PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Clash of Clans ( تمامی مشکلات نصب و مسائل جانبی و اجرایی بازی ) فقط اینجا

SamGun
07-06-2014, 01:12
از دوستان عزیز تقاضا دارم از این پس تمامی مشکلات خودتون رو در رابطه با این بازی در این تاپیک مطرح بفرمایند

از اون دسته از دوستان هم که آموزش های لازم برای رفع مشکلات تکراری دارند رو خواهشمندم آموزه های خودشون رو قرار بدن

تا در صفحه ی اول همین تاپیک همراه با نام خودشون ثبت بشه تا بقیه دوستان استفاده کنند.

با سپاس :n16:

EzioStrong
08-06-2014, 10:07
من یه مشکل دارم و اونم اینه که نمیتونم بازی Clash Of Clans رو به گوگل متصل کنم!!
هرچی نرمافزار هم توی همین پست و سایتهای دیگه گفته بودن نصب کردم ولی فایده ای نداشت!!
یه نظرتون من چی کار میتونم بکنم؟؟؟
مشکلمم اینه Google Play Store نصب نمیشه و ارور زیر رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا ارور زیر رو میده :

حالا میگید من چی کار کنم؟؟؟

SamGun
09-06-2014, 20:18
من یه مشکل دارم و اونم اینه که نمیتونم بازی Clash Of Clans رو به گوگل متصل کنم!!
هرچی نرمافزار هم توی همین پست و سایتهای دیگه گفته بودن نصب کردم ولی فایده ای نداشت!!
یه نظرتون من چی کار میتونم بکنم؟؟؟
مشکلمم اینه Google Play Store نصب نمیشه و ارور زیر رو میده :
یا ارور زیر رو میده :
حالا میگید من چی کار کنم؟؟؟

شما این بازی رو روی گوشی همراه تست کردید که ببینید این فایل بازی سالم هست یا خیر یا از سورس های مختلف فایل بازی رو گرفتید که از سلامت فایل مطمئن بشید ؟

HaXToR
18-06-2014, 09:30
سلام

میخواستم اگه میتونین یه توضیحات کامل درباره اینکه چطوری بازی clash of clans رو از رو pc بیارم رو تبلت بزارین ممنون میشم ^_^

HaXToR
18-06-2014, 10:59
مشکلم اینه

اینم عکسش:

این ارورو رو میده وقتی میخوام تو google play لاگین کنم

akpa
20-06-2014, 08:06
مشکلم اینه

اینم عکسش:

این ارور میگه گوگل پلی سرویس با دستگاه شما سازگار نیست شما میتونید آخرین ورژن از بلو استک رو بصورت روت شده دانلود کنید و پس از نصب گوگل /لی و گوگل پلی سرویس از بازی لذت ببرید منتها باید توجه کنید که اگه متصل به اکانت گوگل نیستید بازی پاک میشه

akpa
20-06-2014, 08:10
سلام

میخواستم اگه میتونین یه توضیحات کامل درباره اینکه چطوری بازی clash of clans رو از رو pc بیارم رو تبلت بزارین ممنون میشم ^_^

اکانت بازی رو به گوگل وصل کنید و در تبلت بعد نصب بازی و رفتن مراحل اولیه روی sin in کلیک کنید خودش متصل میشه
اگه تبلتتون ایپد هستش باد توی پی سی تو تنظیمات گزینه link a device=>this is the old device=>iwant to link to another device رو بزنید بهتون کد میده که توی تبلت باید واردش کنید

HaXToR
23-06-2014, 08:32
داداش تبلتم ایسوسه
اندرویده

من مشکلم با پی سی هستش

arming900
23-06-2014, 10:38
این نرم افزار هارو نصب کن درست میشه

Google Services
Google Play Store
Google Play Framework
Google Account Manager

اخرین ورژن باشه

S!AVASH
28-06-2014, 19:17
درود من میخوام بازی و از اول شروع کنم . چه جوری از اکانت گوگلم پاکش کنم ؟

