PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بخش نشدن برخی از برنامه های کامپیوتر

snsd32
13-06-2014, 02:44
سلام دوستان؛
بچه ها کامپیوترم دچار یه مشکلی شده !! هر برنامه ی که صدا داره رو بخش نمیکنه و ارور میده! قبلا ها درست بود ولی الان نمیدونم چرا اینجوری شده
مثل این برنامه ها:
Text to Speech Maker
Maximum learning
فرهنگ لغت دانشجو- انگلیسی به فارسی(اینو که میزنم که مثلا تلفظ یه لغت رو بشنوم این ارور رو میده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلنا درست بود و بخش میشد ولی الان نمیشه..ممنون میشم اگه بهم کمک کنین..مرسیییییییییی:n12:

سعید1400
13-06-2014, 03:21
درایور صدات رو از دوباره نصب کن یعنی دیلست کن بعد نصب کن

snsd32
13-06-2014, 04:56
درایور صدات رو از دوباره نصب کن یعنی دیلست کن بعد نصب کن

اینکارو کنم بعد درست میشه؟! اخه من میترسم چون سی دی درایو صدا رو هم ندارم..:n28:

سعید1400
13-06-2014, 11:17
خوب برنامه driver gineus رو نصب کن اول از درایورش یه پشتیبان بگیر بعد تو دیوایس منیجر دیلیت کن بعد با همون برنامه اپدیت کن دیگه اون بک اپ رو هم داری اگه مشکلی پیش اومد با همون برنامه ریستور کن...تشکر یادت نره اون پایینه

snsd32
14-06-2014, 01:28
خوب برنامه driver gineus رو نصب کن اول از درایورش یه پشتیبان بگیر بعد تو دیوایس منیجر دیلیت کن بعد با همون برنامه اپدیت کن دیگه اون بک اپ رو هم داری اگه مشکلی پیش اومد با همون برنامه ریستور کن...تشکر یادت نره اون پایینه

همه ی اینایی رو که گفتی رو انجام دادم ولی دانلود نشد که اپدیدتش کنم!! یعنی همون درایو صدا تویDriver Genius دانلود نشد چند بار امتحان کردم ولی بازم نشد بعد رفتم اخرین ورژن درایو صدا رو از یه سایتی دانلود کردم ولی موقع نصب این ارور رو داد

سعید1400
14-06-2014, 03:22
خو خوشگل(قصد توهین نداشتم منظورم پیکچر پروفایلت بود:n02::n02::n26:] چجوری دانلود نشد مگه میشه....منورت اینه پیداش نکرد باید اخرین ورژن رو کرک کنی اون موقع عمل میکنه(به این نکته اخر دقت کن)

snsd32
14-06-2014, 03:46
خو خوشگل(قصد توهین نداشتم منظورم پیکچر پروفایلت بود:n02::n02::n26:] چجوری دانلود نشد مگه میشه....منورت اینه پیداش نکرد باید اخرین ورژن رو کرک کنی اون موقع عمل میکنه(به این نکته اخر دقت کن)

نه پیداش کرد و نوشته بود درحال دانلود ولی اصلا تکون نمیخورد..حتی تا یه درصد هم نرفت خیلی منتظر نشستم که تکون بخوره ولی تکون نخورد و هربار خطا داد که دانلود نمیشه!!
اینی که میگی رو هم انجام دادم!

aryakhan
14-06-2014, 08:05
درود مدل مين برد شما چيست از سايت سازنده درايور صحيح را بر اساس مدل مادربرد و سيستم عامل نصب شده دانلود و نصب نماييد گاهي اوقات شركتهاي سازنده بخش دانلود را به روي آي پي ايران ميبندند بنابر اين بايد از فيل گذر استفاده نماييد

Sent

snsd32
15-06-2014, 05:53
درود مدل مين برد شما چيست از سايت سازنده درايور صحيح را بر اساس مدل مادربرد و سيستم عامل نصب شده دانلود و نصب نماييد گاهي اوقات شركتهاي سازنده بخش دانلود را به روي آي پي ايران ميبندند بنابر اين بايد از فيل گذر استفاده نماييد

Sent
نمیدونم!! از کجا میتونم بفهمم که مدلش چیه؟!:n13:

snsd32
15-06-2014, 05:55
بدبختی های من که تمومی نداره هنوز اون برنامه هام درست نشده که یکی دیگه هم خراب شد..:n28:

این یکی برنامه ام رو که میزنم که باز بشه این ارور رو میده!! تا دیروز درست بود نمیدونم الان چرا اینطوری شده! تو رو خدا کمکم کنید نزدیکه که سکته بزنم فکر میکنم کم کم دیگه داره کامپیوترم از کار میوفته:n28:

aryakhan
15-06-2014, 08:10
نمیدونم!! از کجا میتونم بفهمم که مدلش چیه؟!:n13:

راحت ترين راه اينه كه درب سمت چپ كيس رو باز كنين و مدل مادر برد رو از روي اون بخونيد

Sent

aryakhan
15-06-2014, 08:13
بدبختی های من که تمومی نداره هنوز اون برنامه هام درست نشده که یکی دیگه هم خراب شد..:n28:

این یکی برنامه ام رو که میزنم که باز بشه این ارور رو میده!! تا دیروز درست بود نمیدونم الان چرا اینطوری شده! تو رو خدا کمکم کنید نزدیکه که سکته بزنم فکر میکنم کم کم دیگه داره کامپیوترم از کار میوفته:n28:

اين پيام مربوط به عدم اجراي نرم افزار نمايش عكس از زير شاخه هاي نرم افزار آفيس هست اگر مابقي نرم افزارهاي آفيس مثل world ,excel كار ميكنه از يه نرم افزار ديگه مثل acdsee براي باز كردن عكسها استفاده كنين

Sent

Majid.iran.peace
20-06-2014, 23:19
ظاهرا علاوه بر مشکل کارت صدا ، مشکلات دیگه ای هم داره مثل خطای آخری .اگه سیستم واسه خودم بود ترجیح میدادم سیستم عاملشو تعویض کنم

snsd32
01-07-2014, 09:12
راحت ترين راه اينه كه درب سمت چپ كيس رو باز كنين و مدل مادر برد رو از روي اون بخونيد

Sent

Gigabyte-p61a-d3 مدلش اینه! ولی من نمیدونم درایو صداشو از کجا باید دانلود کنم..اگه شما میدونین لطفا بهم بگین یا اگه لینک دانلودشو بهم بدین ممنون میشم:n12:

snsd32
01-07-2014, 09:18
راستی من وقتی داشتم داریو صدا رو اپدیت میکردم این برنامه ام خراب شد widows photo viewer دیگه از اون وقت کار نمیکنه روی هر کسی که میزنم باز بشه این این ارور رو میده:n14:

tosan622
01-07-2014, 09:24
Gigabyte-p61a-d3 مدلش اینه! ولی من نمیدونم درایو صداشو از کجا باید دانلود کنم..اگه شما میدونین لطفا بهم بگین یا اگه لینک دانلودشو بهم بدین ممنون میشم:n12:

ریویژن 2

ریویژن 3

snsd32
01-07-2014, 09:27
ریویژن 2

ریویژن 3

دستتون درد نکنه:n12:

ولی من کدومو دانلود کنم؟ ویندوزم سونه و 32 بیتیه

tosan622
01-07-2014, 09:32
دستتون درد نکنه:n12:

ولی من کدومو دانلود کنم؟ ویندوزم سونه و 32 بیتیه

خواهش میکنم

اینو باید دانلود کنید

snsd32
01-07-2014, 09:37
خواهش میکنم

اینو باید دانلود کنید

باشه مرررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررسیییییییییی یییییییییییییی:n20:

snsd32
03-07-2014, 12:35
راستی من وقتی داشتم داریو صدا رو اپدیت میکردم این برنامه ام خراب شد widows photo viewer دیگه از اون وقت کار نمیکنه روی هر کسی که میزنم باز بشه این این ارور رو میده:n14:

بچه ها هیچ راه حلی برای این مشکلم ندارین؟؟:n28:
اون درایو صدا رو هم نصب کردم ولی مشکلم حل نشد..اشکالی نداره بیخیالش شدم..ولی این برنامه رو خیلی لازمم میشه ممنون میشم اگه کمکم کنید

snsd32
03-07-2014, 14:32
وایییییییییی بچه ها دیگه نمیخواد اینکارو کردم درست شد:n20::n19::n12:
روی my computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش از ستون سمت چپ گزینه Advanced system settings رو انتخاب کنید بعد ازسربرگ advanved رو گزینه settings از قسمت Performance کلیک کنید تو کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه Turn on DEP for all programs and services رو فعال کنید بعدش گزینه add انتخاب کنید به این مسیر برین C:\Windows\System32\dllhost.exe فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم انتخاب واکی کنید

Majid.iran.peace
03-07-2014, 17:40
عجب. این دپ چی هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk