PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از چه بازیکنی متنفرید؟

Mana5
05-06-2014, 20:27
سلام دوستان
از چه بازیکن یا بازیکنانی که در جام جهانی هستند متنفرید؟

banii
05-06-2014, 21:27
تاپیک چرا نظرسنجی نداره؟
اگه بعد از جام بپرسی مطمئنا گزینه های بیشتری رو میتونم بگم
فعلا... پپه توی پرتغال هست هنوز؟

ولی منفورترین بازیکن تاریخ بدون شک ماترازی هست. فکر کنم خیلیا با من هم عقیده باشند .

sansa
05-06-2014, 21:36
منفورترین بازیکن کریم بنزما هستش .......رایم سر به تنش نباشه ......

Mana5
05-06-2014, 21:45
تاپیک چرا نظرسنجی نداره؟
اگه بعد از جام بپرسی مطمئنا گزینه های بیشتری رو میتونم بگم
فعلا... پپه توی پرتغال هست هنوز؟

ولی منفورترین بازیکن تاریخ بدون شک ماترازی هست. فکر کنم خیلیا با من هم عقیده باشند .

بازیکن مثل تیم نیست که تعدادش مشحص و محدود باشه
بازیکن زیاده نمیشه همرو گذاشت تو نظرسنجی
شما اگر مایلی یه لیست از بازیکنانی که فکر می کنی منفورتر باشن تهیه کن به نظرسنجی اضافه کنیم.

banii
05-06-2014, 21:47
بازیکن مثل تیم نیست که تعدادش مشحص و محدود باشه
بازیکن زیاده نمیشه همرو گذاشت تو نظرسنجی
شما اگر مایلی یه لیست از بازیکنانی که فکر می کنی منفورتر باشن تهیه کن به نظرسنجی اضافه کنیم.
بله درسته .
نمیشه بازیکنای مشخصی رو لیست کنیم .
شاید افراد مختلف به هر دلیلی از بازیکنهای مختلفی متنفر باشند ...
حرف شما صحیحه . :n16:

Dejagah
05-06-2014, 22:03
از بازیکنایی که مثل بوسکتس تمارض میکنن متنفرم! :n21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali...
05-06-2014, 23:40
مسی
.............

dark_boy99
05-06-2014, 23:48
ابراهیموویچ بخاطر اخلاقغیر ورزشیش

مانی 22
05-06-2014, 23:59
بوسکتس، ماتراتزی، ایکاردی (حتما داستانش رو می دونید ...)

Sepehr SS
06-06-2014, 00:23
مسی، اوزیل، تورس

SA3EDLORD
06-06-2014, 01:13
دنی آلوز . کاستا . بوسکتس . نویر . لام. مانژوکیج .و ...... :دی

eman619rv
06-06-2014, 01:19
خب که چی؟
یکی از مسی بدش میاد یکی هم از رونالدو ! از بهترین های تاریخ ! ما ایرانی جماعت هم که همیشه یاد گرفتیم از هر چیزی و هر کسی به راحتی بدمون بیاد.
بهتر نیس جای این حرفا و این چیزای بی فایده و بی سرانجام 4 تا تحلیل درست و 4 بحث خوب و جالب شکل بگیره؟

واقعا یه سری از تاپیک های این بخش اصلا سطح کیفی خوبی نداره و روندشون و کیفیتشون بسیار با تاپیک های پر فعالیت و خوب انجمن ناسازگاری داره.:n29:

ادم دلسرد میشه فعالیت کنه.:n27:

SA3EDLORD
06-06-2014, 01:32
یکی از مسی بدش میاد یکی هم از رونالدو ! از بهترین های تاریخ ! ما ایرانی جماعت هم که همیشه یاد گرفتیم از هر چیزی و هر کسی به راحتی بدمون بیاد.
البته حرفتون درسته اما چه ربطی داشت به ایرانی جماعت؟

ae2009
06-06-2014, 09:17
وین رونی:n24:

sAeEd_kHaAn
06-06-2014, 11:12
تقریبا از همه بازیکنای اسپانیا و آلمان :n02: بجز کاسیاس

مانی 22
06-06-2014, 13:49

دقیقا.
زدی به هدف !

eman619rv
06-06-2014, 15:10

ربطش برای من و از نظر من ، مجموعه رفتاری جامعه مونه ، یه سری توی همین دنیای مجازی بزنیم همه اش شاهد تمسخر دیگران و ایراد گرفتن و از هر چیز شخصی دیگران هستیم. کافیه یه سر به پیج های مختلف فیس بوک و غیره بزنین تا ببینین جامعه ما چه راحت دیگران رو به تمسخر میگیره و چه ساده از دیگران "بد"شون میاد. نمونه بارز ورزشیش رو هم که نداشتیم این مدت ... مسی ، زایتسف ، لیما. هر چقدر هم انکار کنیم که نه واسه خنده و شادی بوده باز در بطن این ماجرا ها کمی از اون چیزایی که بالاتر گفتم رو میتونیم ببینیم.
اینکه سال هاست یاد گرفتیم دیگران رو لعنت کنیم و به هرکسی "مرگ بر" بفرستیم هم جای خود.

حالا باز هم فکر میکنین فرهنگ قضاوت و نوع نگرش به پرسنالیتی یک فرد توی جامعه ما در سطح بدی قرار نداره؟؟ انقدر این رفتار ایرانی ها نمود شاخصی نداره که بشه یه دسته خاص براش در نظر گرفت ؟ به نظرم چرا. ما همینطور که توی خیلی مسائل به بقیه جهان اشتراکاتی داریم تو یه قسمت هایی هم اختلافات فاحشی داریم.

Dejagah
06-06-2014, 15:15
به نظر من اجازه بدیم هرکس هرجور دوست داره فعالیت کنه و عقاید و نظرات خودمون رو به دیگران دیکته نکنیم ... :n16:

SA3EDLORD
06-06-2014, 15:28
ربطش برای من و از نظر من ، مجموعه رفتاری جامعه مونه ، یه سری توی همین دنیای مجازی بزنیم همه اش شاهد تمسخر دیگران و ایراد گرفتن و از هر چیز شخصی دیگران هستیم. کافیه یه سر به پیج های مختلف فیس بوک و غیره بزنین تا ببینین جامعه ما چه راحت دیگران رو به تمسخر میگیره و چه ساده از دیگران "بد"شون میاد. نمونه بارز ورزشیش رو هم که نداشتیم این مدت ... مسی ، زایتسف ، لیما. هر چقدر هم انکار کنیم که نه واسه خنده و شادی بوده باز در بطن این ماجرا ها کمی از اون چیزایی که بالاتر گفتم رو میتونیم ببینیم.
اینکه سال هاست یاد گرفتیم دیگران رو لعنت کنیم و به هرکسی "مرگ بر" بفرستیم هم جای خود.

حالا باز هم فکر میکنین فرهنگ قضاوت و نوع نگرش به پرسنالیتی یک فرد توی جامعه ما در سطح بدی قرار نداره؟؟ انقدر این رفتار ایرانی ها نمود شاخصی نداره که بشه یه دسته خاص براش در نظر گرفت ؟ به نظرم چرا. ما همینطور که توی خیلی مسائل به بقیه جهان اشتراکاتی داریم تو یه قسمت هایی هم اختلافات فاحشی داریم.
حرف از رونالدو و مسی زدید گفتم ربط نداره! و نداره چون همه جای دنیا همینه......در مورد فوتبال فقط ایرانی ها نیستند. کامنت های سایت گل رو ببینید!
اما اگه کلی در نظر بگیریم آره تا حدودی باهاتون موافقم!

Gregar
06-06-2014, 20:24
تاپیک بدجور حاشیه ایه :n02: دوستان سعی کنین کار به جاهای باریک نکشه . من که خودم از دیگو کاستا خوشم نمیاد که امیدوارم کلا نرسه به جام جهانی . خیلی از بازیکنهای دیگه بدم نمیاد .

farshidmm
06-06-2014, 21:10

این تاپیک که دیگه بدتر از تاپیک از چه تیمی متنفرید نیست
باز نفرت از یک بازیکن قابل قبول تر از نفرت از یک تیم یا حتی یک کشور و ملت هست!

kenzu
06-06-2014, 21:18
سرخیو راموس

banii
06-06-2014, 21:32
رونالدینیو (از خنده های مضحکش خوشم نمیومد...+ اینکه مثل اغلب برزیلیای دیگه دوران اوجش خیلی کوتاه و زودگذر بودش و بعد خیلی ناجور افول کرد... بدتر از اون ، آدریانو که کاملا محو شد...)
کریس رونالدو (میگن تیتیش مامانیه:دی)
رونالدو (برزیل) (خانوم بازه)
روبینیو (رفت من سیتی خوشم نیومد) (اون موقع من سیتی هنوز اسم درنیاورده بود و فقط بازیکنا بخاطر پول اماراتیا میرفتند این تیم...)
بکام(بازیکنایی مثل بکام و کریس رونالدو و سسک فابرگاس و... بخاطر بی وفایی به باشگاهشون در مقابل بازیکنایی از جمله مالدینی ، توتی ، خاویر زانتی ، بوفون ، گیگز ، اسکولز ، جرارد ، مسی و ... قرار میگیرند...)
جان اوبی میکل (از قیافش خوشم نمیاد)
باکاری سانیا (به همون دلیل میکل)
میکاییل سیلوستره (به همون دلیل و دلایل فنی)
ماترازی (ماجرای اون با زیدان)
دیدا
سرجینیو (سالهای 2006 تا 2008 میلان دوست داشتنی با گتوزو ، کاکا ، پیرلو ، نستا ، سیدورف ، یانکلوسکی ، ماسیمو اودو و البته قبل ترش مالدینی کبیر رو دوسش داشتم ... هر موقع بازی میلان رو میدیدم این سرجینیو اگه توی بازی بود یا میومد گند میزد به تیم ...)
پیکه (بخاطر شکیرا:دی)
آندرس اینیستا (اینقدر بدم میاد اینیستا و ژاوی رو با پیرلو مقایسه کنند ... ولی از ژاوی بدم نمیاد اصلا...)
مارسلو
کلوزه (سطح چندان حرفه ای ای نداره بنظر من این بازیکن ، فقط شم گلزنی خوبی داره.)
و...

