PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا یک پوسته یا قالب شیک و خوب برای معرفی کتاب معرفی کنید

pashangparsi6
14-06-2014, 11:24
با درود

دوستان من تازه ترین ویرایش از وردپرس رو روی تارنما (سایت) خودم راه اندازی کردم. الان شکل و شمایل تارنما (سایت) مانند یک وبلاگ هست که زیاد جالب نیست

من می خواستم توی این تارنما چند کتاب معرفی کنم و ازش به عنوان تارنمای شخصی دوستم استفاده کنم. لطفا یک پوسته یا قالب یا ... شیک و خوب که اینجوری مثل وبلاگ نباشه معرفی کنید

با سپاس

Thor God
14-06-2014, 17:26
قالب های درون اینترنت خیلی استفاده شدند.

بهتره بدید طراحی کنن یا حداقل از سایت مرجع وردپس قالب مناسب دانلود کنید و فارسی کنید.

موفق باشید.

pashangparsi6
14-06-2014, 18:04

بهتره بدید طراحی کنن یا حداقل از سایت مرجع وردپس قالب مناسب دانلود کنید و فارسی کنید.

موفق باشید.
لطفا چندتا پیشنهاد بدین

pashangparsi6
17-06-2014, 10:34

موفق باشید.

لطفا اگر می شه چند تا قالب معرفی کنید که شیک باشه. می خواستم توی برگ نخست تارنما (سایت) چند تا کتاب باشه که زمانی که روش کلیک می شه کتاب اه معرفی می شن و ...

با سپاس

pashangparsi6
17-06-2014, 10:42
با سپاس

راستش می خواستم توی برگ نخست تارنما (سایت) سه تا کتاب معرفی بشه که زمانی که روشون کلیک می شه درباره اون کتاب بخونند و ....

ش

Mr.Pooya
17-06-2014, 17:28
سلام

دوست عزیز اگر قالب های وردپرس می خواهید بهتره که تو گوگل یا سایت خود وردپرس دنبالش بگردید و نمونه های مختلف رو ببینید و قالب مورد علاقتون رو دانلود کنید.

ولی اگر فقط می خواهید کتاب معرفی کنید نیاز به وردپرس نیست و با یک سایت کاملا HTML می تونید اینکار رو انجام بدهید.

موفق باشید

pashangparsi6
17-06-2014, 23:26
قالبی که مد نظر دارم کم و بیش تو این مایه ها هست دوستان. چنین قالبی (کمی متفاوت هم باشه مهم نیست) کجا گیر میاد؟
بخش های معرفی کتاب ثابت هستند و زمانی که روشون کلیک می شه یه برگه تازه باز می شه و توش درباره ی کتاب ها هست

بخش نوشتن مطالب هم برای اینه که هر از چندی یک نوشتار کوتاه و .. گذاشته بشه و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Pooya
18-06-2014, 00:38
سلام

پس با این توصیفات شما یک سایت داینامیک می خواهید. برای وردپرس قالب زیاد هست. می تونید دنبال قالب های خبری بگردید.

ولی بهترین منبعی که برای قالب می تونم بهتون معرفی کنم یکی گوگل و دیگری سایت رسمی وردپرس.