ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی اندروید زیر 650 تومان

Shaparak407
04-06-2014, 19:03
من میخوام یه گوشی تو رنج قیمت 500 الی 650 تومن بخرم.
دوربین برام مهم نیست.
چیزی که برام مهمه اینه که هنگ نکنه.من باهاش بازی های سنگین نمی کنم. ولی برنامه زیاد نصب می کنم و با اینترنت هم زیاد کار می کنم. مشکل وصل شدن به وایرلس و اینترنت ایرانسل هم نداشته باشه.
منوی فارسی نمیخوام. ولی تایپ فارسی و سایت های فارسی رو ساپورت کنه.
باطریش هم ضعیف نباشه. صفحه نمایشش هم ترجیح میدم از 4 اینچ بیشتر باشه. ولی مطمئن نیستم 5 اینچ یا بیشتر به درد میخوره یا نه.
فروشنده ها تو این رنج قیمت فقط هواوی پیشنهاد می دادند. می گفتند سامسونگ و سونی تو این رنج قیمت چیز خوبی ندارند. ولی چون هواوی تازه اومده ازش مطمئن نیستم. میترسم بخرم و پشیمون بشم. اچ تی سی هم شنیدم باطریش خیلی جالب نیست.
برام مهمه خرابیش کم باشه و قابل تعمیر. چون نمیخوام حالا حالاها عوضش کنم.
تو اینترنت تعریف اکسپریا ال و ال جی ال 70 رو شنیدم. همینطور هواوی G610 و G730. البته حافظه داخلی ال 70 کمه.
کلا موندم چی بخرم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
یه سوال دیگه. به نظرتون ارزش داره بیشتر خرج کنم و سامسونگ گرند بگیرم؟
راستی otg یعنی میشه بهش usb وصل کرد؟ در عمل به درد میخوره؟

sayanermia
04-06-2014, 19:27
من هم با G610 کار کردم هم خودم G700 دارم
شما با این قیمت می تونید یک G700 بدون گارانتی بخرید ( گارانتی توی گوشی های هواوی زیاد تاثیر نداره چون جنسشون خوبه و خرابی توش نداره )
مهمترین مزیت G700 نسبت به بقیه مدل ها در این قیمت داشتن رم 2 گیگابایتی هستش که شمارو در مولتی تسکینگ و اجرای سریع برنامه ها مخصوصا برای وب گردی که مرورگر کشش این رو داره تب های زیادی باز کنید
می تونید اکسپریا C هم بگیرید ( بدون گارانتی ) ولی کماکان من نظرم روی G700 هست! هم کیفیت صفحه نمایش خیلی خوبی داره هم رم دو گیگ و سرعت بسیار بالا در اجرای نرم افزارها و حتی بازی های HD

SORAR
04-06-2014, 19:36
ایکسپریا ال میتونه گزینه ی خووبی برای شما باشه فقط باتریش یه کم اذیتتون می کنه (البته نمیدونم مال خودم تقلبیه یا اصلیه) بازی های سنگین رو براحتی اجرا می کنه برای من تا حالا هنگ نکرده درمورد ایترنت هم تا به حال ایرادی نداشته اگه برنامه هم زیاد نصب کنی مشکلی پیدا نمی کنه. usb رو تابحال امتحان نکردم ولی فکر کنم بشه. در کل در این قیمت بهترینه.

sayanermia
04-06-2014, 19:59
اینم یه لینک برای مقاسیه Xperia L و G700

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل انتخابتون هرچی باشه ضرر نکردید :n16:

Shaparak407
04-06-2014, 21:52
ممنون از همه دوستان.

من هم با G610 کار کردم هم خودم G700 دارم
شما با این قیمت می تونید یک G700 بدون گارانتی بخرید HD

آخه g700 قیمتش خیلی بالاتره. LG L70 چطوره؟ چون حافظه داخلیش کمه، میشه برنامه ها رو روی sd ذخیره کرد؟ بدون روت کردن
حافظه هشت گیگ اکسپریا ال برای برنامه نصب کردن کافیه؟

SORAR
04-06-2014, 22:01
ممنون از همه دوستان.

آخه g700 قیمتش خیلی بالاتره. LG L70 چطوره؟ چون حافظه داخلیش کمه، میشه برنامه ها رو روی sd ذخیره کرد؟ بدون روت کردن
حافظه هشت گیگ اکسپریا ال برای برنامه نصب کردن کافیه؟
بستگی به شما داره که به چه اندازه میخواین برنامه نصب کنین.

sayanermia
04-06-2014, 22:09
شما با 680 تومن می تونید G700 بخرید!!
اکسپریا ال هم فکر کنم قابلیت انتقال بازی برنامه ها به مموری کارت رو داشته باشه

Shaparak407
05-06-2014, 10:32
شما با 680 تومن می تونید G700 بخرید!!
اکسپریا ال هم فکر کنم قابلیت انتقال بازی برنامه ها به مموری کارت رو داشته باشه

آخه تو بازار پرسیدم بالا 700 بود. اگه بخوام بیشتر خرج کنم، حتما به G700 فکر میکنم. ولی تو این قیمت اکسپریا سی بهتر نیست؟ البته فعلا ترجیح میدم زیر 600 خرج کنم.
از اکسپریا ال خوشم اومده. ولی اگه باطریش خوب نباشه نمیخوام. موندم چیکار کنم.

XXS
05-06-2014, 14:53
دوسته گرامی هواوی نخرکه پشیمون میشی رابطه کاربری فوق العاده مذخرفی داره پیشنهاده من دردرجه اول ایکسپریا اس پی که کمی گرونتره ولی عالیه ایکسپریا سی هم خوبه سامسونگ اس تو پلاس هم خوبه.

Shaparak407
05-06-2014, 15:52
دوسته گرامی هواوی نخرکه پشیمون میشی رابطه کاربری فوق العاده مذخرفی داره پیشنهاده من دردرجه اول ایکسپریا اس پی که کمی گرونتره ولی عالیه ایکسپریا سی هم خوبه سامسونگ اس تو پلاس هم خوبه.

ممنون. پس به نظر شما در درجه اول سونی بخرم؟ اگه بخوام کمتر خرج کنم اکسپریا ال بخرم؟ یا چیز دیگه پیشنهاد میدین؟
هواوی از نظر سخت افزاری و دوام چطوره؟

XXS
05-06-2014, 18:31
اگه بتونی بیشترخرج کنی گرند دو عالیه ولی زیر600 ایکسپریا ال خیلی خوبه که قیمتش هم فک میکنم 530 باشه من خودم اول قصده همینو داشتم ولی ایس تری دوسیم گرفتم
هواوی هم خوبه ولی رابط کاربری مذخرف و بچه گانه ای داره بازم نمیدونم شما یه سربرو بازار موبایل فروشها باهاش کارکن شاید همین هواوی برای شماخوب باشه.

Shaparak407
05-06-2014, 21:24
اگه بتونی بیشترخرج کنی گرند دو عالیه ولی زیر600 ایکسپریا ال خیلی خوبه که قیمتش هم فک میکنم 530 باشه من خودم اول قصده همینو داشتم ولی ایس تری دوسیم گرفتم
هواوی هم خوبه ولی رابط کاربری مذخرف و بچه گانه ای داره بازم نمیدونم شما یه سربرو بازار موبایل فروشها باهاش کارکن شاید همین هواوی برای شماخوب باشه.

خیلی ممنون. فکر کنم اکسپریا ال بخرم.
ولی اگه بخوام صفحه ش بزرگتر باشه، فقط هواوی میمونه. درسته؟ مثلا g730 و g610. فقط یه مشکلی که دارن حافظی داخلی شون برا نصب برنامه زیاد نیس.

Amin4All
05-06-2014, 22:01
من یه دسته دو در حد اک XPERIA V گرفتم 670 .
بگردی تو نت هستن کسایی که معتبرن .
راضیم از گوشی .

Shaparak407
06-06-2014, 20:33
من یه دسته دو در حد اک XPERIA V گرفتم 670 .
بگردی تو نت هستن کسایی که معتبرن .
راضیم از گوشی .

ممنون ولی ترجیح میدم نو بخرم.

به نظرتون ارزش داره بیشتر خرج کنم؟ آخه من با برنامه های سنگین کار نمیکنم. ولی میخوام چند تا برنامه که باز کزدم لگ و هنگ نداشته باشه

Shaparak407
07-06-2014, 18:57
به نظرتون galaxy core چطوره؟ این بهتره یا اکسپریا ال؟

supermax15
08-06-2014, 21:17
داداش اکسپریا اس پی دست دوم بگیر
خدایی خیلی گوشی خوبیه

Shaparak407
08-06-2014, 21:23
داداش اکسپریا اس پی دست دوم بگیر
خدایی خیلی گوشی خوبیه

ممنون از پیشنهادتون. ولی من ریسک نمی کنم دست دوم بخرم.

supermax15
08-06-2014, 21:38
ممنون از پیشنهادتون. ولی من ریسک نمی کنم دست دوم بخرم.

پس بهترین گوشی برای شما
xperia c هست

ایراداتش
حافظه داخلیش 4 هست مسلما کمه ولی این گوشی چون چیپ مدیا تک اره راحت میشه برنامه هارو رو اس دی کارت نصب کرد
دوم مشکل اپدیت این گوشی بوت لودرش باز نمیشه و نمی تونید کاستوم رام روش نصب کرد

مزایا :
باتریش فوق العادست اصلا هر چه قدر کار کنید تموم نمیشه 2 3 روز دووم میاره

سنگین ترین بازی هارو اجرا میکنه
صفحش 5 اینچه و بزرگه براتون با یک دست سخته
کیفیت صفحش خوبه راضی کنندس ولی براویا نداره
خداییش خیلی گوشی خوشگلیه مخصوصا رنگ سفیدش

