کردن با گرافیک 860 فرقشون بین 50 تا 100 دلاره :|
منم از همین دارم حرص میخورم دیگخ..من الان چند ماهه منتظر GS70ام...اصن اضفه کردن اس اس دی کار اشتباهیه...چون خودمون هم براحتی میتونیم ای کارو بکنیم...

سری قبلی هم اول با گرافیک 750 اورد بعد گرافیک 765 . امیدوارم تا اخر ماه رمضان Apache pro رو بیاره. کسی میدونه چه SSD ای روش گذاشتن؟ 4115 با SSD یعنی 275 تومن برا SSD ی 128 گیگ.
مسئله اینه که با 765 خیلی دیر وارد شد..من هر روز دارم صفه ماتریسو چک میکنم ببینم این GS70 سری قبل تموم میشه یالاخره یا نه...بخدا من اگه مدیر خرید ماتریس بودم،با این محصولات عالیی که ام اس آی داره ماتریس به عرش میرسوندم...با گرافیک 860 بیاره همون 4100 میشه...قول بتون میدم تا یه ماه دیگه بیاره 100تاش تو یه هفته کمتر فروش میره..رقیب دیگه نخواهد داشت.ولی امان از بی فکری و بی اطلاعی.

Akom@n
03-07-2014, 10:18
+
نکته جالب اینه مدل های بهتر از این g60 با گرافیک 860 فرقشون بین 50 تا 100 دلاره :|
با ge70 و gs60 که کلا دشمنی دارن :n23:
همین ge70 که من دارم از سری gtx660 و آخرین ge70 واردشده :دی
فکر کنم مدیر فروش ماتریس به فکر فروش n550 و y50 (در صورت وارد شدن!) بوده تا اینکه به فروش محصولات خودشون فکر کنه، اینو وارد کردن که اونا فروش برن :n08:

این لپ تاپ به خاطر جنس تمام الومینیومی بدنش گرمای قطعاتو به بنه منتقل میکنه و به همین خاطر کاملا حس میشه گرماش و زیاد جالب نیست

در کار عادی 30 درجه و حداکثر 35 درجه فکر نکنم بیشتر بشه،، بعیده اذیت کنه، غیر اینکه خود آدم حساس باشه
البته یکم هم msi خوب گرمارو انتقال نداده و مثلا تاچ پد یا استراحتگاه دست باید خنک تر می بود
من که دستم تا 55 درجه هم عادت داره :n08:

Leon-117
03-07-2014, 11:18
^

در کار عادی 30 درجه و حداکثر 35 درجه فکر نکنم بیشتر بشه،، بعیده اذیت کنه، غیر اینکه خود آدم حساس باشه
البته یکم هم msi خوب گرمارو انتقال نداده و مثلا تاچ پد یا استراحتگاه دست باید خنک تر می بود
من که دستم تا 55 درجه هم عادت داره :n08:
اگه 2 تا فن برای سری GE میزاشتن خیلی خوب میشد.
ویدئو های نقد GE60/70 و GS70 stealth رو میدیدم،gs70 دو تا فن (یکی سمت چپ و یکی راست) داره و گرما رو میگفت خیلی خوب میبره بیرون و قسمت پایین و زیر کیبورد اصلا گرم نمیشه.نسبت به GE و GT هم کم صدا تر هست :| و نکته جالب اینه از جفتشون باریک تر و سبک تر هم هست.......
در کل این سری GS واقعا عالی شدن،هم سبک و باریک هست و هم بیش از حد گرم نمیشه،فقط قیمتش بالاست :|
با گرافیک 870 و رم 16 گیگ + 3 تا ssd قیمتش 2000 دلار هست.......

Akom@n
03-07-2014, 12:14
^

اگه 2 تا فن برای سری GE میزاشتن خیلی خوب میشد.
ویدئو های نقد GE60/70 و GS70 stealth رو میدیدم،gs70 دو تا فن (یکی سمت چپ و یکی راست) داره و گرما رو میگفت خیلی خوب میبره بیرون و قسمت پایین و زیر کیبورد اصلا گرم نمیشه.نسبت به GE و GT هم کم صدا تر هست :| و نکته جالب اینه از جفتشون باریک تر و سبک تر هم هست.......
در کل این سری GS واقعا عالی شدن،هم سبک و باریک هست و هم بیش از حد گرم نمیشه،فقط قیمتش بالاست :|
با گرافیک 870 و رم 16 گیگ + 3 تا ssd قیمتش 2000 دلار هست.......
ریویو سری gs رو کجا دیدین؟؟ من ریویو gs60 و gs70 رو از نوتبوک چک خوندم، باز gs70 کولینگش قابل قبول بود اما gs60 انگار بخاری برقی بود :n08:
البته gs70 هم زده بود قسمت زیر لپتاپ تا 60 درجه هم میره که این دیگه واقعا اذیت میکنه دست رو
gs60 هم رکورد 78 درجه برای سطح زیری رو ثبت کرده بود :n04:
به نظر من msi هنوز به تکنولوژی کافی برای خنک کردن 870 تو این ضخامت کم نرسیده
(گرچه بقیه شرکت ها هم چندان موفق نیستن :n02:!)

Leon-117
03-07-2014, 12:23
داخل you-tube دیدم من.
با این دستگاه هایی که حرارت رو نشون میدن :دی طرف چک میکرد،فقط قسمت بالای کیبورد گرم بود......
حالا من باز چک میکنم یادم نیست که توی حالت عادی لپ تاپ دما رو تست کردن یا وقتی که لپ تاپ پردازش سنگین انجام میداد..........
+
به هر حال بودجه من که به شخصه نمیرسه به GS ها :دی منتظرم GE70 وارد کنن :|

parsicola
05-07-2014, 14:48
مرتیکه انگار مسئول تعاونی یه شرکت دولتیه که داره نخود لوبیا و مایع ظرفشوئی واسه تعاونی میخره! (یارو مسئول خرید ماتریس رو میگم) :n13:
همیشه در بهترین حالت 8 ماه از بازار عقبه و خیلی وقتها هم یه سال تمام . تازه وقتی یادش میفته که مدل قویتر یه سری رو وارد کنه که کلا نسل جدید اون سری ارائه شده! خاک عالم ... حتی سوپری سر کوچه ما بهتر از تو استراتژی داره.
مثال: رفتی ge60 apachee رو وارد کردی . خوب اشکال نداره اما چرا مدل pro رو هم وارد نکردی؟ خوب اونیکه پولشو داره و میخواد با کارت 860 بخره باید چیکار کنه؟ الا اینکه باید بره سراغ یه برند دیگه؟! آخه یک ذره پیش خودت فکر نمیکنی که MSI واسه چی مدل PRO هم داده به بازار؟ حداقل فکر کردن و استراتژی در کردن رو بسپار به MSI و ببین اون چیکار میکنه . خیلی سخت نیست بخدا ؟!! نه به این و نه به اونکه میری مدل 10 میلیون تومنی وارد میکنی. مریضی بخدا ! :n02:

MRG66
06-07-2014, 15:09
دوستان اینجا یکی داره 3.700 ت میده. قیمت عالیه....

sajjadgameactor
06-07-2014, 15:32
یکی !!! نام کاربری ک نشون میده خودتونید :D

pedram_01
06-07-2014, 16:33
دوستان چرا این مدل روی پدش راست کلیک چپ کلیک نداره فقط موس پد خالی هستش ؟!!!

severusss
06-07-2014, 17:38
دوستان چرا این مدل روی پدش راست کلیک چپ کلیک نداره فقط موس پد خالی هستش ؟!!!
کلید ها هست...منتها موس پد به خاطر زیبایی یکپارچه شده ..پایین سمت چپ و راست رو ک فشار بدی دکمه ها عمل میکنه....

MRG66
06-07-2014, 19:08
یکی !!! نام کاربری ک نشون میده خودتونید :D

بله من هستم. هرکی خواست در خدمتم. اونجا من فروشنده معتبر هستم.

pedram_01
07-07-2014, 16:36
کلید ها هست...منتها موس پد به خاطر زیبایی یکپارچه شده ..پایین سمت چپ و راست رو ک فشار بدی دکمه ها عمل میکنه....

