PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تلوزیون

ali joon1373
12-06-2014, 11:35
یه جنسی که خوووب برام کار بده

. کلا اهل جنس های خوش ساختیم جوری که اگر چیزی خریدیم و دیدیم بعد دو سال میخواد اطوار بیاد ازش کینه به دل میگیریم. مث همین الجی اپتیموس جی من. آقا کیفیت عکسش آآآآآآبرو برام نذاشته!(همینجاهم مشاوره گرفتم و بجایی نرسیدم)خلاصه که جنسش توپ باشه

در درجه دوم کیفیت تصویر عالی. یعنی اینکه تا داری فیلم اکشن میبینی یهویی وسطش مربعی نشه تو صحنه های سریع!

بعدم اینکه چشم آدم رو خسته نکنه. مثل همین اپتیموس جی من که چشم برام نذاشته...

صدای شفاف و بلند. پدر من به (بم بودن صدا)ی تمااااام تلوزیون ها حساسیت داره. فقطم تلوزیون 24 سال پیش خودمون صداش خوبه و یه فامیللا که ازین تلوزیون خبا گرفته

امکان ضبط فیلم. درگاهها هرچی بیشتر ،آرامش و ارجحیت بیشتر!

بابام میگه اگر خودش گوشی بخوره که فقط یه نفر بتونه گوش بده هم خوبه! خیلی دوست داره.به دیوار وصل بشه به شرطی که توی کیفیت صداش تاثیر منفی نذاره

امکان اتصال به گوشی من رو داشته باشه. میگن سونی فقط گوشیا سونی رو تشخیص میده،راسته؟ حالا اگه یه تلوزیون خوب بود ولی فقط این مورد رو نداشت مشکلی نیست

قیمتم تا دو تومن نهایتا دو دویستحالا حتما همه ی همش باشه منظورم نیستا . سبک سنگین میکنیم
:)

یه مدل به من بدین که به اجماع برسین. این که میگین فلان برند فلان جایزه رو برده این بخاطر یکی از مدل هاشه! نه اینکه اون تلوزیون میان قیمتی که من میخرم هم همونو داره!!من اصلا اهل دعوای برند ها نیستم!

farhad00007
12-06-2014, 14:25
فکر کنم الان سامسونگ شرایط فروش گذاشته
ولی اول در مورد همچیزشون خوب باید تحقیق کرد

magiteq1
12-06-2014, 15:34
عزیزم در قسمت مربوطه تاپیک ات رو بزن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]