PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صندلی برای مطالعه

alittlequestion11
11-06-2014, 20:48
سلام.

لطفا یه میز و صندلی مناسب برای مطالعه و کار با لپ تاپ و ... معرفی کنید.
آخه واقعا کمرم درد میکنه و همش دارم جابجا میشم.
قیمتش هم مناسب باشه، خیلی گرون نباشه!

ممنون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-06-2014, 08:26
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ساده و نسبتاً ارزان و کارآمد و قابل باز کردن و جابجائی آسان. مدلهای دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 85%D8%A8%D9%8A%D9%88%D8%AA%D8%B1&ie=UTF-8&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-06-2014, 08:30
اگه چشمتون ضعیفه حتماً باید عینک بزنین تا بتونین دور بشینین و تکیه بدین به صندلی و صفحه رو هم بدون مشکل ببینین

alittlequestion11
12-06-2014, 09:25
ممنون

تقریبا شبیه ای میز رو دارم
ولی فکر می کنم صندلی مناسب نیست که کمرم درد میگیره، لطفا اگه صندلی خوب میششناسید (و مثلا تجربه کردید یا شنیدید که کمر ادم درد نمیگیره)، معرفی کنید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-06-2014, 13:45
شما باید با توجه به قدتون و وزنتون و سایز دور کمرتون و دور ران , یک صندلی مناسب انتخاب کنین .
اگر قد متوسط دارین و چاق هستین , انگار که موقع نشستن یک بالش گذاشته باشین پشتتون و زیر رانها چون چربیهای ران و کمر باعث میشه اینطوری بشه .
اگر بلند و لاغر باشید وضعیت 180 درجه فرق میکنه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر حال باید روی صندلی راحت باشین و پاشنه ی پاتون راحت برسه به زمین و رانها کمی بلند بشه تا وزن پا روی رانها نباشه بلکه روی رانها و کف پا تقسیم بشه . ارتفاع صندلی باید طوری باشه که آرنجتون تقریبا همسطح با روی میز باشه .
این عکسها رو ببینید

موقع خرید صندلی باید بشینین روش و همه چیز رو امتحان کنین تا مطمئن بشین برای بدن شما مناسب و مفید ( سالم و بهداشتی ) هست .