ALt3rnA
01-07-2014, 22:03
این نرم افزار هارو نصب کن درست میشه

Google Services
Google Play Store
Google Play Framework
Google Account Manager

اخرین ورژن باشه

واسه اینا لینک دارید ؟ من فقط اولیو از بازار تونستم بگیرم

arming900
02-07-2014, 10:08
واسه اینا لینک دارید ؟ من فقط اولیو از بازار تونستم بگیرم

گوگل پلی سرویس رو همونی که دانلود کردید نصب کنید چون جدیدترینه

cina30
01-08-2014, 22:43
دوستان یه سوال دارم
من حین بازی وقتی برام مسیج میاد یا گوشیم زنگ میخوره یا حتی گوشی اسکرین لاک میشه از بازی میاد بیرون و دوباره لود میشه میاد تو بازی میره رو اعصاب
گوشیم Incredible s HTC هست
مشکل از چیه ؟!

akpa
02-08-2014, 07:25
دوستان یه سوال دارم
من حین بازی وقتی برام مسیج میاد یا گوشیم زنگ میخوره یا حتی گوشی اسکرین لاک میشه از بازی میاد بیرون و دوباره لود میشه میاد تو بازی میره رو اعصاب
گوشیم Incredible s HTC هست
مشکل از چیه ؟!
این مشکل همه هستش چون موقع زنگ خوردن دیتا قطع میشه
بهتره از وای فای استفاده کنید و سیم کارت رو غیرفعال کنید و زمان قفل شدن صفحه رو بالا ببرید

king_darkness
10-08-2014, 12:38
من BlueStacks.0.9.0.4049 دانلود کردم
تمام برنامه های گوگل هم نصب کردم ولی وقتی روی add account / google کلیک میکنم به صفحه تنظیمات برمیگرده و هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته
از برنامه Google Play Games هم امتحان کردم بهم اجازه وارد کردن اکانت گوگل میده ولی کانکت نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ِÐÅŘĶ ŁŐŔĎ
06-09-2014, 11:02
سلام

خب شما میتونین نرم افزار شبیه ساز اندروید رو دانلود کنین و روی کامپیوترتون نصب کنین.سه نرم افزار واسه این کار ساخته شده که شما میتونین این کارو بکنین که بهترینشون نرم افزار شبیه ساز ANDY هستش.
نرم افزار Blue Stacks هم هست که به بعضی سیستم ها نمیخوره و نرم افزار دیگه هم شبیه ساز You Wave Android هست که پیشنهادش نمیکنم:n05:

inajagha
08-09-2014, 14:06
چجوری به گوگل وصلش کردی ...برو همون رو دوباره بزن دیسکانکت میشه
درود من میخوام بازی و از اول شروع کنم . چه جوری از اکانت گوگلم پاکش کنم ؟

aref.n
08-09-2014, 15:13
سلام دوستان و خسته نباشید ...
میشه بگید بهترین راه دانلود این بازی چیه ؟؟؟

از سایت ایرانی یا خارجی ؟؟؟
بازار ؟؟؟
چون میگن سایت های خارجی خیلی دردسر دارن و ایرانی ها اخرین نسخه رو نمیزارن و گوگل هم تحریم ...

akpa
08-09-2014, 19:14
سلام دوستان و خسته نباشید ...
میشه بگید بهترین راه دانلود این بازی چیه ؟؟؟

از سایت ایرانی یا خارجی ؟؟؟
بازار ؟؟؟
چون میگن سایت های خارجی خیلی دردسر دارن و ایرانی ها اخرین نسخه رو نمیزارن و گوگل هم تحریم ...

????
مشکلی نداره شما هم تو سایت های فارسی هم از بازار و هم از گوگل پلی میتونید اخرین نسخه بازی رو دانلود کنید

Milad4171
16-09-2014, 19:14
سلام.
دوستان چطوری میشه تو شبیه ساز اندی بازی رو از تو سیستم کپی کرد ؟؟؟ :n13:

SamGun
16-09-2014, 22:14
سلام.

