PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش بلند گوی فیلیپس

hamed maghsoomi
11-06-2014, 12:48
سلام دوستان

بنده 2 عدد بلندگوی philips bombardon دارم که مال سال 1967 هست این بلندگو ها HiFi هستند و در موزه موزیک جا دارند

این بلند گو ها رو از زمان آکبندی دارم و کلا از روز تولیدش تا به امروز خیلی کم ازش استفاده کردم و بیشتر نگاهشون میکنم و لذت میبرم.براشون 2 تا باکس مخصوص هم دادم ساختن از جنس چوب و با توییتر فیلیپس و کراس اوور فیلیپس بستم

ابعاد باکس خیلی بزرگ هست و در باکس کوچک هم صدای واقعی بلندگو ها شنیده نمیشه برای همین قصد فروشش رو دارم تا دوستانی که منزلشون بزرگتر هست بتونن ازش استفاده کنن

عکس وقیمت هم به زودی

09398727140 درخدمتم

ominoaudio
27-06-2014, 09:09
سلام دوستان

بنده 2 عدد بلندگوی philips bombardon دارم که مال سال 1967 هست این بلندگو ها HiFi هستند و در موزه موزیک جا دارند

این بلند گو ها رو از زمان آکبندی دارم و کلا از روز تولیدش تا به امروز خیلی کم ازش استفاده کردم و بیشتر نگاهشون میکنم و لذت میبرم.براشون 2 تا باکس مخصوص هم دادم ساختن از جنس چوب و با توییتر فیلیپس و کراس اوور فیلیپس بستم

ابعاد باکس خیلی بزرگ هست و در باکس کوچک هم صدای واقعی بلندگو ها شنیده نمیشه برای همین قصد فروشش رو دارم تا دوستانی که منزلشون بزرگتر هست بتونن ازش استفاده کنن

عکس وقیمت هم به زودی

09398727140 درخدمتم
سلام دوستم. لطفا عکس بزارید و قیمت پایه رو هم اعلام کنید.

shabnam1986
01-07-2014, 21:22
سلام دوستان

عکس وقیمت هم به زودی

09398727140 درخدمتم

عکستون چی شد؟

hamed maghsoomi
03-07-2014, 09:36
دوستان متاسفانه من فعلابه كامپيوتردسترسي ندارم وبا تبلت اومدم براي ديدن عكسهابه لينك زيرمراجعه شود
قيمت ١٥٠٠
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]