PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید تبلت

yashar98
07-06-2014, 08:40
سلام
من یه داداش 8 ساله دارم گیر داده تبلت می خواد ما هم دونباله یه مدل مناسب با قیمت حداکثر 500 تومن می گردم یه چیزی می خوام که از نظر سخت افزاری مناسب باشه و نسخه ی سیستم عاملشم جدید باشه تا بتونه توش بازی کنه من خودم با سرجایی که انجام دادم به نظرم تبلت
Asus Memo Pad ME173X HD 7inchگزینه ی مناسبی اومد به هر حال من زیاد از تبلت سر در نمیارم از دوستانی که تو این کار واردن خواهش می کنم کمکم کنن تا یه مد خوب پیدا کنم

ali.reihani
07-06-2014, 10:47
بهترین یا یکی از بهترین تبلت ها در این رنج قیمت هستش!!!

yashar98
07-06-2014, 17:22
بهترین یا یکی از بهترین تبلت ها در این رنج قیمت هستش!!!

ok دستت درد نکنه Asus Memo Pad چندین مدل مختلف داره اگه می دونی کدوم بهتره لطفا راهنماییم کن
بعدش یه سوالم داشتم اونم اینه که این تبلت ها 8 گیگ و 16 گیگ دارن حالا من نمی دونم مثلا من 8 گیگ بگیرم می تونم بعدا به 16 ارتقا بدم ( منظورم اینه که تبلتا مثل موبایل رم SD می خورن یا حافظه ی داخلی دارن که قابل ارتقا نیست)

ali.reihani
07-06-2014, 22:52
ok دستت درد نکنه Asus Memo Pad چندین مدل مختلف داره اگه می دونی کدوم بهتره لطفا راهنماییم کن
بعدش یه سوالم داشتم اونم اینه که این تبلت ها 8 گیگ و 16 گیگ دارن حالا من نمی دونم مثلا من 8 گیگ بگیرم می تونم بعدا به 16 ارتقا بدم ( منظورم اینه که تبلتا مثل موبایل رم SD می خورن یا حافظه ی داخلی دارن که قابل ارتقا نیست)

بله چندین مدل داره که تا این قیمت مدلme 173xبهترینه!
بله اگر 8 گیگ بگیرید با گرفتن یک مموری 8 گیگ میتونید اون رو 16 ارتقا بدید!
یا هم میتونید 16 گیگ اش رو بخرید که از دوربین بهتری بر خوردار است!!!

amir_t6262
08-06-2014, 08:50
البته دقت کن که بدون روت کردن تبلت، ممکن است بعضی بازی ها یا برنامه ها را نتوانی روی کارت حافظه بریزی. بعد به مشکل کمبود جا برمیخوری.

Nimus
15-07-2014, 18:04
سلام
من یه داداش 8 ساله دارم گیر داده تبلت می خواد ما هم دونباله یه مدل مناسب با قیمت حداکثر 500 تومن می گردم یه چیزی می خوام که از نظر سخت افزاری مناسب باشه و نسخه ی سیستم عاملشم جدید باشه تا بتونه توش بازی کنه من خودم با سرجایی که انجام دادم به نظرم تبلت
Asus Memo Pad ME173X HD 7inch

گزینه ی مناسبی اومد به هر حال من زیاد از تبلت سر در نمیارم از دوستانی که تو این کار واردن خواهش می کنم کمکم کنن تا یه مد خوب پیدا کنم

سلام ایسوس فون پد 7 مدل دوسیم

HGH 878
15-07-2014, 18:07
دوست عزیز مدل 16 گیگ دوربینش خیلی بهتر از مدل 8 گیگه حواست باشه