PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 600 هزار تومان دو سیم کارته و آندرویدی

Aqua141
08-06-2014, 18:16
سلام دوستان
میخوام یه گوشی با این مشخصات بخرم
بودجه هم 600 تومان
1.گوشی دو سیم کارته باشه ترجیحا اگه تک سیمکارت هم بود ولی کیفیت مناسب داره معرفی کنید
2.آندرویدی باشه
3.دوربین خوبی داشته هم عکس هم فیلبرداری
4.سرعت خوبی داشته باشه
5.باتری قوی داشته باشه

Aqua141
08-06-2014, 18:35
خودم این دوتا گوشی مد نظرمه
Sony Xperia M Dual Sim
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گوشی-موبایل-سونی-اکسپریا-ام-دو-سیم-کارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LG L70 Dual D325

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گوشی-موبایل-ال-جی-L70-دو-سیم-کارت-D325 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CyberSunset
09-06-2014, 23:23
سلام
اگر من جای تو باشم، با این بودجه یه هوآوی G610 میخرم، صفحه 5 اینچی با رزولوشن 960 در 540 و سی پی یو 4 هسته ای که از این دو گوشی موردنظر تو خیلی بهتره. ظاهرش هم خیلی قشنگ و شکیله و مثل گوشی های سامسونگ میمونه.
برای من بزرگ بودن اندازه صفحه خیلی مهمه، چون دائم با اینترنت و برنامه های گوشی دارم ور میرم

TokioHotel
02-07-2014, 22:58
g610 خوبه
عالیه تو این رنج قیمت

karvas
08-07-2014, 18:46
منم یه گوشی حول هوش 550 یخورده بالا پایین میخام بگیرم ایس 3 از دوربینش زیاد تعریف شنیدم ال جی ال 70 از ظاهرش خوشم میاد و اندازه صفحه نمایشش و اکسپریا ال از دوربین 8 خوشم میاد بین این سه تا موندم ولی بیشتر چشمم ظاهر ال 70 ال جی رو گرفته ولی شنیده از دوربینش میگه کیفیت نداره منم انتظار زیادی ندارم بیشتر استفادم از دوربین برای عکس گرفتن از جزوه و تخته وایت برد هست به نظرتون بگریمش یا سراغ اون دوتای ذیگه برم

karvas
19-07-2014, 11:34
خواهشا یکی ججواب مارو بده اکسپریا ال از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟

karvas
19-07-2014, 14:17
مرده شور این انجمن رو ببرن اه

TokioHotel
19-07-2014, 17:05
خواهشا یکی ججواب مارو بده اکسپریا ال از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟

دوستم داره
آره

amin_947
19-07-2014, 20:36
من باشم LG L70 رو میگیرم. کیفیت تصویرش نسبت به سونی عالی هست

HDana
27-07-2014, 12:41
دوستان این سوال من هم هست
تا 550 تومن منم میخوام برم ال جی ال 70 بخرم
البته مارک های الکاتل و هواوی و سونی هم هست چکار کنم؟ کدوم بهتره؟
جدا بین این مدل ها من گم شدم،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میزان بودجه: هر چی کمتر بهتر، تا 500 رو میتونم هزینه کامل
صفحه نمایش هر چی بزرگتر بهتر
برند هر چی خوشنام تر بهتر
کمتر گیر کنه
عمر باتری و مگا پیکسل دوربین بالاتر
خدائیش خیلی انتخاب سخت شده..
اصلا اولیت چی باید باشه؟
ورژن سیستم عامل؟
بزرگی صفحه؟
گیر نکردن؟
حافظه زیاد؟

Iloveu-ALL
27-07-2014, 14:19
دوستان این سوال من هم هست
تا 550 تومن منم میخوام برم ال جی ال 70 بخرم
البته مارک های الکاتل و هواوی و سونی هم هست چکار کنم؟ کدوم بهتره؟
جدا بین این مدل ها من گم شدم،

میزان بودجه: هر چی کمتر بهتر، تا 500 رو میتونم هزینه کامل
صفحه نمایش هر چی بزرگتر بهتر
برند هر چی خوشنام تر بهتر
کمتر گیر کنه
عمر باتری و مگا پیکسل دوربین بالاتر
خدائیش خیلی انتخاب سخت شده..
اصلا اولیت چی باید باشه؟
ورژن سیستم عامل؟
بزرگی صفحه؟
گیر نکردن؟
حافظه زیاد؟

نوکیا اندرویدی رو کلا بیخیال شو ... مدیرعاملش گفته دیگه نوکیا اندورید نمیزنه