PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت پروفایل رنگ در فتوشاپ

msaeedd
12-06-2014, 08:01
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخواستم بدونم کسی بلده چطور میشه پروفایل رنگ توی فتوشاپ ساخت؟
من یه جا دیدم برای طراحی طرح کاشی پروفایلش با رنگ CMYK و RGB و اینا فرق داره میخواستم ببینم چطور میشه ساخت
و نحوه استفادشم در کنارش اگ تونستید بگید بهم
ممنون :n12:

mahmoodi.1313
16-06-2014, 16:47
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخواستم بدونم کسی بلده چطور میشه پروفایل رنگ توی فتوشاپ ساخت؟
من یه جا دیدم برای طراحی طرح کاشی پروفایلش با رنگ CMYK و RGB و اینا فرق داره میخواستم ببینم چطور میشه ساخت
و نحوه استفادشم در کنارش اگ تونستید بگید بهم
ممنون :n12:

سلام
شما می تونید پالت های متفاوتی بسازید و حتی از سایت های مختلف دانلود کنید.برای فعال کردن این امکان از منوی پنجره ها (window) بعد رنگ ها (color) رو انتخاب کنید بعد که یک پنجره در سمت راست ایجاد شد swatches رو بزنید اون میتونید رنگ اضافه یا حذف کنید
موفق باشید

m_fahimian
18-09-2014, 22:30
سلام.پروفایل که شما می گی بیشتر برای چاپ های دیجیتال به کار می ره.چون رنگ ها با رنگ های اصلی فرق داره می یان این پروفایل رو می سازن که به فتوشاپ بگن رنگ های دستگاه ما اینه.برای هر رنگی باید پروفایل مخصوص خودش رو ساخت.اطلاعت بشتر ایمیل بزن تا بگم.
fahimian.mostafa@gmail.com

Shahin King
19-09-2014, 11:50
.اطلاعت بشتر ایمیل بزن تا بگم.
fahimian.mostafa@gmail.com

:n04::n04:
ایمیل بزن تا بگم ؟!!!
به چه دلیل تو انجمن عضو شدیم :n04:

m_fahimian
19-09-2014, 12:15
عزیز یک برنامه هست به اسم i1profilerکه یک چارت بهت میده با همون دستگاه یا پرینتر که میخوای واسش پروفایل بسازی پرینت میدی.سپس دون دونه اسکن می کنی و میدی برنامه یه پروفایل واست میسازه.شما واسه چه شرکتی کار میکنی؟من خودم سرپرست چاپ دیجیتالم.طراح ما پس از طراحی تبدیل به این پروفایل میکنه و میده به ما.rgbسه رنگ هست.cmykچهار رنگ اصلی.اونی که شما دیدی حتما مولتی چنل بوده یعنی بیشتر از چهار رنگ.

مثلا فرض کن دستگاهی پنج رنگ آبی.صورتتی.یکی از انواع زرد.قهوه ای. بژ داره برای اینکه طرح ما با این رنگ ها شناسانده بشه باید پروفایلی بر اساس این پنج رنگ بسازیم.