یعنی چی میلاد جان ؟

یعنی نصب کنی ؟

Milad4171
18-09-2014, 12:15
یعنی چی میلاد جان ؟

یعنی نصب کنی ؟

سلام.
نه سعید جان. من برنامه شبیه ساز اندی رو نصب کردم. اما نمیدونم بازی رو که تو لب تاپم دانلود کردم چطوری باید تو برنامه منتقل کنم که تو شبیه ساز نصبش کنم.

SamGun
18-09-2014, 20:50
سلام.
نه سعید جان. من برنامه شبیه ساز اندی رو نصب کردم. اما نمیدونم بازی رو که تو لب تاپم دانلود کردم چطوری باید تو برنامه منتقل کنم که تو شبیه ساز نصبش کنم.

میلاد جان روالش اینه که برنامه یا بازی ای که روی سیستم داری رو توسط Open With ویندوز با برنامه Andy باز کنی خودش باید نصب کنه

Milad4171
18-09-2014, 21:20
سلام سعید جان. نه اینطوری نمیشه. دقیقاً نمیدونم مشکل کجاست! فعلا باهاش درگیر هستم ببینم به کجا میرسم.:n27:

SamGun
19-09-2014, 19:22
سلام سعید جان. نه اینطوری نمیشه. دقیقاً نمیدونم مشکل کجاست! فعلا باهاش درگیر هستم ببینم به کجا میرسم.:n27:

من احتمالا امشب برنامه رو بگیرم اوکی میکنم برات میلاد جان

SamGun
21-09-2014, 17:16
میلاد جان من Andy رو گرفتم هر کاری کردم Run نشد پاکش کردم

چرا از نسخه ی جدید BlueStacks استفاده نمیکنی ؟

hassanshaikhi
21-09-2014, 19:26
من BlueStacks.0.9.0.4049 دانلود کردم
تمام برنامه های گوگل هم نصب کردم ولی وقتی روی add account / google کلیک میکنم به صفحه تنظیمات برمیگرده و هیچ اتفاق دیگه ای نمی افته
از برنامه Google Play Games هم امتحان کردم بهم اجازه وارد کردن اکانت گوگل میده ولی کانکت نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینو نصب کن درست میشه

SamGun
21-09-2014, 23:25
حل مشکل اجرا نشدن بازی Clash of Clans روی برنامه BlueStacks بعد از آپدیت ( روت نشده ! ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
21-09-2014, 23:45
میلاد جان من Andy رو گرفتم هر کاری کردم Run نشد پاکش کردم

چرا از نسخه ی جدید BlueStacks استفاده نمیکنی ؟

من بلواستیکس رو نصب کرمد. اما خیلی زیاد رم اشغال میکنه و سیستم رو کاملا قفل میکنه.
رزولوشن هم بسیار افتضاح و غیر قابل تحمله . کیفتش اندازه نصف تبلت هم نیست.

light
27-09-2014, 18:47
آخرین ورژن بازی رو آپگرد کردم ولی بازی رو اجرا میکنم هی بعد چند ثانیه دوباره از اول لود میشه و هی میره و دوباره لود میشه !
فقط با فیلتر شکن وارد میشه

SamGun
27-09-2014, 20:12
من بلواستیکس رو نصب کرمد. اما خیلی زیاد رم اشغال میکنه و سیستم رو کاملا قفل میکنه.
رزولوشن هم بسیار افتضاح و غیر قابل تحمله . کیفتش اندازه نصف تبلت هم نیست.

سیستمت چیه مگه میلاد ؟!

من اصلا مشکلی باهاش ندارم , فقط فکر میکنم Res یک مقدار کمه که اونم نمیدونم برای این برنامه هست یا به خاطر Res صفحه نمایشم

آخرین ورژن بازی رو آپگرد کردم ولی بازی رو اجرا میکنم هی بعد چند ثانیه دوباره از اول لود میشه و هی میره و دوباره لود میشه !
فقط با فیلتر شکن وارد میشه

آموزش این مشکل رو برای برنامه BlueStacks گذاشتم و توضیح دادم مشکل از کجاس

فقط برای بار اول بعد از هر آپدیت این کار لازم هست

sanam.b
26-10-2014, 21:50
مشکلم اینه

اینم عکسش:

دوست عزیز مشکل شما حل شد؟
اگه آره لطفا راه حل رو هم برای من توضیح بدید .چون من هم دقیقا مشکل شما رو دارم.

sanam.b
28-10-2014, 23:44

گوگل پلی سرویس رو همونی که دانلود کردید نصب کنید چون جدیدترینه

دوست عزیز لینک دانلود بالا پاک شده ،ممنون میشم دوباره آپشون کنی

sina_67_85
31-10-2014, 11:30
سلام
من یک مشکلی دارم که وقتی به قسمت چت میریم همه خارجی هستن.
اما برای دوستام قسمت چتش مال ایران هست و همه ایرانی ها هستن.
مال من همه خارجی هستن.
چی کار کنم که من کشورم ایران بشه و قسمت گلوبال با ایرانی ها در ارتباط باشم؟

esfhost
04-11-2014, 12:43
من توی گوگل پلی گیم ذخیره کردم یوزرمو اما توی یکی از گوشیام دهکدمو نمیاره چیکار کنم ست شه

sanam.b
04-11-2014, 17:32
من توی گوگل پلی گیم ذخیره کردم یوزرمو اما توی یکی از گوشیام دهکدمو نمیاره چیکار کنم ست شه
سلام
چه جوری میشه بازی رو دخیره کردید؟

esfhost
05-11-2014, 09:57
سلام
چه جوری میشه بازی رو دخیره کردید؟
با جیمیل و ست کردن روی کلش

parsa5564
05-11-2014, 10:52
من توی گوگل پلی گیم ذخیره کردم یوزرمو اما توی یکی از گوشیام دهکدمو نمیاره چیکار کنم ست شه از قسمت app manager بازی رو ابتدا clear data کنید و بعد دوباره نصب کنید اوکی میشه

tranceyou
11-11-2014, 11:15
دوستان یک سوال داشتم و اون اینه که آیا این بازی روی کامپیوتر هم نصب و اجرا میشه همراه با ایمیل؟
مراحل رو در صورت امکان توضیح بدید ممنون میشم

HOJ-JAT
11-11-2014, 11:38
دوستان یک سوال داشتم و اون اینه که آیا این بازی روی کامپیوتر هم نصب و اجرا میشه همراه با ایمیل؟
مراحل رو در صورت امکان توضیح بدید ممنون میشم
با شبیه ساز bluestake میتونید روی pc بازی کنید

runner
11-11-2014, 11:46
سلام.

سلام
تا جایی که میدونم شما نمیتونین برنامه ای رو که دانلود کردین روی اندی نصب کنین مثل بلو استاکس
برا نصب برنامه رو اندی باید آنلاین اقدام کنین از شبیه ساز بازار یا گوگل پلی رو باز کنین و بازی کلش و هر برنامه و بازی ای رو که خواستین دانلود و نصب کنین

یه روش هم گفتن برای نصب از طریق فایل منیجر شبیه ساز ولی تست نکردم خودم و فقط براتون میذارم خودتون جواب رو بدین:

1) به مسیر C:>Users>(your name)>Andy_SF بروید
2) یک new folder در اونجا درست کنید (با نام دلخواه) و فایل .apk خودتون رو در اون کپی کنید
3) اندی رو اجرا کنید و بعد از اون فایل منیجر Astro رو باز کنید
4) دو بار گزینه UP رو کلیک کنید و مسیر mnt>shared>Andy_SF وارد شوید

tranceyou
11-11-2014, 12:32
با شبیه ساز bluestake میتونید روی pc بازی کنید

بسیار عالی ، من پیدا کردم اما اینجا دو نسخه هست یکی نوشته دانلود نسخه اصلی از سایت و یکی هم نسخه روت شده
کدوم رو باید دانلود و نصب کنم روی سیستم؟

HOJ-JAT
11-11-2014, 16:34
اصلی روت شده بدرد شما نمیخوره

تا جایی که میدونم شما نمیتونین برنامه ای رو که دانلود کردین روی اندی نصب کنین مثل بلو استاکس
بعد از نصب بلو استیک تمامی نرم افزار های با فرمت apk با بلو استیک باز میشوند یعنی شما کافی تو میحط ویندوز روی calshofclans.apk کلیک کنید بلو استیک باز میشه و نرم افزار نصب میشود

runner
11-11-2014, 18:19
بعد از نصب بلو استیک تمامی نرم افزار های با فرمت apk با بلو استیک باز میشوند یعنی شما کافی تو میحط ویندوز روی calshofclans.apk کلیک کنید بلو استیک باز میشه و نرم افزار نصب میشود

دوست عزیز سوال ایشون در مورد نرم افزار شبیه ساز اندروید اندی هست!!
توی اندی با دوبار کلیک نمیتونین مانند بلواستاکس برنامه هارو نصب کنین و باید آنلاین نصب بشن روی اندی

Andy the Android Emulator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HOJ-JAT
11-11-2014, 22:00
اوو حق با شماست من چون عجله اي پست نوشتم كاملا دقت نكردم

sanam.b
24-11-2014, 11:13
با سلام به همه دوستان
از دیروز ظهر نمی تونم وارد بازیم بشم . ارور می ده "که نمی تونه به سرور وصل بشه کانکشن اینترنت رو چک کنید"
در حالی که اینترنت وصله و هیچ مشکلی نداره . هر کاری به نظرم رسید انجام دادم اما مرتب این پیغام رو می ده
می خوام بدونم این فقط مشکله منه یا برای بقیه هم پیش اومده.
(من دو تا اکانت دارم یکی روی موبایل یکی هم روی لپ تاب با بلو استک و برای هر دو تاشون این مشکل هست)
راه حل این مشکل چیه؟

sanam.b
24-11-2014, 11:14
پست تکراری شد

Milad4171
24-11-2014, 11:21
با سلام به همه دوستان
از دیروز ظهر نمی تونم وارد بازیم بشم . ارور می ده "که نمی تونه به سرور وصل بشه کانکشن اینترنت رو چک کنید"
در حالی که اینترنت وصله و هیچ مشکلی نداره . هر کاری به نظرم رسید انجام دادم اما مرتب این پیغام رو می ده
(من دو تا اکانت دارم یکی روی موبایل یکی هم روی لپ تاب با بلو استک و برای هر دو تاشون این مشکل هست)
راه حل این مشکل چیه؟
طبق اولین و آخرین اطلاعات من ، سرور بازی فیلتر شده / چرا؟ دلیلش رو خودمم نیمدونم .
ولی حس میکنم پسر عمو فیلترچی زیاد بازی میکرده ، عمو تصمیم گرفته بازی رو کلا فیلتر کنه که پسرش به درسش برسه ، مثلا!:n02:

Milad4171
24-11-2014, 11:35
با سلام به همه دوستان
راه حل این مشکل چیه؟
مشکل حل شد :
#832 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sina_67_85
24-11-2014, 13:24
isp شاتل هستم و مشکل داره.
با قند شکن فقط سل میشه.

hanzaleh
02-12-2014, 11:50
میگن فیلتر شده این بازی حقیقت داره؟

charlz
25-12-2014, 18:01
ایا میشه این بازی رو روی کامپوتر اجرا کرد>؟
اگ میشه از کجا باید دانلود کرد ....

HOJ-JAT
25-12-2014, 18:06
ایا میشه این بازی رو روی کامپوتر اجرا کرد>؟
اگ میشه از کجا باید دانلود کرد ....
نسخه pc نداره ولی میتونید با شبیه ساز بازی کنید
شبیه ساز ها زیادن مثل bluestakes

tranceyou
26-12-2014, 11:54
دوستان لطف کنن و معرفی کنن که از کجا GEM قیمت مناسب و معتبر خریداری کنم؟؟

tranceyou
26-12-2014, 12:07
میگن فیلتر شده این بازی حقیقت داره؟

دوست من زحمتش یک بار نصبه ، و اینکه همچین چیزی نیست!!!!

