PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sony Xperia SP یا Blackberry Z10 خوبه؟

ORDI
07-06-2014, 10:33
سلام دوستان
من میخوام گوشی بگیرم ک قیمتش 700تا800 تومن باشه و این دو گوشی رو دیدم....
ولی نمیدونم کدوم بهتره برام؟
از یه نظر خیلی شدید Blackberry Z10 خوشم اومده ولی میگن توی ایران باهاش به مشکل برمیخوریم....و خرج زیاد داره
و انتخاب بعدیم هم Sony Xperia SP هست...
حالا دوستانی که میدونن خواهشا اگه Blackberry Z10 بگیرم به چه مشکلاتی برمیخورم....؟
و اگه مشکلاتش خیلی زیاده .... Sony Xperia SP بگیرم بهتره؟ یا گوشی دیگه ای توی این رنج قیمت سراغ دارید بگید...
واسه ی من زیاد نرم افزار مهم نیس و فقط نرم افزار نت مهمه ( ازونجایی ک میگن واسه بلکبری نرم افزار کمه ) واسه من فقط نرم افزار های نتی مهمن مثلا واتساپ ... وایبر...لاین و اینستاگرام و و و
حالا منتظرم اگه میشه راهنماییم کنید:n16:

snkinect
07-06-2014, 12:27
بنظرم از نظر تیپ و قیافه و دوربین ، بلک بری خیلی سرتره.سخت افزارش هم خیلی قدرتمنده و سیستمش یه چیز تو مایه های ios هستش ولی با محدودیت های بیشتر ولی من شنیدم که توی ایران یه سری از نرم افزارهاش کار نمیکنن و برای رجیسترکردن گوشی هم باید حرفه ای باشی.اگه این مشکل درست شده باشه بنظرم همین بلک بری رو بگیر ولی خب sp هم خیلی گوشیه خوبیه اگه دوربین برات ملاک نباشه چون یکی از دوستای من از کیفیت عکاسیش ناراضیه.بجاش سخت افزار خوبی داره.
بازم بستگی به سلیقت داره که با کدومشون راحت تری.
انتخاب های دیگه ای که میتونی داشته باشی یکیشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])lg g2 mini هستش که با پردازنده چهار هسته ای snapdragon 400 خیلی گوشی خوبی میشه.قیمتش هم 870 هست.هوآوی جی 700 هم هستش که اونم گوشی خوبیه.ویندوزفون هم گوشی های خوبی تو این رنج قیمتی داره که همونطور که گفتم بستگی به سلیقت داره.

ORDI
07-06-2014, 23:05
منم همین نمیدونم این مشکل درست شده یا نه :(
برای من رزولیشن و تراکم پیکسلی صفحه خیلی مهمه و دوربین و سخت افزار خوب

775e
08-06-2014, 07:41
منم همین نمیدونم این مشکل درست شده یا نه :(
برای من رزولیشن و تراکم پیکسلی صفحه خیلی مهمه و دوربین و سخت افزار خوب

سلام
من یه سونی sp دارم و کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه اما بلک بری یه چیزه دیگس اصلا کلاسه دیگه ای داره..
اما من شنیدم که سرعت سیتم عامل بلک بری یه خورده کنده.

ORDI
08-06-2014, 21:10
پس یه انتخابم همین sp باشه یا اگه بتونم بودجه بیشتر بشه HTC Sensation XE ولی بازم دلم رو همین بلکبری هسته
کسی اگه بلک بری داره بیاد بگه به چه مشکلاتی برخورده و چطور حل کرده :n16: