PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهی برای پاک یا فرمت درایو c بدون از بین رفتن بوت وجود داره ؟

prpgramerandcoder
11-06-2014, 10:37
راهی برای پاک یا فرمت درایو c بدون از بین رفتن بوت وجود داره ؟

Guidance
12-06-2014, 11:24
متوجه نشدم بدون از بین رفتن بوت یعنی چی؟
وقتی فرمت میکنید اطلاعات و ویندوز اون درایو از دست میره ولی درایو های دیگه اطلاعاتش مشکلی براش پیش نمیاد.

prpgramerandcoder
12-06-2014, 11:27
متوجه نشدم بدون از بین رفتن بوت یعنی چی؟
وقتی فرمت میکنید اطلاعات و ویندوز اون درایو از دست میره ولی درایو های دیگه اطلاعاتش مشکلی براش پیش نمیاد.

متشکرم ولی ویندوزم تو درایو d تشریف داره و میخوام درایو c رو فرمت کنم ولی نمیشه ، چند جا گفتم گفتن بخاطر وجود فایل بوت و پریماری بودن درایو c هست .

ارسال شده از GT-S5300 با استفاده از تپاتالک 2

pa13
12-06-2014, 17:14
متشکرم ولی ویندوزم تو درایو d تشریف داره و میخوام درایو c رو فرمت کنم ولی نمیشه ، چند جا گفتم گفتن بخاطر وجود فایل بوت و پریماری بودن درایو c هست .

نه-با پاک کردن درایو سی همه اطلاعات از جمله بوت پاک میشن...میتونید اول فرمت کنید وبا استفاده از سیدی ویندوز بوت رو ریپیر کنید.

sky1sky
04-07-2014, 09:08

بله حق با شماست ولی ابتدا وارد ویندوز D شوید و بهتر نرم افزار پارتیشن مجیک رو نسب کنید و از این وندوز به راحتی می توانید درایو C را فرمت و پاک کنید در این صورت حتی فایل های بوت درایو سی هم پاک می شوند نتیجه را از اعلام کنید تا بقیه هم استفاده کنند