charlz
27-12-2014, 16:10
بعد از نصب blestakes چه جوری باید بازی رو دانلود کرد؟

aminkhoob
09-01-2015, 07:44
سلام

دوستانی که با نصب خدمات گوگل روی بلو استکس مشکل دارن من راهشو پیدا کردم باید یک ورژن مخصوص از google play services رو دانلود کنید . هر ورژن از اون برای آندروید مخصوص یک سری از گوشی ها و تبلت هاست. ورژن مخصوص Bluestacks آخر اسمش کد 038 داره
در سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورژن های مختلفش هست

از لینک زیر ورژن مخصوص Bluestacks رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از نصب blestakes چه جوری باید بازی رو دانلود کرد؟

از تو نرم افزار بازار بگیر

zsaeed1356
22-03-2015, 14:24
سلام.من سوال دارم درباره بلواستاکس.کجاباید بگم.کمک میخوام

R O O T
24-03-2015, 22:40
سلام برا من متن فارسی بعضی کلمه ها به هم میریزه راهی هست درست بشه ؟

animo
21-04-2015, 02:14
سلام سلام سلام
خسته نباشید
داداشی ، من میخوام با پی سی بازی کنم ،
چه برنامه هایی لازمه؟
ی بزرگی هم بکن خدا پدر مادرتو بیامرزه
این برنامه هارو از کجا بگیرم؟ فقط نگی بازار که راهش خیلی دوره!!!
منظورم اینه که لینکشو بدی خیلی اقایی ،

sepadl71
28-04-2015, 07:49
سلام دوستان،
لطفا" یه سری هم به تاپیک زیر بزنین :
هک و کرک بازی Clash Of Clans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

sepadl71
28-04-2015, 07:52
دوستان لطف کنن و معرفی کنن که از کجا GEM قیمت مناسب و معتبر خریداری کنم؟؟

سلام دوست عزیز،
من خودم از سایت giftha، گیفت کارت گوگل پلی خریداری کردم.
بعد از اون هم در هنگام خرید، کدش رو وارد کردم و با اعتبارش، بسته ای که میخواستم رو خریدم.

sina0008
28-04-2015, 18:14
دلايل جذابيت بازي کلش اف کلنز
بازي بسيار جذاب و استراتژيک کلش اف کلنز بسياري از علاقه مندان به بازي هاي آنلاين را به خود جذب کرده است و در سرتاسر دنيا اين بازي دوست داران زيادي دارد. اين بازي توسط کمپاني سوپرسل براي دو سيستم عامل اندرويد و IOS عرضه شده است. جذابيت اين بازي از اين جهت هست که بازي سه حالت را براي شما فراهم کرده است. حالت اول شما مي توانيد يک سري از مراحل از پيش تعيين شده را مثل هر بازي کلاسيک ديگري انجام دهيد. در حالت دوم همچنين شما مي توانيد به افراد ديگر مثل خودتان حمله کنيد و از اين طريق طلا، اکسير و کاپ به شما تعلق مي گيرد. در حالت سوم که بسيار جذابت تر است شما بايد عضو يک گروه يا همان کلن بشويد تا بتوانيد بازي گروهي را با دوستان و هم کلني هاي خود انجام دهيد.
دليل محبوبيت اين بازي از جهت سربازهاي جذابي هست که توسط شرکت سازنده ساخته شده است. انواع سربازها عبارتند از بربرين يا شمشير زن، آرچر يا همان تيرانداز، گوبلين که به دزد معروف هست و يا سرباز جاينت که در حملات بسيار نقش مهمي دارد. يکي از امکانات بازي لابراتوار هست که شما در آن مي توانيد سربازان قدرتمند تري تربيت کنيد بدين صورت که با پرداخت اکسير و صرف مدت زمان معين سربازهاي تربيت شده در سربازخانه قدرتمند تر مي شوند. همچنين کارگر که وظيفه ساخت وساز را دارد. نحوه بازي طوري هست که شما براي اضافه کردن کارگر يا سرعت بخشيدن به ساخت و ساز نياز به جم يا الماس خواهيد داشت. بسياري از دوستان و طرفداران براي سرعت بخشيدن به پيشرفت خود در بازي اقدام به خريد جم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي کنند. شرکت سازنده بازي کلش اف کلنز از طريق فروش جم سود کلاني را به دست آورده است. اين گيم يکي از موفق ترين بازي هاي آنلاين مي باشد.
نامحدود يا بيکران بودن بازي شايد يکي از دلايل جذابيت بازي باشد بدين معني که شما هرچقدر هم که بازي کنيد باز هم بازي از شما جلوتر هست و شما مي توانيد به مراحل بالاتر برويد. باز هم مي توانيد قدرت سربازهاي خود را ارتقا دهيد و در حال حاضر نيز در آپديت بعدي بازي شخصيت هاي جديدي به بازي اضافه خواهد شد. خيلي از شايعات مبني بر افزوده شدن کينگ گوبلين به بازي و همچنين تاون هال 11 اين روزها شنيده مي شود. براي اين کار بايد منتظر ماند تا ببينيم شرکت سوپرسل در آپديت جديد چه امکاناتي را به بازي خواهد افزود.