پیشنهاد میکنم یه موبایل فروشی برید ماکتش هم نگاه کنید

Shaparak407
08-06-2014, 22:12
پس بهترین گوشی برای شما
xperia c هست

ایراداتش
حافظه داخلیش 4 هست مسلما کمه ولی این گوشی چون چیپ مدیا تک اره راحت میشه برنامه هارو رو اس دی کارت نصب کرد
دوم مشکل اپدیت این گوشی بوت لودرش باز نمیشه و نمی تونید کاستوم رام روش نصب کرد

مزایا :
باتریش فوق العادست اصلا هر چه قدر کار کنید تموم نمیشه 2 3 روز دووم میاره

سنگین ترین بازی هارو اجرا میکنه
صفحش 5 اینچه و بزرگه براتون با یک دست سخته
کیفیت صفحش خوبه راضی کنندس ولی براویا نداره
خداییش خیلی گوشی خوشگلیه مخصوصا رنگ سفیدش

پیشنهاد میکنم یه موبایل فروشی برید ماکتش هم نگاه کنید

نمیخوام بیشتر از 650 خرج کنم :). نو و با گارانتی

tiyam 01
08-06-2014, 22:28
هواوی g730
ال سی دی 5.5 اینچ
پردازنده Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
رم 1 گیگ
دوربین 5 مگا پیکسل

هواوی g610
ال سی دی 5.0 اینچ
پردازنده Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7
رم 1 گیگ
دوربین 5 مگا پیکسل

سامسونگ ace 3 lte
ال سی دی 4.0 اینچ
پردازنده Dual-core 1.2 GHz Krait
رم 1 گیگ
دوربین 5 مگا پیکسل

اکسپریا l و m هم هست

hossein blak
09-06-2014, 16:23
من این پیشنهاد رو میدم:
HTC Windows Phone 8S ( قیمت حدود 470 هزار تومان )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Windows Phone 8S یک جایگزین برای Lumia 520 است. دستگاه بسیار خوبی است و در طیف گسترده ای از رنگ ها می آید. هر دو دستگاه دارای سخت افزار مشابه با قیمت مشابه می باشند، جر اینکه HTC دارای نمایشگر اندکی بهتر و باتری بزرگتر ( غیرقابل تعویض) (1700 میلی آمپر بر ساعت در برابر 1430 میلی آمپر بر ساعت) می باشد. این دستگاه دارای 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی به جای 8 گیگابایت است، اما هر دو می توانند با اسلات کارت microSD گسترش یابند.

مهمتر از همه، HTC 8S فاقد دسترسی به اپلیکیشن های انحصاری نوکیا و سرویس ها می باشد. اما دارای Beats Audio است که بسته به استفاده شما می تواند ارزشمند باشد.

نقاط قوت:

• نمایشگر 4 اینچ WVGA با تراکم پیکسل 233ppi
• Krait دو هسته ای
• دوربین 5 مگاپیکسل با قابلیت ضبط 720p
• Office Suite رایگان

نقاط ضعف:

• حافظه داخلی 4 گیگابایتی

Shaparak407
10-06-2014, 06:07
ممنون. ولی حتما اندروید میخوام

pcsoft
11-06-2014, 13:08
من هم مثل ایشون چند روزه دنبال گوشی میگردم. خودم Huawei G525 دارم و ازش راضیم ولی میخوام بدم به کسی و برای خودم یه گوشی دیگه بگیرم. جی 525 باتری متوسط رو به ضعیفی داره

ولی رزولوشن خوبی داره(QHD) و از پس اکثر برنامه ها و بازی های متوسط بر میاد. ضعفش فقط باتریش هست که مصرفش بالاست.

توی این چند روز حسابی دنبال گوشی بودم و اکثر گوشی های رنج 500 رو بررسی کردم تنها موردی که نظرم رو جلب کرد فقط و فقط LG L70 بود. تنها ضعفش رزولوشن WVGA هست ولی من چون زیاد بازی سنگین نمیکنم برام مهم نیست. اما به جاش باتری فوق العاده ای داره که توجیه پذیر هم هست. صفحه 4.5 اینچی با باتری 2100 میلی آمپری و سی پی یو کم مصرف Cortex a7. فکر میکنم 2-3 روز راحت جواب بده با کارای روزمره.

فیلم بررسی L70 که کیفیت صفحه وجد آوره: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من چند گوشی رو مقایسه هاشون رو توی سایت های انگلیسی خوندم و فیلم هاشون توی یوتیوب دیدم و جز ال جی بقیه حرف زیادی برای زدن جلوش ندارن.

یه چیز دیگه: اینکه گوشی با صفحه TFT نخر زاویه دید و کیفیت صفحه بسیار آشغالی داره. به جاش سعی کن IPS بگیری که گوشی های هواوی و ال جی اکثرا IPS هستن.

mahdi3141
20-06-2014, 22:35
دوست عزیز فقط برو تو فکر neo m1