اونوقت توی کار یا بازی اذیت نمکینه این یکپارچه سازی ؟!!!

من بین این لپتاپ و با ایسوس ان 550 جی ک موندم ک هردوشون فک کنم یک پارچه باشن

MRG66
07-07-2014, 19:29
دوستانی که این لپتاپ رو میخوان تو اون لینکی که گذاشتم. تا 3.600 هم میتونم بدم. فقط بهم خبر بدند. تل : 9500822 - 0911

mehrabooni
07-07-2014, 20:20
اونوقت توی کار یا بازی اذیت نمکینه این یکپارچه سازی ؟!!!

من بین این لپتاپ و با ایسوس ان 550 جی ک موندم ک هردوشون فک کنم یک پارچه باشن

توی پست های من جستجو کن،منو رفیقام با بررسی هایی دقیق به این نتیجه رسیدیم که msi سری ge که گیمینگ هست درحال حاضر در ایران جزء بهترین لپتاپهای بازار هستن
برو بخر خیالت قرص باشه که بهترین انتخابو کردی

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

Laycan
10-12-2014, 00:52
دوستان فناوری TDE که میگن تو این لپ تاپ وجود داره و با لمس ی کلید فعال میشه؟!؟ با لمس کدوم کلیده؟!؟!؟ اصن این تکنولوژی تو این مدل هست؟؟ (GE60 2PC Apache)

ممنون میشم جواب بدید

Laycan
18-12-2014, 23:11
دوستان اطلاعی ندارن مدل GE60 2PE Apache Pro کی وارد میشه؟!؟ این مدل فوق العاده ست...
کسانی که موافق وارد کردن و فروش این مدل هستن تشکر رو بزنن و درخواست بدن بلکه ماتریس کاری کنه!

Windows 8.1
Chipset Intel® HM87
The latest 4th generation Intel® Core™ i7 Processor
15.6" Full HD (1920x1080) anti-glare LCD panel in LED backlight
NVIDIA® GeForce GTX 860M discrete graphics card provides great detail images quality
SteelSeries Engine to customize every key and devices for personalizing your play style
XSplit Gamecaster for easily recording gaming moments, broadcasting and sharing live gameplay sessions to YouTube, Twitch, UStream and more
Wide viewing angle
Super RAID with 2 SSD RAID0 gives you over 900MB/s reading speed
Exclusive Cooler Boost technology allows user to cool down the system temperature 5%~10%
Killer™ E2200 Game Networking for smarter, faster, networking for all online entertainment
Keyboard made just for gamers by SteelSeries
Matrix Display expands the vision for extreme gaming experience
Sound by Dynaudio for authentic fidelity
Exclusive Audio boost design for crystal clear audio fidelity

کنتراست و برایتنس صفحه نمایش 20% بهتر شده و همچنین زاویه دید، که واقعا عالیه:
Experience better image quality, the Wide-view angle panel enhanced 20% more contrast level and 20% more brightness level than TN panel, with vivid colors and consistent brightness levels whether you’re looking at the screen from above, below, the front or the side

Yamabushi_Heydar
28-12-2014, 22:38
یه سوال الان کسی میدونه این نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و این نسخه گه جدید --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داغ میکنن یا نه؟!! بعد تو نسخه هایی که احتمالاً دوباره وارد میشه ، مشگل داغ کردن حل میشه یا نه؟!!

راستی دوستان تو یه سایت خارجی فکر کنم میخوندم که یه یارویی MSI GS60 2PE داشت ( SSD بودن یا نبودنشو یادم یادم نیست) و خیلی داغ میکرد و فنش هم صدا میداد، میگفت شاکی شده، برده داده ام اس آی واسش خودش هم نمیدونست چیکار کردند رو لپ تاپ دیگه نه داغ میکرد نه صدای زیاد، خودشم مونده بود... . نظر شما چیه؟!!! اگه گشتم لینک پیدا کردم حتماً میزارم اینجا ولی شاید وقت نکنم متاسفانه. شما خودتونم میتونید یه سرچ کنید.
منظورم از جملات بالا این بود که اگه دوباره وارد کنن با اصلاحات جدید یعنی وارد میشه؟!!