parya_shilan
24-06-2015, 18:20
سلام همگی ...
لطفا راهنمایی بکنید
از ربات کلش آو کلنز استفاده می کنه برای اینکه تو اتک از والکبریکر استفاده بکنه باید چکار بکنم تو تنظیمات مربوط به اتک رو گزینه استفاده از تمام نیروهاست. قبلا این تو اتک ها از والبریکر استفاده میکرد ولی نمی دونم چی شده دیگه از والبریکر استفاده نمی کنه .... ممنون از توجه و راهنمایی شما ..

YAHYA-PRO
25-06-2015, 16:48
یکی بگه بازی من چه مرگشه ؟
چند روزیه این شکلی شده
حتی گوشی هم ریست کردم از اول نصب کردم بازم همینطوریه !

ardeshir n
13-07-2015, 18:26
یکی بگه بازی من چه مرگشه ؟
چند روزیه این شکلی شده
حتی گوشی هم ریست کردم از اول نصب کردم بازم همینطوریه !

مدل گوشی؟
باید رام عوض کنید.

ardeshir n
13-07-2015, 18:27
ببخشید یکی این پست منو حذف دوتا اومده

swamp
22-07-2015, 12:36
سلام دوستان
می خوام بازیم رو از گوشیِ اندرویدی ببرم رو آیفون (آی او اِس) اما از گزینه ی link a device نمی تونم استفاده کنم و بهم می گه قبلا ازش استفاده کردی . نمی دونم کِی و کجا ازش استفاده کردم و الان هیچ رقمه نمی تونم انتقال بدم
ممنون می شم راهنمایی کنین.

ardeshir n
22-07-2015, 12:39
سلام دوستان
می خوام بازیم رو از گوشیِ اندرویدی ببرم رو آیفون (آی او اِس) اما از گزینه ی link a device نمی تونم استفاده کنم و بهم می گه قبلا ازش استفاده کردی . نمی دونم کِی و کجا ازش استفاده کردم و الان هیچ رقمه نمی تونم انتقال بدم
ممنون می شم راهنمایی کنین.

شما اکانتتون قبلا از دست رفته که بخواین برش گردونین؟

swamp
22-07-2015, 13:05
شما اکانتتون قبلا از دست رفته که بخواین برش گردونین؟
نه چطور ؟؟

ardeshir n
22-07-2015, 13:26
نه چطور ؟؟
لازم به توضیخ نیست.
به جیمیل وصله؟

swamp
22-07-2015, 14:05
لازم به توضیخ نیست.
به جیمیل وصله؟

بله به گوگل پِلِی وصله !

kian98
26-08-2015, 10:17
سلام دوستان
من یه سوال داشتم !
من قبلا یه بار اکانت کلشم روی به گوگل وصل کردم و کمه connect ـش سبز شده بود ، بعد ایمیلم رو حذف کردم و حالا که میخوام دوباره وصل بشم آدرس ایمیلم رو میزنم و حتی گوگل پلی هم خودش پیغام میده ولی اون دکمه سبز نمیشه و هنوز روی حالت disconnect میمونه !
ممنون