پ ن: پویول رو از لیست حذف کردم : چون زمانیکه داشتم دلیل بکام رو مینوشتم ، پویول هم جزو دسته ی دومی که عرض کردم قرار میگیره+اینکه پویول همیشه الگوی خودش رو مالدینی نامیده و متواضعانه اعتراف داشته که در برابر مالدینی هیچی نبوده و نیست ...

yuseph
06-06-2014, 21:55
رونالدینیو
کریس رونالدو
رونالدو (برزیل)
روبینیو
بکام
جان اوبی میکل
باکاری سانیا
میکاییل سیلوستره
ماترازی
دیدا
سرجینیو
پیکه
کارلوس پویول
آندرس اینیستا
مارسلو
کلوزه
و...

یه خورده فکر کن ببین ازمن چی،بدت نمیاد؟

farshidmm
06-06-2014, 22:03

روایت داریم هر کس از کلوزه بدش بیاید یعنی از یوسف بدش آمده است. (ره) :n02:

banii
06-06-2014, 22:43
نه :n11:

پ ن : میخوام پستمو ادیت کنم دلایلش رو هم بنویسم ... البته شاید برای بعضیاشون دلیل پیدا نکنم .

نادر1368
07-06-2014, 00:39
رونالدينيو استثنايي ترين بازيكني بود كه تاريخ به خودش ديد! خنده هاش خيلي تو دل برو بود انصافا اگر مليت غير برزيلي داشت الان به عنوان

يكي از ستاره هايتيمش ازش نام مي بردن! من شخصا از هيچ بازيكني دل پر ندارم البته غير از بازيكناي نامرد بحرين كه بردنمون و با يه پرچم

ديگه دور افتخار زدن:)) از بازيكناي ايرلند2002 و استراليايي 98 كه حالشون رو گرفتيم دل خوشي ندارم!(من كلا مثبتم نفرتم داشته باشم توده اييه:)))

ghermezeteh
07-06-2014, 17:33
رونی :n21::n21::n21::n21::n21:

ویدیچ
بالوتلی
ویدال
و چند نفر دیگه که الان یادم نیست

Hatek
07-06-2014, 20:51
رونالدینیو
آندرس اینیستا

یاد اون تروله افتادم طرف پشت ماشین نشسته بود گفته بود از رونالدینیو بدم میاد بعد کشتنش :n09:
اینیستا هم دیگه هیچی

وین رونی
07-06-2014, 21:20
یه بازیکنیه شماره شش هست و کلی ادعا داره و باعث و بانی هست!!!!! البته متنفر نیستم ولی خوشم نمیاد ازش

S0R3N4
10-06-2014, 11:54
ایکر کاسیاس + لیونل مسی + ژاوی + اینیستا

Dejagah
10-06-2014, 14:13
تمام بازیکنای تیم ملی هلند ... :n21:

Iman-Emperatour
10-06-2014, 18:04
ایکر کاسیاس + لیونل مسی + ژاوی + اینیستا
اگه اشتباه نکنم شما یه رئالی بودین و عاشق سینه چاک دیگو لوپز
به اعتقاداتون احترام میزام ولی یه رئالی متعصب هیچ وقت از اسطوره های تیمش نفرت نداره اونم به قول شما رئالی ها ایکر مقدس
منکه یه بارسایی دو اتیشه هستم احترام زیادی برای اسطوره شما قائلم ولی شما.....

Dejagah
10-06-2014, 19:41
اگه اشتباه نکنم شما یه رئالی بودین و عاشق سینه چاک دیگو لوپز
به اعتقاداتون احترام میزام ولی یه رئالی متعصب هیچ وقت از اسطوره های تیمش نفرت نداره اونم به قول شما رئالی ها ایکر مقدس
منکه یه بارسایی دو اتیشه هستم احترام زیادی برای اسطوره شما قائلم ولی شما.....
سورنا رئالی نیست, طرفدار مورینیو است, واسه همین اون مقطع طرفدار رئال بود و با کسایی که با مورینیو مشکل داشتن مشکل داره :n19:

arashsard
10-06-2014, 23:59
باستین شوان اشنایدر - آندره پیرلو - آرتورو ویدال - الشراوی ( با اون ابروهاش :n21: )

---------

عوضش عاشق فرانکی لمپارد - سزار آسپیلیکوئتا :n02: - ماریو بالوتلی - دیدیه دروگبا و بقیه دوستان هستیم ...

Alireza.M67
11-06-2014, 11:21
مانوئل نویر
توماس مولر
البته کلا از تیم ملی آلمان متنفرم ولی این دو تا دیگه ...
مخصوصا اون نویر که یک کیس مناسب برای کلاس مدیریت رسانه و درس تاثیر رسانه هست ... اینکه چطور رسانه ها می تونن حتی دروازه بانی مثل اون رو به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های دنیا معرفی کنن.

farshidmm
11-06-2014, 12:32
مانوئل نویر توماس مولرالبته کلا از تیم ملی آلمان متنفرم ولی این دو تا دیگه ...مخصوصا اون نویر که یک کیس مناسب برای کلاس مدیریت رسانه و درس تاثیر رسانه هست ... اینکه چطور رسانه ها می تونن حتی دروازه بانی مثل اون رو به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های دنیا معرفی کنن.

اتفاقا اینو که همه می دونن که قدرت رسانه ای دنیا دست انگلیسی ها و انگلیسی زبان هاست که اونها هم ضد آلمان هستن (حداقل انگلیسیها) و در فوتبال هم قدرت رسانه ای انگلیس از همه بیشتره و اونا روی بازیکنان متوسط انگلیسی کلی تبلیغ می کنن و اونها رو بیش از حد بزرگ می کنن و فوق ستاره جلوه میدن در حالی که در عمل می بینیم تیم ملی انگلیس هیچ وقت هیچی نمیشه
چه از نویر خوشتون بیاد چه بدتون بیاد سال گذشته با بایرن 3 گانه گرفت و کم اشتباه ترین دروازه بان اروپا بود

m.prodigy
11-06-2014, 21:06
پپه و رونالدو

amirsaesh
11-06-2014, 21:16
دنى آلوز - بوسکتس - فرانک رىبرى

Barsoneri
11-06-2014, 22:48
په په و مارسلو

dashmojtaba
12-06-2014, 17:43
اسم تاپیک اگر از چه بازیکن و مربی متنفرید بود بهتر میشد نظر داد چون من از اعماق وجود از یوآخیم لو متنفرم منو یاد خود هیتلر میندازه فقط سبیلش کمه خنده هم که بلد نیست خداروشکر!
بازیکن هم مولر مهاجم قدبلند آلمان

Spaniuly
12-06-2014, 20:01
ماتراتزی
نشون که که خیلی پسته! په په وقتی خون به مغزش نرسید و به این نتیجه رسید که می تونه با لگدهای پیاپی سر بازیکن رو بده زیر لگد حیوانیت توی چهره نحسش موج می زد حتی فکر می کردم بعد اون حرکتش رئال رو به مقصد آسایشگاه روانی ترک کنه ولی اینطور نشد در کل مدت ها از دیدنش حالم به هم کی خورد ولی بعد گذشت 2-3 سال از اون ماجرا دیگه اون نفرت رو از په په ندارم اما الان 8 ساله که ماتراتزی به خاطر رفتار حیوانیش متنفرم و از یادم نرفته که باعث مرگ تلخ و خداحافظی تلخ یک بزرگ مردی شد که هیچ وقت نامردی نکرد و هیچ کسی رو از خودش نرنجوند...

farshidmm
12-06-2014, 22:43
اسم تاپیک اگر از چه بازیکن و مربی متنفرید بود بهتر میشد نظر داد چون من از اعماق وجود از یوآخیم لو متنفرم منو یاد خود هیتلر میندازه فقط سبیلش کمه خنده هم که بلد نیست خداروشکر!

dashmojtaba
13-06-2014, 08:18
خب ببین چه باخنده خوش تیپ میشه!
ولی قبول کنیم لو از وقتی سرمربی شد بیشتر اخم کرده این خنده ها هم اکثراً بیرون زمینه و حین مسابقه اخمای بدی میکنه نمیگم موقه بازیی باس بخنده ها! ولی بداخمه به خاطر ابروهاش

برای خالی نبودن عریضه:
از توماس مولر بیزارم!

Kamyar_AnathemA
13-06-2014, 11:34
فرانک ریبری
آرین روبن
رونی
توز
په په
مانجوکیچ
مولر
نویر

clau
13-06-2014, 17:38
پیرلو بعد رفتنش به یوونتوس:n21:

albertxx
13-06-2014, 18:53
مانژوکیچ

ریبری

دنی آلوز

+ تمامی بازیکنان و پرسنل آتلتیکو !!!!!!!!!!!!

banii
13-06-2014, 18:58
از ابراهیم میرزاپور دروازبان سابق ایران متنفرم:n21:
و اون گلی که ایران از مکزیک خورد و مقصرش ایشون و حالا با ارفاق همراه با دوتا از مدافعا بودند ، نفرت انگیزترین و چندشی ترین تصویریه که از تیم ملی ایران توی ذهنم مونده . :n21:

joey jordison
13-06-2014, 21:58
تمام بازیکنان تیمهای آلمان و هلند و بایرن مونیخ البته به غیر از اوزیل

S0R3N4
15-06-2014, 01:23
ایشون رئالی نیست....طرفدار چلسی هم نیست..... ایشون تقریبا اصلا طرفدار نیست ....مورینیو رو دوست داره. ایکر هم با 4 تا hater پایین نمیاد پس بهتره به حال خودشون واگذار بشن!
ما هم برا اسطوره های تیم شما مثه پویول و اینیستا احترام قائلیم. :n11:

تازه فهميدم مورينيو درباره کاسياس چه مي‌گفت

ديگو مارادونا به انتقاد از ايکر کاسياس پرداخت و گفت: تازه فهميده است مورينيو درباره او چه مي‌گفته است.

اسپانيا در حالي در اولين ديدار خود در جام جهاني با نتيجه پر گل 5 بر يک برابر هلند شکست خورد که ايکر کاسياس دروازه‌بان اسپانيا چندين اشتباه بزرگ از خود نشان داد.

ديگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتين با انتقاد از ايکر کاسياس گفت: بازي کاسياس برابر هلند بدترين بازي‌ بود که از او ديدم. تازه فهميدم که مورينيو درباره کاسياس چه مي‌گفت و به چه دليل او را نيمکت‌نشين کرده بود.

مارادونا در ادامه گفت: کاسياس شرايط خوبي براي محافظت از دروازه اسپانيا برابر هلند نداشت و تاوان اين را هم پرداخت. او بايد در بازي دوم روي نيمکت قرار گيرد. مارادونا همچنين با انتقاد از سرخيو راموس گفت: نفهميدم روبن چطور توانست راموس را جا بگذارد در حالي که 5 متر هم از او عقب بود. به نظر من مدافعان و دروازه‌بان اسپانيا شب بسيار بدي را برابر هلند سپري کردند.

SA3EDLORD
15-06-2014, 02:20
تازه فهميدم مورينيو درباره کاسياس چه مي‌گفت
:n18:

arashsard
16-06-2014, 13:31
فرانک ریبری
آرین روبن
رونی
توز
په په
مانجوکیچ
مولر
نویر

یه بارکی میگفتی بایرن مونیخ :n02:

banii
16-06-2014, 13:42
از کل بازیکنا و مربی و فدراسیون و تیم نیجریه! :n21:
بخصوص جان اوبی میکل با اون قیافه نحسش! :n21:

Aryana_b
16-06-2014, 14:35
روبن:n22:
دنی الوز

h128mk
16-06-2014, 15:19
:n21::n21::n21::n21: امیر قلعه نوعی :n21::n21::n21::n21:

Aryana_b
16-06-2014, 15:28
:n21::n21::n21::n21: امیر قلعه نوعی :n21::n21::n21::n21:

مگه هنوز بازی میکنه؟ :n02:

mohammad varaste
16-06-2014, 15:33
کل بازیکنای یوونتوس مخصوصا پیرلو و ویدال+جرارد و سوارز +آلبا+رامیرس
از بین مربی ها هم هنوز که هنوزه از فرگوسن متنفرم

THe DARk NighT .98
16-06-2014, 16:04
سيدجلال حسيني....حسين ماهيني

IRAN_KING
16-06-2014, 17:17
از کاستا خیلی بدم میاد...

" M e H r D a D "
16-06-2014, 17:23
شاید از خیلی از بازیکنا خوشم نیاد!

ولی از مسی متنفرم :n21:

elshaarawy
16-06-2014, 17:31
از کاستا . پیکه . ماتوزالن . رونی . اینیستا . بوسکس . آلوز. یوری آلبا . ریبری . لویز . مسی !!! . :n13: بعد .... جرارد . هاینزه . ریوالدو .

Khan gholi
17-06-2014, 01:49
کریس رونالدو به علت اینکه دائم داره خودش تو نمایشگر ورزشگاه چک می کنه و موقع خطا روش مثل خروس سر و صدا می کنه و تیپ میزنی که پسرانه است نه مردانه
په په که فوتبال رو با هاکی قاطی کرده و دائم درگیری درست می کنه.خیلی لذت بردم امشب اخراج شد و بازی بعدی نیست

SHAKERDOOST
17-06-2014, 02:31
از توماس مولر متنفر شدم به خاطر تمارض مقابل پرتغال و اخراج ناجوانمردانه په په :n15:

THe DARk NighT .98
17-06-2014, 11:32
رونالدو...

dashmojtaba
18-06-2014, 16:37
از همه بدتر توماس مولر

banii
18-06-2014, 16:49
از توماس مولر متنفر شدم به خاطر تمارض مقابل پرتغال و اخراج ناجوانمردانه په په :n15:
[ویرایش شد]
پپه رقابت زیادی داره با ماترازی بر سر عنوان منفورترین مدافع یا بازیکن فوتبال ...
اخراج کاملا حقش بود . (بخصوص ضربه سر دومی که زد که مشگلات شدید روحی-روانیشو نشون میداد)
حرکات مولر هم کاملا حرفه ای و هوشمندانه بود .

پ ن : از بازیکنای آلمان مولر و مسوت و مرته ساکر رو دوست میدارم.:n18:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 16:55
[ویرایش شد]
پپه رقابت زیادی داره با ماترازی بر سر عنوان منفورترین مدافع یا بازیکن فوتبال ...
اخراج کاملا حقش بود . (بخصوص ضربه سر دومی که زد که مشگلات شدید روحی-روانیشو نشون میداد)

په په چون رو بازی کرد اخراج شد
چون مثل مولر زیرآبی نرفت و خودش بود
تمارض کار آدمای کوچیکه مثل همین توماس مولر

farshidmm
18-06-2014, 16:58
پست یکی از بچه ها در تاپیک آلمان در مورد مولر

در آلمانی esmuellert یک اصطلاح قدیمی و 40 ساله هست که در انگلیسی به "It Mullers" ترجمه میشه، اصطلاحی که ریشه اون به دوره گرد مولر در مانشافت بر می گرده، به این معنی که مهم نیست چی میشه و توپ به چه شکلی وارد دروازه میشه، این توپ گله!:n02: (کاری که مولر انجام میده و عینا کاری که گرد مولر هم بهش شهرت داشته، گل هایی که ممکنه اهل هنر نپسندن!)

اهالی باواریا به مولر لقب hund رو دادن که به معنی سگ زرنگ و باهوش هست، سگی که کارش رو انجام میده، لقبی که واقعا با استیل مولر جور در میاد. توی دوره ای که همه بازیکن ها خیلی به سر و وضع خودشون می رسند، مولر با اون مدل مو، با سر و وضعی که مثل بازیکن های قدیمی هست، خیلی به چشم میاد. انگار یکی از آخرین بازمانده های آلمان سابق هست.

با این سه گل، مولر در هشتمین بازی خودش در جام جهانی 8 گله شد، اگه بتونه این روند رو ادامه بده بعید نیست قبل از اینکه کلوزه رکورد رونالدوی برزیلی رو بزنه، مولر رکورد هر دو رو بشکونه!

albertxx
18-06-2014, 16:58
[ویرایش شد]
پپه
رقابت زیادی داره با ماترازی بر سر عنوان منفورترین مدافع یا بازیکن فوتبال ...

فکر کنم یه 2 سالی هست بازی های لیگا رو نگاه نمیکنی !!

په په دیگه اون په په سابق نیست
2 سال میشه که تو رئال کارت قرمز نگرفته !!!
نسبت به سابق خیلی خیلی بهتر شده !!
کارت قرمزش هم با توجه به سابقه بدش داده شد و ذهنیت بد داور

ولی بازی با آلمان مولر هم بدجور تمارض کرد !!!
یه جور صورتشو گرفته بود هرکی ندونه انگار با RPG زدنش !!

farshidmm
18-06-2014, 17:01
په په در این زمینه سابقه دار هست

banii
18-06-2014, 17:07
اول اینکه همینجوری هرچی به زبون اومد نگو

دوما
فکر کنم یه 2 سالی هست بازی های لیگا رو نگاه نمیکنی !!

په په دیگه اون په په سابق نیست
2 سال میشه که تو رئال کارت قرمز نگرفته !!!
نسبت به سابق خیلی خیلی بهتر شده !!
کارت قرمزش هم با توجه به سابقه بدش داده شد و ذهنیت بد داور

ولی بازی با آلمان مولر هم بدجور تمارض کرد !!!
یه جور صورتشو گرفته بود هرکی ندونه انگار با RPG زدنش !!
نه من هیچ علاقه ای به لیگ اسپانیا ندارم. یک برهه کوتاهی بارسا رو دوست داشتم که اونم دلیل غیر فوتبالی داشت.

کلا فوتبال باشگاهی برای من خلاصه میشه در دنبال کردن بازیها و نتایج 1 آرسنال 2 یوونتوس 3 چمپیونز لیگ

اما در مورد په په که هر چی از اون توی ذهن منه همین وحشی بازی ها و جاهلی هاست...

که توی همین بازی آخر ملیش هم نشون داد، 2 سالِ گذشته هم مطمئنا کم نداشته از این خطاها .

توبه گرگ مرگه !!

SHAKERDOOST
18-06-2014, 17:19
توبه گرگ مرگه !!

شما به کسی که اصلا بازیاشون دنبال نمیکنید انواع و اقسام القاب حیوانات رو نسبت میدید!! متاسفم:n29:

albertxx
18-06-2014, 17:21
نه من هیچ علاقه ای به لیگ اسپانیا ندارم. یک برهه کوتاهی بارسا رو دوست داشتم که اونم دلیل غیر فوتبالی داشت.

کلا فوتبال باشگاهی برای من خلاصه میشه در دنبال کردن بازیها و نتایج 1 آرسنال 2 یوونتوس 3 چمپیونز لیگ

اما در مورد په په که هر چی از اون توی ذهن منه همین وحشی بازی ها و جاهلی هاست...

که توی همین بازی آخر ملیش هم نشون داد، 2 سالِ گذشته هم مطمئنا کم نداشته از این خطاها .

توبه گرگ مرگه !!

همون بهتر شما لالیگا رو دنبال نمیکنی !! :n06:

banii
18-06-2014, 17:45
همون بهتر شما لالیگا رو دنبال نمیکنی !! :n06:
لالیگا کیلویی چند ؟
با افولی که در اسپانیا میبینیم حتما به زودی به لیگش هم سرایت میکنه ...

malkemid
18-06-2014, 18:08
اصولا فکر می کنم از دید همه ما ها بازیکنهایی هستن که ازشون خوشمون نمیاد یا حتی بدمون میاد...فکر می کنم این یه موضوع ناخودآگاهه که ته ته دل همه ما هست.

ولی چیزی که مهمه دلیل این مساله هست.

اینکه فلان بازیکن ستاره ی تیم رقیبه، یا به تیم ما گل زده ، یا از من خوشتیپ تره و این داستانها دلیل خوبی نمی تونه باشه.

برای من چند تا صحنه هست که از نفس خود کار، بدم اومده، نه انجام دهندش..همه ما انسانیم و اشتباه می کنیم. انجام دهندش رو من نه می شناسم از نظر شخصیتی که بخوام خوشم بیاد یا نه...نه حالشو دارم :دی

اولیش گلی بود که آنری با دست زد و ایرلند رو از جام جهانی محروم کرد. اووووج نامردی بود این حرکت. آنری بازیکن مورد علاقه من نیست، اما احساس تنفری هم نسبت بهش نمی کنم. اما این حرکتش واقعا نفرت انگیز بود.

دومیش صحنه ای بود که مسی به عمد توپو محکم شوت کرد وسط تماشاچیای رئالی. دوتا بازیکن تو زمین بازی هزار بالا و پایین ممکنه پیش بیاد و از خجالت هم در بیان، ولی زدن تماشاچی؟! واقعا زشت بود این حرکت.

یکی هم اون دست خدای مارادونا...بازی مارادونا رو خیلی خیلی دوست دارم اما کشمکش های سیاسی دلیل خوبی برای تقلب در بازی نیست.

اون داستان توهین نژاد پرستانه سوارز هم به همین شکل.

حالا باز چیزی یادم اومد به لیست اضافه می کنم :دی

albertxx
18-06-2014, 20:54
لالیگا کیلویی چند ؟
با افولی که در اسپانیا میبینیم حتما به زودی به لیگش هم سرایت میکنه ...

یه 10 سالی میشه ملت دارن اینا رو میگن
که لیگ اسپانیا افول میکنه و ......

ولی میبینیم هر ساله داره بهتر میشه
تو این چند سال 2 تیم از 4 تیم برتر اروپا از اسپانیا بود و یا حداقل 1 تیم
فینال امسال هم تمام اسپانیایی بود

درسته مثل لیگ جزیره بازی های تیم های میان جدولیش جذاب نیست
ولی 2 غول رئال و بارسا اکثرا در اوج بودن (( که حالا امسال آتلتیکو هم اضافه شده ))

با اینکه طرفدار فوتبال اسپانیا هستم ولی معتقدم از نظر جذابیت به لیگ انگلیس نمیرسه
ولی هیچوقت هم 2 تیم از یک کشور نمیتونن پا به پای رئال و بارسا حرکت کنن !!

banii
14-07-2014, 01:39
ماریو گوتزه

Mohammad Yek110
14-07-2014, 02:31
حالا باز چیزی یادم اومد به لیست اضافه می کنم :دی

aqua2012
14-07-2014, 02:55
پپه و راموس و کریس(قهرمانان واقعی جام جهانی:n08:)

mohammad.asghari
14-07-2014, 02:59
مسی..............

[Mohsen]
14-07-2014, 03:27
از هیچ بازیکنی به اندازه مسی بدم نیومده. شاید خودش بازیکن خوبی باشه ولی این تعریف ها و تمجیدهای افراطی دیگه آدم رو حساس میکنه!

albertxx
14-07-2014, 03:36
مسی

اسمش کافیه تا یه تنه کل جوایز فیفا و یوفا رو بهش بدن !!!

تو جام جهانی قبلی که اصلا محو بود
این جام هم به 3 تا تیمی که گل زد رده بالای 20 نداشتن (( تا قبل جام ))

ولی پلاتینی و ..... آقا رو در حد خدا بالا میبرن !!
ولی میبنیم خارج بارسا هیچی نیست !!!

malkemid
14-07-2014, 12:06

مرسی از یادآوری شما حرکت واقعا زشتی بود. ولی من منظورم یه چیزهایی بیشتر از دعواهای باشگاهی و بحث های طرفداری بود...وگرنه صحنه تف پرت کردن مسی تو صورت بازیکن حریف یا لگد کردن صورت پپه توسط بوسکتس و موارد مشابه هم قابل گفتن بود...

من بیشتر منظورم موارد کلی تر هست.

Lord of english
14-07-2014, 12:55
قطعا از مسی و کریس رونالدو بی نهایت متنفرم:n22::n22::n22:

بخصوص حالا که ناحق توپ طلای جام رو بهش دادن اونم زوری که خودش هم میلی بهش نداشت:n22:

mehrdad8086
14-07-2014, 13:06
قطعا از مسی و کریس رونالدو بی نهایت متنفرم:n22::n22::n22:

بخصوص حالا که ناحق توپ طلای جام رو بهش دادن اونم زوری که خودش هم میلی بهش نداشت:n22:
ایضا" بنده.خصوصا اون رونالدو.........اصلا آلرژی دارم به اسمش....:n28:
این مسی رو هم بخاطر همین الکی بزرگ کردنش توسط دستهای پشت پرده و ........خوشم نمیاد

تیم هردوشونم که توسط آلمان عزیز له شد.

Viren
14-07-2014, 15:16
چرا همه از آلبا بدشون میاد؟:n02:

aqua2012
14-07-2014, 15:37
کریس :n21:

dracula_killer
14-07-2014, 23:45
از تک تک بازیکنان تیم آلمان،نه به خاطر قهرمانیشون و اینکه چون الان قهرمان شدن از سر لج دارم میگم،نه!
به خاطر اینکه نژادپرستی و نازیسم از چهره ی تک تکشون قابل برداشته،به خصوص نویر دروازه بانشون

farshidmm
15-07-2014, 01:23
از تک تک بازیکنان تیم آلمان،نه به خاطر قهرمانیشون و اینکه چون الان قهرمان شدن از سر لج دارم میگم،نه!
به خاطر اینکه نژادپرستی و نازیسم از چهره ی تک تکشون قابل برداشته،به خصوص نویر دروازه بانشون

عجب !!! :n04:

DVBS
15-07-2014, 01:59
آرین روبن :n24:

Arash4484
15-07-2014, 02:52

اینکه نظرتونه و محترم و میتونید از هر کسی تمایل دارید متنفر باشید، به این خاطر نقل قول نمیکنم...

اما دلیلتون، همینکه از چهره یک نفر(که بخاطر نژادش ممکنه سفیدو بور و یا هر رنگ و شکل دیگه ای باشه) یا از حالت چهره اش(که ممکنه مغرور یا بی اعتنا یا هر حالت انسانی دیگه باشه) میفهمید که نژاد پرسته...خودش مصداق نژادپرستیه! نژاد پرستی یک ایدئولوژی و یک رفتاره و از هر نژادی هم میتونه سر بزنه...

+لابد میدونید که در همون تیم ملی آلمان هم بازیکن سیاه پوست دارن و هم بازیکن مسلمون، و شما "تک تکشون" رو در این دسته نژادپرست فرضیتون قرار دادید.

farshidmm
15-07-2014, 03:34
اینکه نظرتونه و محترم و میتونید از هر کسی تمایل دارید متنفر باشید، به این خاطر نقل قول نمیکنم...

اما دلیلتون، همینکه از چهره یک نفر(که بخاطر نژادش ممکنه سفیدو بور و یا هر رنگ و شکل دیگه ای باشه) یا از حالت چهره اش(که ممکنه مغرور یا بی اعتنا یا هر حالت انسانی دیگه باشه) میفهمید که نژاد پرسته...خودش مصداق نژادپرستیه! نژاد پرستی یک ایدئولوژی و یک رفتاره و از هر نژادی هم میتونه سر بزنه...

+لابد میدونید که در همون تیم ملی آلمان هم بازیکن سیاه پوست دارن و هم بازیکن مسلمون، و شما "تک تکشون" رو در این دسته نژادپرست فرضیتون قرار دادید.

کلا اندر احوالات ضدآلمانی ها و مصائب طرفداران فوتبال آلمان در ایران میشه یک کتاب قطور فکاهی نوشت...
واسه همینه که من از متنفرین از آلمان متنفرم چون اکثرشون دلایل واهی دارن و با این چرت و پرتا رو اعصاب ما رژه میرن

khalilpakbaz
15-07-2014, 05:04
تمامی بازیکنای ایتالیا و بس

[Mohsen]
15-07-2014, 05:10
این عکس رو دیدم. نمیدونم واقعیه یا فتوشاپ! ولی اگر واقعی باشه لگه ننگی برای مسی هست

Ezel
15-07-2014, 11:15
در انجمن ورزش دنبال تنفر و نفرت و ... نیستیم ، هر بحثی با این محوریت هم ممنوعه /